Home LV BET opinie

LV BET opinie

LV BET – opinie i opis firmy

lvbet logo

LV BET to dość doświadczona firma, która zbiera opinie od graczy od dłuższego czasu. Spore doświadczenie branżowe, szeroka oferta oraz atrakcyjne bonus startowe sprawiają, że bukmacherem tym interesuję się całkiem duża grupa ewentualnych graczy. Warto dowiedzieć się czegoś więcej na temat tej firmy oraz najważniejszych czynników mających wpływ na liczne pozytywne recenzje i opinie wielu graczy, jak również ekspertów.

Pakiet powitalny dla nowych graczy

Wielu graczy wyrabia sobie wstępną opinię o bukmacherze już na podstawie dostępnych pakietów powitalnych. W przypadku firmy LV BET, skorzystanie z promocji jest możliwe po zarejestrowaniu konta gracza z kodem LV1500.

Pierwszym elementem pakietu promocyjnego jest bonus od depozytu. Mamy tu do czynienia z podwojeniem pierwszej wpłaty (100%) w kwocie od 10 do 500 zł. Zarówno depozyt, jak i bonus po wpłacie pojawiają się na koncie bonusowym. Aby środki przeszły na konto depozytowe, należy je obrócić zgodnie z poniższymi zasadami:

  • czterokrotne obrócenie wpłaty wraz z bonusem,
  • do obrotu zaliczają się kupony o minimalnym kursie 1.75,
  • w obrocie uwzględniane są wyłącznie typy z oferty sportowej,
  • gracz ma 30 dni na spełnienie warunków obrotu.

W przypadku bonusu od drugiej wpłaty mamy do czynienia z promocją obejmującą 50% depozytu do 600 zł. Maksymalną kwotę można więc otrzymać wpłacając 1200 zł. Warunki dotyczące obrotu są takie same jak w przypadki bonusu 100% od pierwszego depozytu.

Bonus od trzeciej wpłaty jest bonusem z mnożnikiem, w ramach którego można maksymalnie uzyskać 50% trzeciej wpłaty do kwoty 900 zł. W tym przypadku konieczne jest obrócenie wartością depozytu (trzykrotnie na kuponach o kursie minimalnym 2.00 i kursie zdarzenia większym niż 1.49). Opinie na temat wysokości bonusów od depozytów są pozytywne, jeśli chodzi o ich wysokość, ale zdania są już podzielone, jeśli chodzi o warunki obrotu.

Oferta promocyjna obejmuje też darmowy zakład bez depozytu na kwotę 20 zł. Pozwala on na wypróbowanie oferty firmy oraz budowanie bankrollu bez inwestowania własnych środków. Do skorzystania z bonusu kwalifikuje się kupon z przynajmniej trzema zdarzeniami sportowymi, którego minimalny kurs to 2.50 (minimalny kurs zdarzenia to 1.25). Sam bonus trzeba obrócić dwa razy na kuponach o minimalnym kursie 2.00 ze zdarzeniami posiadającymi trzydrogowe rozstrzygnięcie (np. 1X2).

Złożenie pierwszego depozytu na minimum 50 zł uruchamia również darmowy zakład na 25 zł. Pierwszy kupon trzeba jednak zagrać przy stawce 50 zł i minimalnym kursie 1.75. Wymogi dotyczące kuponu oraz obrotu są takie same jak w przypadku zakładu bez depozytu.

Gracze korzystający z aplikacji otrzymają też cashback za nietrafiony pierwszy kupon, jeśli zostanie on zagrani z wykorzystaniem wersji mobilnej serwisu. Minimalna stawka zakładu to 20 zł, a minimalny kurs to 1.75. Następnie bonus należy obrócić trzykrotnie po minimalnym kursie 1.75.

Dodatkowo przez pierwsze 33 dni firma oferuje grę bez podatku na kuponach z minimum trzma zdarzeniami sportowymi, typowanych z własnych środków. Kurs minimalny takiego kuponu to 2.40. Ogólnie rzecz biorąc taka oferta jest całkiem spora i przyciąga uwagę wielu graczy. Dla niektórych osób problemem mogą być jednak wymagania związane z obrotem środkami bonusowymi.

lvbet 3

Jakie zakłady można typować w LV BET?

Szeroka oferta powitalna nie jest jedynym czynnikiem mającym wpływ na opinie klientów o bukmacherze LV BET. Bez wątpienia istotną kwestią jest również rozległa oferta zakładów. Obejmuje ona różne kategorie, takie jak:

  • sport,
  • zakłady na żywo,
  • Bet Builder,
  • e-sport,
  • gry karciane i sporty wirtualne.

Oczywiście najbardziej rozbudowana jest oferta sportowa obejmująca prawie 30 dyscyplin oraz kategorie dodatkowe, takie jak polityka lub rozrywka. Każdy może więc znaleźć swoje ulubione zdarzenia i rozgrywki, nawet jeśli dotyczą one mniej popularnych dyscyplin sportu. Warto dodać, że część typów z oferty sportu i e-sportu znajduje się w dziale zakładów na żywo umożliwiających typowanie zgodnie z aktualną sytuacją na arenie sportowej.

Opcja Bet Builder to z kolei idealny wybór dla osób łączących zdarzenia i zakłady w ramach jednego meczu. Sporty elektroniczne obejmują z kolei wydarzenia związane z zawodowymi rozgrywkami w ramach różnych gier komputerowych.

Dostępność serwisu on-line

Oczywiście klienci cenią sobie wygodny dostęp do pełnej oferty tego bukmachera za pośrednictwem kanałów internetowych. Podstawę stanowi przejrzysta i uporządkowana strona internetowa. Zawiera ona panel klienta, formularz rejestracyjny, odpowiednio pogrupowane typy, a także aktualności, promocje i inne przydatne informacje.

Opcją alternatywną dla strony internetowej jest oczywiście aplikacja mobilna. Została ona stworzona w wersji na urządzenia z systemem iOS, jak również Android. Zapewnia ona dostęp do praktycznie takich samych funkcjonalności, jak w przypadku strony internetowej. Każdy może więc cieszyć się ofertą tego bukmachera w dowolnym miejscu i czasie, pod warunkiem posiadania urządzenia z aktywnym łączem internetowym.

Comments are closed.