Home La Liga Nacional Asuncion – Corinthians: Kto wygra?

Nacional Asuncion – Corinthians: Kto wygra?

Nacional Asuncion – Corinthians: Kto wygra?

Nacional Asuncion – Corinthians. Kto wygra?

Zapraszamy do analizy nadchodzącego meczu piłkarskiego pomiędzy zespołami Nacional Asuncion i Corinthians w ramach Copa Sudamericana. Mecz odbędzie się 8 maja na stadionie Estadio Arsenio Erico w Asuncion.

ANALIZA DRUŻYN
Nacional Asuncion znajduje się na 4. miejscu w swojej grupie, jednak ich forma jest ostatnio słaba. Z trzech rozegranych meczów zanotowali jedną porażkę i dwa remisy. Ostatni mecz przegrali z zespołem Sportivo Luqueno 0:1.

Corinthians z kolei plasuje się o krok wyżej w tabeli – na 3. miejscu. Ich forma jest uznawana za stabilną, z jednym zwycięstwem, remisem i porażką. Mimo że ostatni mecz z Fortalezą zakończył się bezbramkowym remisem, wydaje się, że Corinthians prezentują solidną grę obronną, tracąc zaledwie dwie bramki w trzech meczach.

NAJBARDZIEJ PRAWDOPODOBNE WYNIKI
Prawdopodobieństwo wygranej Corinthians jest odzwierciedlone w kursach wynikowych. Kurs na wygraną Corinthians wynosi 1.85, co wskazuje na ich pozycję faworytów w tym spotkaniu.

PROGNOZY I STRATEGIE ZAKŁADÓW
Podwójna Szansa – warto rozważyć wartość 1X na Nacional Asuncion (1.77). Zakłady na Strzelców – warto rozważyć zakład na Angel Romero z Corinthians. Handicap Azjatycki – Jeśli uważamy, że potencjał Corinthians jest znacząco wyższy, dobrze spojrzeć na tę opcję.

ZAKŁADY NA SPOTKANIE
Interesująco prezentuje się zakład, że obie drużyny strzelą, a suma bramek przekroczy 2.5, z kursem 2.47, zważywszy na poprzednie wyniki obu zespołów.

Podsumowując, Corinthians wydaje się być zespołem mającym lepsze szanse na zwycięstwo, ale pamiętajmy, że piłka nożna przynosi niespodzianki. Zachęcamy więc do zapoznania się z ofertą ETOTO przed dokonaniem ostatecznych zakładów. Powodzenia!