Pasjadosportu.pl » TOTALbet kod promocyjny – TOTALBET kod bonusowy – TOTALBET bonus

TOTALbet kod promocyjny – TOTALBET kod bonusowy – TOTALBET bonus

Bonus powitalny 5000 PLN

Bonus Code ZBBONUS

Poniżej prezentujemy aktualną tabelę z dostępnymi kodami na promocje u bukmachera TOTALbet. Znajdziesz tutaj kody na darmowe zakłady, podwojenie kwot, czy też inne formy bonusów u bukmachera. Życzymy wielkich wygranych i udanych łowów z naszymi promocjami!

Kod Promocyjny Totalbet

Nazwa kodu bonusowego: Opis kodu promocyjnego udostępnionego przez bukmachera Totalbet
Total500 Podwojenie pierwszej wpłaty do kwoty 500zł!
Cashback100 Zwrot kwoty do 100zł za przegrany zakład!
TotalBonus40 40zł dla każdego na sporty wirtualne!
Licencja bukmachera: Zezwolenie Ministra Finansów z dnia 20.06.2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485
 

 

TOTALbet to bardzo młoda marka na polskim rynku. Bukmacher wystartował pod koniec 2018 roku. Nowy, bukmacherski debiut od samego początku wzbudzał duże zainteresowanie i przykuwał uwagę graczy. Nowi legalni bukmacherzy muszą w końcu przekonać do siebie klientów poprzez atrakcyjne bonusy i promocje. Jak z tego zadania wywiązał się bukmacher? Rozłóżmy na czynniki pierwsze wszystkie promocje dostępne w serwisie bukmachera i oceńmy jakość oferty. Czy TOTALbet kod bonusowy daje wystarczająco dużo by zarejestrować się w nowym serwisie?

Bonus powitalny TOTALbet – krok po kroku

Bonus powitalny oferowany przez TOTALbet  zakłady bukmacherskie jest dziś najwyższy na rynku. Jak widać, zakłady bukmacherskie TOTALbet chciały zaoferować swoim nowym graczom najlepsze warunki do rozgrywania swoich zakładów. Wybierając bonus powitalny w tej formie, możemy zyskać aktualnie najwyższą kwotę, jeśli chodzi o Polskich bukmacherów. Jest to bardzo dobra wiadomość dla osób, które chcą jak największych zysków ze swojego konta. Wykorzystaj bonus powitalny od TOTALbet zakłady bukmacherskie i ciesz się najlepszymi warunkami. Poniżej przedstawimy krótką, aczkolwiek bardzo treściwą instrukcję jak wykorzystać bonus powitalny. Przeczytaj ją uważnie, ponieważ każdy bonus powitalny ma w sobie odpowiednie ramy, które trzeba dobrze poznać. Chodzi głównie o obrót, który wymagany jest przez zakłady bukmacherskie TOTALbet bonus . Nie będziemy jednak zawiedzeni, ponieważ warunki które dają nam TOTALbet zakłady bukmacherskie wcale nie są tak złe, jakby mogło się nam wydawać. Są jak najbardziej uczciwe i godne naszego wykorzystania.

Przygotowaliśmy instrukcję, jak w pełni wykorzystać totalbet kod promocyjny:

 1. Zarejestruj konto w serwisie. Twoje konto powinno zostać uaktywnione w ciągu kilkudziesięciu minut. Przy rejestracji wykorzystaj kodzik bonusowy i zaznacz, że chcesz otrzymać prezent powitalny.
 2. Dokonaj pierwszej wpłaty na swoje bukmacherskie konto. Jeśli chcesz otrzymać maksymalną kwotę bonusu, wpłać przynajmniej 5000 PLN. Minimalny próg wpłaty to 10 PLN, wtedy otrzymamy kolejne 10 PLN do gry.
 3. Do wyboru masz dwie formy bonusu: 4×4 (czyli 4 krotny obrót na kuponach z czterema zdarzeniami), lub 5×5 (czyli 5 krotny obrót na kuponach z trzema zdarzeniami). Minimalny kurs każdego zdarzenia to 1.25.
 4. Jednokrotny obrót depozytu uwalnia 25% bonusu, lub 20% bonusu. Dla przykładu obrót 5000 zł (w wersji 4×4) uwolnie nam 1250 zł. Kwota trafi na saldo główne i podlega dalszej grze lub wypłacie.

