Home Bundesliga Karagumruk kontra Trabzonspor: Kursy, typy i zakłady na 08.05.2024

Karagumruk kontra Trabzonspor: Kursy, typy i zakłady na 08.05.2024

Karagumruk kontra Trabzonspor: Kursy, typy i zakłady na 08.05.2024

08.05.2024, godz. 19:30 rozpocznie się miażdżące widowisko piłkarskie pomiędzy Karagumruk a Trabzonsporem w ramach Pucharu Turcji.

Karamguruk wyciągnął remis 1-1 w pierwszym meczu półfinałowym na wyjeździe, a przewagę zdobył dopiero w końcówce meczu, grając z przewagą zawodnika. Teraz ich przewagą będzie własne boisko, co sprawia, że sytuacja wygląda na ich korzyść, choć rywalizacja z pewnością będzie zacięta. Klub zajmuje piętnaste miejsce w Super Lig, a ostatnie pięć kolejek zakończył z dwoma zwycięstwami, remisem i dwoma porażkami. W Pucharze Turcji osiągnęli imponujące zwycięstwa, pokonując m.in. Galatasaray 0-2.

Natomiast Trabzonspor zajmuje trzecie miejsce w lidze, wygrywając 18 meczów, remisując w 4 i przegrywając w 13. W ostatnich pięciu meczach również odnieśli trzy zwycięstwa i dwie porażki. Ich celem jest obrona miejsca na podium i zapewnienie sobie gry w Lidze Europy w przyszłym sezonie. W pierwszym meczu z Karamguruk wygrali różnicą tylko jednej bramki, a teraz jeden z ich kluczowych zawodników nie zagra z powodu czerwonej kartki. Dlatego muszą zdobyć bramkę, aby utrzymać przewagę.

Kursy bukmacherskie ETOTO na to spotkanie to: Karagumruk 2,80, remis 3,40, Trabzonspor 2,38. Z punktu widzenia typujących, faworytem jest Trabzonsor, ale gospodarze dobrze radzą sobie ze strzelaniem bramek grając na własnym boisku. Dlatego warto postawić na obstawienie, że oba zespoły zdobędą bramkę, na co kurs wynosi 1,57.

Nasz typ na to spotkanie to:
– Zwycięstwo Trabzonsporu (kurs 2,38)
– Obie drużyny zdobędą bramkę (kurs 1,57)

Źródło: [https://blog.etoto.pl/karagumruk-trabzonspor-typy-kursy-zaklady-08-05-2024/]