Jak obstawiać mecze

Pasjadosportu.pl » Jak obstawiać mecze

Gracze prezentują bardzo odmienne zdanie na temat bukmacherskich akumulatorów. Zakłady wielokrotne kuszą nas przede wszystkim wysokimi kursami oraz możliwością wygrania fortuny przy bardzo niewielkiej stawce. Głównym minusem tego rozwiązania jest oczywiście ryzyko. Każde pojedyncze zdarzenie dodane do naszego kuponu oznacza dużo mniejsze szanse na wygraną. W ostatnich latach gracze mają jednak wiele powodów do radości. Wprowadzono bowiem funkcję Cash-out, która pozwala zamknąć kupon przed czasem. Jak obstawiać mecze i zakłady AKO? I czy taka strategia może być opłacalna w dłuższej perspektywie czasu?

Jak obstawiać mecze

Jak działają zakłady wielokrotne?

Zakłady wielokrotne kryją się w świecie bukmacherki pod wieloma nazwami: akumulatory (AKO), zakłady combi, taśmy, tasiemce. Jest to po prostu kupon, na którym gracz umieścił kilka niezależnych wydarzeń. Ich kursy mnożą się ze sobą, tworząc kurs całkowity zakładu wielokrotnego. Innymi słowy, dodając do kuponu trzy pojedyncze zakłady z kursem 2 00, otrzymamy kurs łączny 8,00. Tu objawia się pierwsza zaleta obstawiania akumulatorów. Nawet przy niewielkiej stawce możemy pokusić się o potężne wygrane. To rozpala wyobraźnie wielu fanów zakładów sportowych.

Gdzie kryje się haczyk? Aby kupon wielokrotny był rozliczony jako wygrany. Wszystkie zawarte na nim zdarzenia muszą się zakończyć po naszej myśli. Jeśli chociaż jeden typ okaże się chybiony, kupon zostanie rozliczony jako przegrany. Wielu fanów zakładów bukmacherskich zna ten ból. Gdy do pozytywnego rozliczenia zakładu combi z ogromną wygraną pozostał im tylko jeden mecz. I oczywiście zakończył się porażką, odbierając nadzieję na zysk. Obecnie, takich sytuacji można jednak uniknąć za sprawą opcji cash out. O której powiemy w dalszej części tekstu.

zakłady systemowe

Jak obstawiać mecze — A może zakłady systemowe?

Omawiając zagadnienie akumulatorów bukmacherskich, z całą pewnością warto również poruszyć temat zakładów systemowych. Jest to bardzo rozbudowany kupon, na którym tworzymy oddzielne, niezależne od siebie sekcje. Każda z nich jest rozliczana jako oddzielny kupon. Decydując się na taką formę obstawiania, możesz zminimalizować ryzyko strat. Działanie zakładów systemowych najlepiej pokazać na konkretnym przykładzie. Weźmy cztery przykładowe mecze piłki nożnej:

 • Zakład 1: Crystal Palace – Bournemouth (obstawiasz zwycięstwo Crystal Palace z kursem 1,85)
 • Zakład 2: Lille – Bordeaux (obstawiasz zwycięstwo Lille z kursem 1,55)
 • Zakład 3: Real Sociedad – Real Madryt (obstawiasz zwycięstwo Realu z kursem 2,50)
 • Zakład 4: Villarreal – >Eibar (obstawiasz zwycięstwo VIllareal z kursem 1,60).