Kod bonusowy TOTALbet – podsumowanie

Wybierz dowolny TOTALbet kod promocyjny z naszej oferty i ciesz się dodatkowymi korzyściami. Jego wykorzystanie jest bardzo proste, ponieważ udostępniony przez nas TOTALbet kod promocyjny wpisujesz podczas rejestracji. Wtedy bukmacher wie, jaką ofertę bonusową jesteś zainteresowany i którą z nich chcesz po otrzymać. Ciesz się dodatkowymi walorami z konta bukmachera TOTALbet, który w swojej ofercie ma wiele ciekawych i ukrytych bonusów. Specjalnie przygotowany TOTALbet kod promocyjny pozwoli Ci znaleźć dodatkowe atrybuty konta, które pozwolą na grę z jeszcze lepszymi zasadami. Już dziś możesz cieszyć się bardzo dobrymi warunkami gry, które zostały przygotowane we współpracy z nami. Nasz TOTALbet kod promocyjny jest jednym z najlepszych na Polskim rynku. Dlatego też gorąco polecamy skorzystanie z niego wszystkim osobom, które chcą grać u bukmachera TOTALbet.

W czym może pomóc nam kod promocyjny? Tak zwany kod promocyjny został przygotowany z myślą o osobach, które chcą wykorzystać maksymalnie ofertę powitalną u dowolnego bukmachera. Oznacza to, że wykorzystując kod promocyjny podczas założenia konta, mamy do dyspozycji bardzo dobre warunki do gry. Oczywiście są one jeszcze lepsze, niż gdyby nasze konto zostało założone właśnie bez wpisania owego kodu. Kod promocyjny jest dostępny u każdego Polskiego bukmachera. Niektóre z nich działają także na takich elementach jak TOTALbet aplikacja mobilna, czyli na telefonach komórkowych. Wystarczy zapoznać się z tym działem i znaleźć taki kod promocyjny, który po prostu jest nam bliski. Pamiętaj że w swojej ofercie TOTALbet freebet są także darmowe zakłady o których jeszcze będziemy wspominać w dalszej części publikacji.

Zapraszamy Cię po TOTALbet kod, który jest u góry naszej strony a także w poniższych częściach artykułu. Nasz TOTALBET kod spełni wszystkie Twoje oczekiwania, ponieważ usprawnia Twoją grę u danego bukmachera. Cieszymy się, że nasz TOTALbet kod może pomóc innym osobom w rozgrywkach. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Wykorzystaj swój TOTALbet kod jeszcze dzisiaj!

TOTALbet Freebet 20+20 za rejestrację!

Kolejna oferta powitalna, dzięki której możemy zyskać aż 40 zł za rejestrację swojego konta. Zasady są bardzo proste. Pierw otrzymujemy 20 PLN za rejestrację swojego pełnego konta (wszystkie dokumenty muszą być przez nas przesłane do TOTALbet a następnie potwierdzone przez odpowiedni dział bukmachera). Następnie bukmacher uruchamia 20 zł na naszym koncie.

Dodatkowe 20 PLN otrzymujemy następująco za: 5 zł za udzielenie zgód marketingowych, 5 zł za pierwszy depozyt, 5 zł za pierwszy zakład z salda głównego i 5 zł za pierwszy zakład na sporty wirtualne. W praktyce za wszystkie wykonane akcje otrzymamy łącznie 40 zł na nasze konto.

Jak wykorzystać kod promocyjny TOTALbet?

