Rennes

W 24 dniu Ligue 1 zmierzą się ze sobą Rennes i Clermont. Mecz będzie transmitowany w telewizji, a poniżej dowiecie się na jakim kanale.

Narodowy Zapping Piłkarski Hugo Lloris: Wielkie daty w niebieskim kolorze

W niedzielny wieczór wielki mecz Ligue 1 pomiędzy Rennes a Clermontce. Mecz ten jest częścią 24 dnia Ligue 1. Zapowiada się bardzo przyjemne do oglądania spotkanie dwóch drużyn, których jedynym celem będzie zdobycie trzech punktów. Mecz będzie transmitowany na żywo na Prime Video od godziny 15:00

Rennes – Clermont będzie można śledzić na Ligue 1 na żywo od 15:00

Jak śledzić mecz na Prime Video
Oglądanie meczu na Prime Video nigdy nie było prostsze. Pierwszym krokiem jest wykupienie subskrypcji Amazon Prime (49€ za rok lub 5,99€ za miesiąc), jest ona niezobowiązująca. Następnie trzeba aktywować karnet Ligue 1 (12,99€ miesięcznie). Mecze można oglądać na telewizorze, komputerze, smartfonie ….

Skorzystaj z oferty Prime Video Ligue 1

League One jest ciekawsza niż kiedykolwiek, ale jeśli nie jesteś pewien, możesz wypróbować Amazon Prime przez 30 dni za darmo.

Wypróbuj Amazon Prime za darmo

Podsumowując

Spotkanie pomiędzy Rennes a Clermont już dziś wieczorem w ramach rozgrywek o mistrzostwo Ligue 1. Obie drużyny będą walczyć ze sobą przez 90 minut w intensywnym meczu, którego jedynym celem będzie zwycięstwo obu stron. Foot National ujawnia teraz, na którym kanale będzie transmitowany mecz pomiędzy Rennes i Clermont

Dziennik

Każdego wieczoru znajdź wybór artykułów w twoja skrzynka pocztowa.

Czytaj również:  MŚ w wakacje: Nacho i Vázquez spotykają się z Jesé w Dubaju