Z powyższych czterech typów możesz stworzyć zakład systemowy łączący kilka zakładów pojedynczych oraz zakładów wielokrotnych. Oto możliwe opcje:

 • Sekcja A: Zakład pojedynczy 1 (1,85)
 • Sekcja B: Zakład pojedynczy 2 (1,55)
 • Sekcja C: Zakład pojedynczy 3 (2,50)
 • Sekcja D: Zakład pojedynczy 4 (1,60)
 • Sekcja E: Zakład combi na typ 1 i 2 (1,85 * 1,55 = kurs 2,86)
 • Sekcja F: Zakład combi na typ 1 i 3 (1,85 * 2,50 = kurs 4,62)
 • Sekcja G: Zakład combi na typ 1 i 4 (1,85 * 1,60 = kurs 2,96)
 • Sekcja H: Zakład combi na tym 2 i 3 (1,55 * 2,50 = kurs 3,87)
 • Sekcja I: Zakład combi na typ 2 i 4 (1,55 * 1,60 = kurs 2,48)
 • Sekcja J: Zakład combi na typ 3 i 4 (2,50 * 1,60 = kurs 4,00)
 • Sekcja K: Zakład combi na typ 1, 2 i 3 (kurs 7,16)
 • Sekcja L: Zakład combi na typ 1, 2 i 4 (kurs 4,58)
 • Sekcja M: Zakład combi na typ 2, 3 i 4 (kurs 6,20)
 • Sekcja N: Zakład combi na typ 1, 2, 3, 4 (kurs 11,47)

Łącznie 14 oddzielnych zakładów do postawienia w sekcjach zakładu systemowego. Obstawiając ten rodzaj zakładu, wybierasz stawkę na jedną sekcję. Jeśli zdecydujesz się postawić 10 PLN i wszystkie 14 powyższych sekcji. Łączna stawka wyniesie 140 PLN (odejmując podatek od stawki). Co daje Ci taka forma typowania zakładów? Jeśli postawisz zwykły akumulator (1,2,3,4) i jeden typ okaże się przez Ciebie nietrafiony, kupon jest przegrany. Jeśli z tego zbioru wydarzeń obstawisz powyższe możliwości. Nawet przy jednym nietrafionym typie masz szanse odnotować zysk. Powyższy kupon został stworzony na bazie prawdziwych wydarzeń. Ile mógłbyś wygrać przy stawce 11,40 PLN (10,00 po odjęciu podatku od stawki) na każdy zakład?

Wyniki powyższych spotkań:

 • Zakład 1: Crystal Palace – Bournemouth 5-3 (typ wygrany)
 • Zakład 2: Lille – Bordeaux 1-0 (typ wygrany)
 • Zakład 3: Real Sociedad – Real Madryt 3-1 (typ przegrany)
 • Zakład 4: Villarreal – >Eibar 1-0 (typ wygrany)

Rezultaty poszczególnych sekcji:

 • Sekcja A: wygrana: +18,50 PLN
 • Sekcja B: wygrana: +15,50 PLN
 • Sekcja C: przegrana: -11,40 PLN
 • Sekcja D: wygrana: +11,60 PLN
 • Sekcja E: wygrana: +28,60 PLN
 • Sekcja F: przegrana: -11,40 PLN
 • Sekcja G: wygrana: +29,60 PLN
 • Sekcja H: przegrana: -11,40 PLN
 • Sekcja I: wygrana: +24,80 PLN
 • Sekcja J: przegrana: -11,40 PLN
 • Sekcja K: przegrana: -11,40 PLN
 • Sekcja L: wygrana: +45,80 PLN
 • Sekcja M: przegrana: -11,40 PLN
 • Sekcja N: przegrana: -11,40 PLN
Czytaj również:  Freebet bez depozytu

W ostatecznym rozrachunku:

Stawka całkowita poświęcona na zakłady: 159,60 PLN

Suma wygranych: 174,40 PLN

Zysk: 14,80 PLN

Oczywiście nie jest to zbyt duża wygrana, ale zauważmy, że pomimo źle wytypowanego zakładu. Kupon systemowy pozwolił Ci wyjść na plus. Ponadto, jeśli mecz Realu z wyższym kursem zakończyłby się zwycięstwem przy porażce mniej wartościowego typu. Wygrane byłyby dużo wyższe. Przy nieco wyższych kursach i odpowiednim zestawieniu sekcji można uzyskać sytuację. W której 2 trafione zakłady na piłkę nożną już zagwarantują zysk. Dlatego też, jeśli obstawiasz zakłady wielokrotne i chcesz poprawić swoją efektywność. Koniecznie sprawdź kupony systemowe w praktyce.

cash out

Nowoczesna funkcja Cash Out – co to jest?