Na początek musisz oczywiście zarejestrować konto w serwisie. Po pomyślnym zweryfikowaniu Twojego konta możesz przejść do metod płatności i dokonać pierwszego depozytu. Od którego będzie przysługiwać premia. Oferta powitalna przewiduje bonus TOTALbet 100% do 500 PLN. Jest to bardzo wysoka oferta jak pokazuje ranking bonusów powitalnych. A zatem, jeśli chcesz otrzymać największą kwotę na swoje konto. Wpłać 500 PLN, a drugie tyle otrzymasz w prezencie. Zanim jednak środki bonusowe zostaną przyznane do Twojego konta bonusowego, musisz dokonać jednorazowego obrotu depozytem. Warunek to przynajmniej dwa nieidentyczne zakłady na żywo po kursie 2,00. Po wykonaniu zadania, premia depozytowa zostanie doliczona do Twojego konta.

Następne zakłady będą obstawiane z pieniędzy zgromadzonych na koncie bonusowym. Serwis TOTALbet korzysta z dwóch rachunków: Saldo oraz Saldo bonusowe. Środki na pierwszym rachunku mogą być swobodnie wykorzystywane i wypłacone w dowolnym momencie. Środki z salda bonusowego wymagają oczywiście spełnienia warunku obrotu. Powitalny kod promocyjny pozwala nam wzbogacić się nawet o 500 PLN. Jak prezentuje się ten bonus po uwzględnieniu warunku obrotu? Sprawdźmy, jakie wyzwania stawia przed nami bukmacher.

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE BONUS POWITALNY VIP Ocena bonusu
Fortuna bonus o wartości 2220 PLN 7/10
STS bonus o wartości  1265 PLN 5/10
eWinner bonus o wartości 650 PLN 6/10
Betclic bonus o wartości 500 PLN 9/10
forBET bonus o wartości 2200 PLN 7/10
Totolotek bonus o wartości 549 PLN 4/10
PZBuk bonus o wartości 200 PLN 3/10
TOTALbet bonus o wartości 5040 PLN 6/10
Superbet bonus o wartości  550 PLN 4/10
NobleBet bonus o wartości 2020 PLN 7/10
LV BET bonus o wartości 3333 PLN 9/10
Etoto bonus o wartości 200 PLN 3/10
BetX bonus o wartości 7807 PLN 7/10
BETFAN bonus o wartości 2931 PLN 6/10

TOTALbet bonus – który jest najlepszy?

Wszystko zależne jest od tego, co chcemy zyskać u bukmachera TOTALbet. Jeśli chodzi o TOTALbet bonus to najlepiej wygląda oferta powitalna, którą oferują zakłady bukmacherskie z pod tego szyldu. Jeśli jednak interesuje nas TOTALbet bonus bez wpłaty, wystarczy po prostu zarejestrować swoje konto i wykorzystać Freebet . Co to oznacza? Do naszej dyspozycji jest darmowy zakład, dzięki któremu będziemy mogli obstawić bez wpłacania pieniędzy. Oczywiście musimy spełnić pewne warunki, aby otrzymać darmowy zakład. Chodzi o potwierdzenie swojego konta dokumentami typu paszport czy też nasz dowód osobisty. Darmowy zakład na 20 PLN zostanie przypisany do naszego konta tuż po wykonaniu tego kroku. Warto poczekać chwilę na weryfikację, ponieważ darmowy zakład pozwoli nam cieszyć się dodatkową kasą do gry, która pochodzi od samego bukmachera.

Oprócz tego są takie promocje jak bonus 100, czyli podwojenie kwoty. Bonus 100 to nic innego jak możliwość wpłaty 100 zł i podwojenie tej kwoty. Oczywiście możemy wpłacić więcej, jeśli tylko pragniemy większego podwojenia do 5000 zł. Jeśli jednak wystarczy nam bonus 100, wtedy wystarczy wpłacić kwotę równą stu złotych. Aby otrzymać bonus wystarczy jedna wpłata, więc warunki nie są wcale restrykcyjne. Pamiętajmy że aby otrzymać bonus musimy mieć także aktywowane konto, lecz jeśli otrzymaliśmy darmowy zakład, zapewne jest to za nami. Nie potrzeba żadnych dodatkowych warunków, aby otrzymać bonus w TOTALbet.

Legalny bukmacher TOTALbet zadbał także o promocje terminowe, które przykładowo są na Ligę Mistrzów czy Ligę Europy. Wśród legalnych bukmacherów jest to dość rzadka praktyka, dlatego też warto jest z niej skorzystać. Legalny bukmacher TOTALbet umieszcza swoje czasowe promocje w swojej zakładce na stronie głównej, dlatego warto jest ją po prostu śledzić z czasem. TOTALbet kod bonusowy też zmienia się z czasem, dlatego warto jest to sprawdzać i potwierdzać, czy w danym wypadku TOTALbet kod bonusowy jest jeszcze dostępny. Pamiętaj aby w formularzu rejestracyjnym wpisać poprawny TOTALbet kodzik bonusowy.

Warunek obrotu w bonusie powitalnym

W przypadku bonusu powitalnego TOTALbet musimy liczyć się z dwoma warunkami obrotu. Pierwszy pozwoli nam otrzymać premię depozytową. A drugi, przenieść ją na saldo główne, skąd będziemy mogli dokonać wypłaty pieniędzy. O pierwszym warunku obrotu już wspomnieliśmy. Po dokonaniu wpłaty należy jednokrotnie obrócić kwotę depozytu. Ten wymóg nie należy do szczególnie wymagających. Wielu innych legalnych bukmacherów wymaga przed doliczeniem bonusu obróceniem kwoty depozytu.

Nieco gorzej wygląda kwestia obracania bonusem powitalnym już po jego otrzymaniu. W przypadku bukmachera TOTALbet musimy obrócić bonus aż sześciokrotnie! Do obrotu zaliczane są wyłącznie kupony wielokrotne z przynajmniej trzema zdarzeniami i kursem całkowitym 2,00. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie to 1,20. To sprawia, że kod bonusowy TOTALbet stawia przed graczami bardzo trudne zadanie. Należy pamiętać, że dopiero po wypełnieniu tego zadania. Bonus zostanie przeniesiony na saldo bonusowe, skąd będzie mógł zostać wypłacony.

Drobnym ułatwieniem jest fakt, że bonus na start łączy się z inną promocją: Bezpieczny kupon. Powiemy o niej więcej w dalszej części recenzji oferty promocyjnej. Tutaj nadmienimy tylko to, że oferta pozwala wygrać kupon wielokrotny nawet przy nietrafieniu jednego zdarzenia. To sprawia, że obrót będzie nieco łatwiejszy. Promocja pozwala wykorzystać Bezpieczny Kupon tylko przy obracaniu depozytem, posługując się środkami z salda głównego. Sześciokrotny warunek jest jednak nieco wygórowany i może sprawiać trudności nowym klientom w serwisie.

Promocje dla klientów serwisu TOTALbet

Bukmacher posiada dodatkowe promocje dla klientów, które są cały czas możliwe do wykorzystania. Zobacz poniższą listę pobocznych promocji i wybierz najlepszą dla siebie.

TOTAL Ranking – ranking graczy grających aktywnie w sporty wirtualne. W puli rankingu jest 10 tysięcy złotych od bukmachera TOTALbet. Aby wziąć udział w bitwie o ranking, należy grać w sporty wirtualne i w karcianą wojnę (kupony na wojnę liczbą się x2). Każde miejsce w rankingu to inna nagroda. Zwycięzca rankingu otrzymuje 2500 PLN. Drugie miejsce 2000 PLN a trzecie 1500 PLN. Kolejne miejsca znajdziemy w rankingu TOTALbet.