Rok 2017 przyniósł nam niezwykle przydatną funkcję Cash Out. Opcja pojawiła się kilka lat wcześniej u zagranicznych bukmacherów. Oczywiście gracze mieszkający na terytorium Polski nie mogli się nią cieszyć. Obowiązująca ustawa hazardowa zezwala na zakłady wzajemne tylko u bukmacherów posiadających licencję Ministerstwa Finansów. Na szczęście, jeszcze w 2017 roku opcja Cash Out zaczęła pojawiać się u legalnych. Polskich bukmacherów internetowych. U których? Zdradzi Ci to najnowszy ranking bukmacherów dostępny na naszej stronie. Jak to działa w praktyce? Załóżmy, że obstawiasz zakład akumulowany z czterema zdarzeniami. Trzy z nich już zakończyły się Twoim zwycięstwem. Masz jednak obawy, że ostatni typ może się okazać pechowy. Bukmacher w tym momencie pozwala Ci zamknąć kupon i odebrać mniejszy, ale pewny zysk.

Opcja Cash Out u niektórych bukmacherów jest dostępna również w kontekście zakładów pojedynczych. Twoja drużyna prowadzi 1-0, a do końca pozostało 15 minut. Z przebiegu gry obawiasz się, że może dojść do wyrównania. Dostrzegasz, że bukmacher w opcji Cash Out umożliwia Ci odebranie mniejszego zysku już teraz. W sytuacjach, gdy przegrywamy, również możemy zamknąć kupon przed czasem, odzyskując część straty. Cash Out to niezwykle wygodna funkcja, która pozwala lepiej zarządzać naszym kapitałem. I otwartymi zakładami czekającymi na rozstrzygnięcie.

W efekcie opcja cashout oferuje korzystne warunki dla początkujących graczy. Możemy łatwiej kontrolować grę oraz zapewnić sobie zysk, nawet jeśli nasz kupon ostatecznie nie wygra. Taka forma hazardu jest bezpieczniejsza i daje graczom większą kontrolę. To dobrze, że kolejne strony oferują niezwykle cenną w grze funkcje cash out.

jak obstawiać mecze

W jakich dyscyplinach zakłady AKO są bardziej opłacalne?

U góry zdecydowaliśmy się na przykład z meczami piłki nożnej ze względu na fakt. Że większość graczy wybiera taką formę zakładów. Jednakże piłka nożna nie jest najlepszym sportem do tworzenia kuponów AKO, jeśli nasze typy dotyczą wyników. Wszystko za sprawą trzydrogowej opcji zdarzenia (1 × 2). Same zakłady wielokrotne bywają już bardzo ryzykowne. Gdy jeszcze zaczniemy typować dyscyplinę z opcją remisową, prawdopodobieństwo trafienia kilku wyników jest dużo mniejsze.

Dlatego też gracze najchętniej wybierają dyscypliny sportowe. Gdzie opcja remisu nie występuje: np. tenis, snooker, siatkówka, sztuki walki. Koszykówka również nie jest złym wyborem, ponieważ remisy występują tu bardzo rzadko. Gorzej wypada piłka nożna oraz hokej na lodzie. Ale i takie dyscypliny możemy dołączyć do kupony wielokrotnego. Wystarczy obstawiać rodzaje zakładów z dwudrogową opcją zdarzenia: under/over, handicap, zakłady dwudrogowe 1X, 12, X2. W ten sposób znacznie zwiększasz swoje szanse na prawidłowe wytypowanie kilku wybranych spotkań.