Gra bez podatku na wszystko – Jedyne co wystarczy zrobić, to postawić minimum trzy wydarzenia na kuponie. Każde z wydarzeń musi mieć kurs minimum 1.20. Promocja łączy się z TOTAL bonus!

TOTAL Bonus – jest to formuła w której im więcej spotkań obstawimy, tym więcej do wygranej dołoży TOTALbet. Maksymalna wygrana to gra bez podatku + 113% za kupon na którym umieścimy 30 wydarzeń. Pełna lista podwojeń i warunków na stronie promocji bukmachera.

Wirtualne bez podatku – warunkiem gry bez podatku jest obstawienie kuponu z trzema wydarzeniami na sporty wirtualne. Kurs każdego wydarzenia to minimum 1.20.

Urodzinowy Freebet – masz urodziny? W takim razie zaloguj się, skontaktuj się z biurem obsługi klienta (może to być czat) i zgarnij 10 PLN Freebet na całą ofertę TOTALbet.

Bezpieczny Kupon (Totalbet kod promocyjny)

Na wstępie promocja, która zainteresuje przede wszystkim sympatyków rozbudowanych zakładów wielokrotnych. Nazywamy je nieco humorystycznie „tasiemcami”. Choć trafienie takiego kuponu jest trudne. To możliwe wygrane za sprawą wysokiego kursu potrafią sięgać astronomicznych poziomów. Dlatego nie brakuje graczy, którzy liczą na ten jeden, szczęśliwy freebet 25. Kod bonusowy na Bezpieczny Kupon pozwala wygrać nawet wtedy. Gdy jedno zdarzenie ostatecznie okaże się nietrafione. Nasz darmowy zakład musi jednak spełniać określone warunki.

Zacznijmy od tego, że bezpieczny zakład zwrot wielokrotny musi być złożony przynajmniej z 10 zdarzeń. To spora liczba, która sprawia, że trafienie wszystkich wyników jest trudne, nawet gdy wybieramy pewniaki. Każde z pojedynczych zdarzeń musi posiadać kurs przynajmniej 1,20. Jeśli pomylisz się tylko raz i trafisz 9 z 10 typów. Otrzymasz wygraną w wysokości stawki kuponu. Innymi słowy, kupon zostanie rozliczony tak, jak gdyby był postawiony z kursem 2,00.

Wczytując się w regulamin, znajdziemy wzmiankę, że bezpieczne kupony mogą być zawierane wyłącznie z salda głównego. To przeczy obietnicy bukmachera związanej z bonusem powitalnym. Obie promocje mają się ze sobą łączyć. W praktyce rzeczywiście możemy dokonać obrotu depozytem, korzystając z promocji Bezpieczny Kupon. Jednak dokonując obrotu bonusem, nie będziemy mogli skorzystać z tej oferty. Do momentu przeniesienia środków na konto główne.

Super Total darmowy Bonus na start

W ofercie zakładów bukmacherskich TOTALbet znajdziemy sporty wirtualne. W których rywalizują między sobą drużyny i zawodnicy sterowani komputerowo. To emocjonująca i bardzo szybka forma zakładów. W których nasz kupon zostanie rozliczony w ciągu kilku minut. Bukmacher przygotował specjalny kod bonusowy TOTALbet pl, który zwiększy możliwe wygrane notowane na obstawianiu sportów wirtualnych. Premiowane będę wszystkie zakłady wielokrotne złożone wyłącznie ze zdarzeń dostępnych w ofercie Virtuals. Jak dużo możemy wygrać?

 • 3 zdarzenia – 5% premii do wygranego kuponu
 • 4 zdarzenia – 10% premii do wygranego kuponu
 • 5 zdarzeń – 15% premii do wygranego kuponu
 • 6 zdarzeń – 20% premii do wygranego kuponu
 • 7 zdarzeń – 25% premii do wygranego kuponu
 • 8 zdarzeń – 30% premii do wygranego kuponu
 • 9 zdarzeń – 35% premii do wygranego kuponu
 • 10 zdarzeń – 40% premii do wygranego kuponu

Prawidłowe wytypowanie 10 zdarzeń na jednym kuponie to spore wyzwanie. Szczególnie gdy obstawiamy nieprzewidywalne Sporty Wirtualne. Wygrane mogą być jednak ogromne. Zwłaszcza gdy doliczymy dodatkowe 40% premii. Ten kod promocyjny zyska uznanie wszystkich miłośników obstawiania zakładów na sporty wirtualne.

Total Bonus na zakłady AKO

Nie tylko w przypadku sportów wirtualnych gracze mogą liczyć na większą premią od wygranych. Nagradzane będą również tradycyjne zakłady sportowe. Tyle tylko, że tutaj, pierwszy poziom premii zapewni nam prawidłowe wytypowanie 5 kuponów. Aby kupon mógł wziąć udział w promocji. Wszystkie zdarzenia dostępne na kupon solo lub AKO z kursem muszą posiadać kurs min. 1,20. Tak prezentuje się wysokość premii za prawidłowe wytypowanie zakładów wielokrotnych:

 • 5 zdarzeń – 5% premii do wygranego kuponu
 • 6 zdarzeń – 10% premii do wygranego kuponu
 • 7 zdarzeń – 15% premii do wygranego kuponu
 • 8 zdarzeń – 20% premii do wygranego kuponu
 • 9 zdarzeń – 25% premii do wygranego kuponu
 • 10 i więcej zdarzeń – 30% premii do wygranego kuponu

To kolejny korzystny kod bonusowy TOTALbet. Który nagrodzi użytkowników lubiących większe ryzyko i obstawianie rozbudowanych kuponów wielokrotnych. Choć prawidłowe wytypowanie wszystkich zdarzeń jest trudne, warto powalczyć o naprawdę duże wygrane. Na stronie online znajdziemy kontakt i wiele innych opcji pomocy. Do dyspozycji znajdziemy takie formy płatności, jakie posiada naszym zdaniem każdy bukmacher. Czyli Visa i inne. Korzystając ze strony bukmachera, uzyskamy także pomoc, jeśli chodzi o wygrane. Jeśli chcemy wypłacić pieniądze z naszej wygranej, zrobimy to dzięki stronie płatności. Mamy także możliwość do wykorzystania opcji cash out. Dzięki temu zakończymy grę wcześniej, wypłacając mniejszą wygraną. Sprawdź także opcję live u nowego bukmachera. Jak to zrobić? Wystarczy wejść w zakłady na żywo. Dostępna jest tam każda liga automatycznie, dzięki czemu wiemy jaki wynik, ma aktualne spotkanie. Postaw także na aplikację mobilną, która pozwala graczom obstawiać mecze w wygodny sposób. Jest to jedyny bukmacher w Polsce, który pozwala nam zaoszczędzić swój czas. Wszystko działa jak, należy, skutkiem czego możemy korzystać z bukmachera cały czas. Jeśli chodzi o grę w punktach, tak jak wspominaliśmy, nie ma ku temu opcji.

Skorzystaj z naszego FAQ, zobacz jak dobry, jest bukmacherem i co oznacza gra u niego. Zobacz opcję i wydarzenia na kwiecień. Totalbet kod promocyjny 2022 wydaje się więc być elementem niezbędnym do tego, aby cieszyć się wszystkimi wartościami, które oferuje nam dziś bukmacher. Przykładem jest zakład bez ryzyka, który możemy znaleźć w ofercie bukmachera. Innym natomiast przykładem może być bonus od depozytu, który również dostępny jest w ofercie tego bukmachera. Jak widać wszystkie warianty są nam udostępnione bez najmniejszego problemu, dlatego jeśli rozpoczynamy swoją przygodę, warto pomyśleć właśnie o wyborze tego bukmachera. Bonus od depozytu pozwoli nam uzyskać dodatkowe środki do gry, dzięki którym będziemy mogli cieszyć się dodatkowymi środkami do obrotu podczas naszej rozgrywki. Bonus na start Totalbet oczywiście uwzględnia ten element.