Niezależnie czy chcesz typować zakłady AKO w piłce nożnej, tenisie czy hokeju, musisz dysponować wiedzą. Znając dobrze ligę, zespół oraz zawodników, możesz znaleźć bardzo dobre okazje do stworzenia lukratywnego kuponu. Bądź na bieżąco, śledź statystyki i wyniki, zwróć uwagę na zależności w tabeli. W ten sposób masz szanse wyboru najlepszych pewniaków? Oczywiście zawsze musisz liczyć się z ryzykiem. Gra oparta na znajomości rozgrywek daje nam większe szanse.

Pamiętajmy, że najpopularniejsze oraz najbardziej znane rozgrywki nie zawsze są dobrym wyborem. Np. Liga Mistrzów, Liga Europy czy chociażby mecze naszej rodzimej Ekstraklasy. Czasami bardzo ciężko wytypować prawidłowy wynik takich spotkań. Internet pełen jest informacji oraz typów na lukratywne zakłady AKO. Najczęściej, profesjonalni gracze starają się grać na inne rodzaje zakładów niż dokładny wynik. Liczba goli, rzutów rożnych czy zakładów dotyczących poszczególnych piłkarzy. Czasami daje większe szanse na prawidłowy typ w kuponie AKO.

Czy stawianie taśm jest opłacalne?

Wielu profesjonalnych graczy uważa, że gra polegająca na obstawianiu rozbudowanych zakładów ako prowadzi jedynie do strat. Musimy pamiętać, że nawet najlepsze. I uważne typowanie meczy oparte o dokładną analizę nie daje pewności wygranej. Im więcej wydarzeń na kuponach, tym trudniej o wysokie zyski. Zdarza się jednak, że taka taśma okaże się wyjątkowo szczęśliwa. Pewien klient STS na kilkunastu zakładach AKO wygrał ponad 1,25 mln złotych w jeden dzień. Trzeba oddać, że gracz obstawił wyłącznie przemyślane zakłady rozłożone w czasie w odstępie kilku tygodni.

Czytaj również:  Bukmacher z cashback - czyli czym jest cashback u bukmachera

Kurs powyżej 1000 stworzony z pewniaków na pewno robi wrażenie. Jednak bez dokładnej analizy nie ma sensu porywać się na tzw. tasiemce. Wielu klientów obstawia kupony AKO systemem, wybierając rozmaite rodzaje zakładów. Liczbę kartek, kto pierwszy strzeli bramkę, under over na liczbę bramek. I rzutów rożnych, wygraną lub remis gospodarzy. Czy taki system jest bardziej zyskowny? To zależy od skuteczności oraz wiedzy danego typera.

Ograniczenia kuponów wielokrotnych

Większość bukmacherów wprowadza pewne ograniczenia związane z obstawieniem akumulatorów. Chodzi tu przede wszystkim o sekcje zależne. Załóżmy, że zbliża się finał Australian Open, w którym zmierzy się Novak Djokovic oraz Rafael Nadal. Twoim typem jest zwycięstwo Djokovicia. Możesz obstawić bezpośredni zakład na zwycięstwo Serba w meczu. Także zakład na to, kto zostanie mistrzem turnieju. W praktyce są to oddzielne zakłady, ale przecież dotyczą tego samego scenariusza. Bukmacherzy blokując możliwość łączenia podobnych sekcji mocno powiązanych ze sobą.