Totalnie Najlepsi

Nie jest to stricte promocja, ale jeden z czynników. Który ma przekonać nowych graczy, że warto obstawiać zakłady bukmacherskie. W sekcji Totalnie Najlepsi dowiemy się, że bukmacher oferuje najwyższe kursy na polskim rynku. Na dowód, pokazuje zestawienie popularnych wydarzeń sportowych z kursami innych bukmacherów. I rzeczywiście, w wielu przypadkach to właśnie bukmacher oferuje najwyższe kursy bukmacherskie.

Czy bukmacher rzeczywiście stara się wygrywać z konkurencją atrakcyjniejszymi kursami? A może po prostu zadbał o to. Aby w kilku dniach jego oferta była najlepsza i ładnie prezentowała się w tabeli? Prawda leży pośrodku. TOTALbet rzeczywiście stara się proponować najwyższe kursy. I bardzo często znajdziemy tu nieco wyższe notowania na popularne spotkania, szczególnie piłkarskie. Musimy jednak pamiętać, że kursy mają dynamiczny charakter i przed meczem mogą kilkukrotnie ulegać zmianom. To sprawia, że ciężko wskazać jednego bukmachera. Który zawsze wysuwałby się przed szereg z nieco wyższymi kursami.

Total Boost

Każdego dnia, bukmacher proponuje również szereg wydarzeń ze specjalnym dopalaczem kursowym. To kolejna okazja do powiększenia swojego bukmacherskiego salda. Jak trafić na większe kursy? Wystarczy przejść do sekcji promocji oraz wybrać ofertę Total Boost. Następnie klikamy w przycisk „Zagraj” i zostaniemy przeniesieni do wydarzeń. W których bukmacher zaoferuje nam dodatkowe premie kursowe. Nie musimy spełniać żadnych warunków kuponu. By móc liczyć na większy kurs i, co za tym idzie, większą wygraną na kuponie.

Program lojalnościowy oraz strefa VIP

Musimy pamiętać, że wciąż jest to stosunkowo młody serwis. Który dopiero pod koniec 2018 roku rozpoczął swoją działalność. Co za tym idzie. Kod bonusowy TOTALbet dla nowych graczy oraz stałe promocje mogą jeszcze ulec wielu zmianom. Podobnie jest w przypadku programu lojalnościowego oraz programu VIP. Na ten moment, bukmacher TOTALbet nie proponuje stałych programów. Które mogłyby nagradzać najbardziej aktywnych klientów w serwisie. Czymś na wzór jest loteria Kasomania. W której częstsza gra pozwala zdobyć większą liczbę losów i zgarniać dodatkowe wygrane. Być może w niedalekiej przyszłości, bukmacher TOTALbet pomyśli o otworzeniu stałych programów lojalnościowych.

Promocje i bonusy bukmacherskie w aplikacji mobilnej

Korzystanie ze wszystkich usług serwisu TOTALbet jest możliwe także za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Gracz może z jej pomocą zarejestrować konto, dokonać pierwszej wpłaty oraz odebrać powitalny bonus TOTALbet. Możliwe jest również korzystanie ze wszystkich promocji przewidzianych dla stałych klientów. Ponadto, od czasu do czasu możemy liczyć na specjalny kod promocyjny TOTALbet, który nagrodzi użytkowników mobilnych. Warto zatem wspomnieć kilka słów o aplikacji i wszystkich jej funkcjach. TOTALbet Aplikacja mobilna to dostęp do całej oferty.

Podsumowanie oferty promocyjnej TOTALbet

Przed wydaniem oceny końcowej na temat oferty młodego bukmachera TOTALbet. Omówmy po kolei wszystkie składowe, które znajdziemy w ofercie. W ten sposób uzyskamy pełniejsze spojrzenie na to jak. Prezentuje się aktualnie serwis TOTALbet pod kątem dostępnych bonusów oraz promocji dla wszystkich klientów.