Większość bukmacherów nie dopuszcza również tworzenia zakładu akumulowanego na oddzielne sekcje jednego wydarzenia. Np. chcesz obstawić mecz piłki nożnej. Wynik końcowy, over na rzuty rożne, a ponadto handicap, strzelca bramki oraz czerwoną kartkę. W większości przypadków nie będziesz miał możliwość połączenia tych zakładów na jednym kuponie AKO. Choć od tej zasady zdarzają się pewne odstępstwa. Łączenie podobnych zdarzeń dopuszczają niektóre promocje oraz bonusy bukmacherskie. Do kuponów AKO mogą być natomiast dołączane zakłady na żywo. Tutaj musimy jednak pamiętać. Że czas potwierdzenie przyjęcia kuponu jest dłuższy ze względu na konieczność weryfikacji kursów.

kupony na zywo

Zakłady na żywo a kupony wielokrotne

Wybrane spotkanie możesz oczywiście obstawić także w funkcji zakładów na żywo. Z pewnością od czasu do czasu znajdziesz na kuponie AKO miejsce na zakład live. Na podstawie przebiegu meczu możesz zazwyczaj wychwycić szczególnie interesujące zdarzenia. Które skłonią Cię, by sprawdzić ofertę live. To czego nie dostrzegłeś przed meczem, teraz może pozwolić Ci zarobić dodatkowe pieniądze. Warto także nadmienić, że typowanie sportu na żywo przynosi po prostu więcej emocji. A jak wiemy, hazard to nie tylko sposób na wygrywanie pieniędzy. Także coś, co ma zapewniać rozrywkę.

Gdzie najlepiej obstawiać zakłady wielokrotne?

Wielu bukmacherów docenia graczy, którzy obstawiają zakłady akumulowane. W ten sposób możemy liczyć na dodatkowe premie doliczane do kuponu. Istnieją również specjalne promocje bukmacherskie, które pozwalają ubezpieczyć się na wypadek jednego, nietrafionego zdarzenia na kuponie. Dobra promocja oraz bonus do wygranej znacznie zwiększają efektywność naszych kuponów wielokrotnych. Sprawdźmy, którzy legalni bukmacherzy są najlepsi do obstawiania popularnych akumulatorów.

Poniżej dostępna jest lista, która uwzględnia tylko promocje związane z kuponami AKO. Także bierze pod uwagę, czy bukmacher udostępnia funkcję cash out. Jeśli wśród niżej podanych bukmacherów Twoim zdaniem kogoś brakuje, prosimy o kontakt. Zobacz, który bukmacher posiada atrakcyjny bonus lub promocję czym ułatwi Ci wygrywanie na kuponach wielokrotnych.

LVbet zakłady bukmacherskie

Dobrą propozycją dla fanów akumulatorów jest bez wątpienia lvbet kod promocyjny. Wyróżniamy tu dwie, bardzo istotne promocje bukmacherskie. Pierwsza z nich to Multikozak, w której otrzymujemy premię do wygranego kuponu AKO. Im większa liczba zdarzeń, tym większa premia. Za kupony z czterema zdarzeniami otrzymamy dodatkowe 7,5%. Maksymalna premia, 25%, przysługuje za zakłady kombi złożone z ośmiu zdarzeń lub więcej. Mamy również promocję Bezpieczny Kupon, w której możemy otrzymać cashback 50 PLN za przegrany kupon AKO. Na którym nie weszło nam jedno zdarzenie. LVbet należał do grona pierwszych bukmacherów, którzy wprowadzili opcję Cash-Out.

Totolotek zakłady bukmacherskie

Całkiem dobrze prezentuje się również Totolotek, który posiada liczne promocje dla fanów zakładów AKO. Mamy tu możliwość zagrania o dodatkowe 14% wygranej. Ponadto, obstawianie kuponów wielokrotnych pozwala zdobywać więcej punktów w programie lojalnościowym. Co przybliża nas do wymarzonej nagrody. Podobnie wygląda to w przypadku ligi typerów. Gdzie najlepsi gracze walczą o pakiet wyjazdowy na egzotyczne wczasy. Totolotek nie posiada na razie opcji Cash out.

STS zakłady bukmacherskie

Niezależnie od kontekstu, promocje i sts kod promocyjny zawsze zasługują na uwagę z naszej strony. Mamy tu możliwość brania udziału w ogromnej lidze typerów z atrakcyjną pulą nagród na każdy tydzień. Kupony AKO zwiększają naszą szansę na sukces i pozwalają powalczyć o czołowe miejsca. Ponadto, w STS możemy liczyć na promocje z ubezpieczonym zakładem wielokrotnym. Serwis Star Typ Sport posiada opcję wcześniejszego zamknięcia kuponu.

Fortuna zakłady bukmacherskie

Bardzo dobrą opcją dla fanów zakładów combi okaże się również serwis bukmacherski Fortuna. Już na wstępie możemy wykorzystać atrakcyjny bonus powitalny w postaci zakładu bez ryzyka 100 PLN. W ten sposób możemy stworzyć większy kupon wielokrotny. I powalczyć o duży zysk bez ryzyka utraty stawki zakładu. Fortuna ponadto oferuje mistrzostwa typerów oraz program lojalnościowy, w którym zakłady AKO są premiowane. Bukmacher posiada funkcję Cashout.

Czytaj również:  Obrót bonusu STS, Fortuna, Forbet, Totolotek
Totalbet zakłady bukmacherskie

O ile Totalbet na chwilę obecną nie posiada wyróżniającego się bonusu powitalnego. O tyle promocje bukmacherskie dla sympatyków zakładów AKO są tutaj naprawdę dobre. Na początek promocja Total Bonus. Czyli możliwość zdobycia premii 30% od wszystkich kuponów wielokrotnych złożonych z przynajmniej pięciu zdarzeń na kuponie. Dodatkowo bezpieczny kupon, który w przypadku jednego nietrafionego zdarzenia na kuponie combi pozwala wygrać równowartość stawki. Totalbet ma również w swojej ofercie funkcję Cashout.

Polskie Zakłady Bukmacherskie PZBUK

Kolejny nowy bukmacher, który zadebiutował pod koniec 2018 roku. Na wstępie bonus powitalny dla nowych graczy w postaci zakładu bez ryzyka 50 PLN. Ponadto, program lojalnościowy, który często pozwala zdobyć darmowe zakłady do wykorzystania na bardziej ryzykowne kupony combi. Mamy również promocję Kombodoładowanie, która pozwala zdobyć premię do zakładów wielokrotnych. Od 1% premii przy dwóch zdarzeniach do 15% premii przy minimum jedenastu zdarzeniach. Nowy bukmacher nie zapomniał także o funkcji cash out.

Promocji na zakłady AKO nie brakuje

Oobstawianie meczy na zakładach AKO u legalnych bukmacherów pozwala często korzystać z różnych promocji i bonusów. Twoje konto gracza może się w ten sposób wydatnie powiększyć. Pamiętaj, że możesz grać u każdego legalnego bukmachera. Posiadając konta w różnych serwisach, możesz szukać najlepszych kursów oraz wybrać najlepszy na chwilę obecną bonus. Rynek stale się rozwija, a polscy bukmacherzy robią wszystko by zadowolić swoich klientów. Pamiętaj, że na naszej stronie znajdziesz obszerny poradnik na temat tego. Jak wybrać najlepszego bukmachera, a także recenzje aktualnych promocji i bonusów bukmacherskich.

kupony wielokrotne

Automatyczne zakłady akumulowane

Jeśli nie masz pomysłu na swój kupon AKO, możesz zaufać innym graczom. Legalne serwisy bukmacherskie w Polsce często udostępniają turnieje, ligi typerów, itp. Dzięki temu możemy podejrzeć typy bukmacherskie innych graczy. Udział w podobnych wydarzeniach często skupia się właśnie na typowaniu kuponów wielokrotnych, które przynoszą więcej punktów. Czasami, turniej polega również na prawidłowym wytypowaniu zdarzenia o jak największym kursie. Lub zaprezentowanie kuponu z największą wygraną. W Internecie nie znajdziemy jednak 100% pewnych typów. Każda z drużyn może mieć słabszy dzień. Dlatego, nie uzależniaj od jednej drużyny swoich kuponów AKO. To duży błąd. Na kuponach wielokrotnych często wygrywa się cierpliwością oraz szukaniem pewnych zakładów nawet w odstępie kilku tygodni.