 • Powitalny bonus TOTALbet – na początek bonus dla nowych klientów oferujący podwojenie pierwszej wpłaty do 500 PLN. Solidna oferta, choć sporym minusem jest tutaj warunek obrotu, a w zasadzie, dwa warunki. Pierwszy nie sprawi nam większych problemów. Wystarczy jednokrotnie obrócić kwotą depozytu bonus. Aby środki mogły zostać wypłacone z konta, musimy go obrócić aż sześć razy. Co więcej, do obrotu zaliczane są jedynie kupony AKO z trzema zdarzeniami i kursem całkowitym min. 2,00.
 • Bonus do zakładów AKO – w serwisie nie zabrakło klasycznej promocji związanej z wydarzeniami akumulowanymi. Jeśli lubisz obstawiać popularne „taśmy”. W TOTALbet możesz wygrać od 5 do 30% premii w zależności od liczby wydarzeń na kuponie. Premią będą nagradzane zakłady wielokrotne z przynajmniej pięcioma wydarzeniami.
 • Bezpieczny Kupon – kolejny kod bonusowy TOTALbet, który premiuje obstawianie zakładów wielokrotnych. Tym razem, szansa na wygranie kuponu nawet wtedy, gdy jedno wydarzenie zakończy się po naszej myśli. W promocji biorą udział jedynie kupony z przynajmniej 10 wydarzeniami. Jeśli tylko jedno z nich przegra, nasz kupon zostanie rozliczony po kursie 2,00. Nasza wygrana będzie zatem równa stawce zakładu.
 • Premie kursowe – bukmacher TOTALbet często proponuje nam również większe wygrane za sprawą najlepszych kursów na rynku. Tak przynajmniej wskazują tabele porównujące kursy 2022 TOTALbet kod z innymi bukmacherami. Inną promocją jest Total Boost, czyli dodatkowe powiększenie kursu. Z całą pewnością także za to należy pochwalić młodego bukmachera.

W końcowej ocenie możemy stwierdzić, że TOTALbet proponuje nam solidną ofertę promocyjną. W której każdy klient znajdzie coś dla siebie. Największym minusem wydaje się kod promocyjny TOTALbet dla nowych graczy. O ile bonus bez depozytu 100% do 500 PLN prezentuje przyzwoity poziom. O tyle warunek obrotu wydaje się nieco zawyżony. Na szczęście, dużo lepiej prezentuje się oferta dla stałych klientów. Za największy atut należy uznać liczne promocje, które premiują obstawianie rozbudowanych kuponów AKO. W ten sposób możemy zyskać premię w wysokości 30 – 40%. Dużą zaletą jest także loteria Kasomania. Która pozwala powalczyć o ogromną pulę nagród pieniężnych oraz luksusowy samochód jako nagrodę główną.

 

Kod Promocyjny TOTALbet: ZBBONUS

Po kliknięciu dostaniesz dodatkowy bonus na zakłady.

Czy na tej stronie znajdę TOTALbet kod promocyjny?

Naturalnie. Posiadamy w tym momencie trzy bardzo atrakcyjne kody promocyjne dla bukmachera TOTALbet. Wszystkie dostępne są na naszej stronie i działają bez problemów.

Jak mogę wykorzystać TOTALbet kod promocyjny?

Wystarczy go wpisać w okienku rejestracyjnym. Jest ono pokazane w naszym artykule do którego zapraszamy w celu poznania miejsca do wpisywania kodu promocyjnego.

Czy pojawią się nowe kody bukmacherskie do Totalbetu?

Tak! Pracujemy nad nowymi kodami wraz z bukmacherem który chce dawać swoim nowym klientom jeszcze lepsze warunki promocyjne. Po nowości zaglądajcie do naszej tabelki.

 

Dodaj komentarz