Strona główna niektórych bukmacherów pozwala automatycznie wygenerować kupony wielokrotne. Ma to na celu ułatwienie stworzenia kuponu spełniającego nasze oczekiwania.

Jak wykorzystać darmowy zakład?

Bukmacherzy online bardzo często mają w swojej ofercie darmowy zakład. To bardzo atrakcyjna promocja na początku przygody z serwisem, która pozwala wygrać dodatkowe pieniądze na akumulatorach. Grając u bukmachera bez ryzyka mamy możliwość wybrania meczów z lepszym kursem. Jak wygrywać na darmowych zakładach? Po pierwsze należy oczywiście wybrać spotkania z dobrze znanych nam dyscyplin sportowych. Dysponując większą wiedzą na temat wybranych lig oraz meczów mamy większą szansę na wygranie dodatkowych pieniędzy. Warto stworzyć freebet z wysokim kursem ogólnym. W końcu nic nie trafimy, a możemy powalczyć o większe wygrane. Gracze w Polsce z coraz większą niecierpliwością oczekują debiutu bukmachera Betclic. Zaoferuje on na pewno dobry betclic kod promocyjny, o którym można nieco przeczytać u nas. Bukmacher ma w swojej ofercie bonus powitalny w formie zakładu bez ryzyka na dużą kwotę. Wydaje się, że gracze będą mieć kolejną dobrą okazję. By zacząć grę u nowego bukmachera od zakładu AKO.

największe wygrane fortuna

Zakłady wielokrotne — podsumowanie

Skuteczność i zyskowność Twoich zakładów AKO zależy od wielu czynników. Wybór bukmachera posiadającego najlepsze promocje, adekwatnie wysokie kursy bukmacherskie. Twoje umiejętności typowania, a także pewna doza szczęścia. To wszystko wpływa na Twoje wyniki na zakładach bukmacherskich. Mamy jednak nadzieję, że nasze porady ułatwią Ci korzystanie z dużych możliwości zakładów combi. Oczywiście nie nakłaniamy i nie zachęcamy do tej formy zakładów wzajemnych. Naszym zdaniem, lepsze efekty może przynieść system oparty na ValueBety. Grając bukmacherskie zakłady pojedyncze z wysokim kursem również możemy walczyć o bardzo duże wygrane.

Przypominamy, że tylko legalne firmy bukmacherskie posiadające zezwolenie. Na urządzanie zakładów wzajemnych są dobrym miejscem do obstawiania wydarzeń sportowych. Na szczęście rynek bukmacherów w Polsce stale się rozszerza, dzięki czemu, mamy dostęp do lepszych promocji. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi surowymi karami i może nieść ze sobą poważne konsekwencje. Dlatego przed rejestracją konta, sprawdź na naszej stronie czy wybrany przez Ciebie serwis to legalny bukmacher.

 

Oceń artykuł: [yasr_visitor_votes size=”large”]

Czym są mecze akumulatory?

Akumulator czy skrót tej nazwy AKO to nic innego jak zakład łączony. Polega on na zebraniu kilku spotkań do jednego kuponu i równoczesne obstawienie ich na jednym zakładzie.

Czy zakłady wielokrotne są opłacalne?

Tak. Wszystko ze względu na mnożenie się kursu ze wszystkich wybranych spotkań. Należy jednak pamiętać że czym większa ilość spotkań tym większy kurs ale i ryzyko w grze.

Gdzie obstawię akumulatory?

U każdego bukmachera na całym świecie. Każdy bukmacher posiada w swojej ofercie akumulatory albowiem jest to podstawowa oferta dostępna w każdej firmie.