Home ETOTO Opinie 2024 – Czy warto grać w Etoto? Pełna recenzja

ETOTO Opinie 2024 – Czy warto grać w Etoto? Pełna recenzja

ETOTO opinie i recenzja firmy

ETOTO jest kolejną firmą specjalizującą się w zakładach bukmacherskich w Polsce. Prowadzi ona działalność od 2010 roku, więc mamy do czynienia z doświadczonym usługodawcą, który zbiera mnóstwo opinii. Poniżej można znaleźć więcej informacji na temat najważniejszych czynników wpływających na ocenę, a także ogólną recenzję tego bukmachera. Warto dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat.

ETOTO 1

etoto Opinie na podstawie bonusu powitalnego

Pierwszą opinię o firmie ETOTO można sobie wyrobić już na podstawie oferowanego bonusu powitalnego. W przypadku rejestracji konta z kodem ETOTO400, gracz zyskuje dostęp do pakietu promocji powitalnych o łącznej wartości 2242 zł.

W przypadku pierwszego depozytu, firma ETOTO oferuje jego podwojenie do kwoty 400 zł. Jest to więc o wiele bardziej korzystna opcja w porównaniu z wieloma konkurencyjnymi ofertami z zakresu przekazywania zaledwie 50% bonusu od wpłaconej kwoty. Minimalna kwota wpłaty to 1 zł, ale maksymalny bonus klient otrzyma oczywiście po wpłaceniu 400 zł.

Aby uwolnić bonus na konto depozytowe, konieczne jest jego trzykrotne obrócenie. Czyli w przypadku wariantu z najwyższą promocją, należy zagrać łącznie za 1200 zł. Gracz ma 30 dni na obrót bonusu na kuponach AKO o minimalnym kursie 2.50 oraz o minimalnych kursach 1.30 dla pojedynczego zdarzenia.

Dodatkowo w przypadku wpłacenia pierwszego depozytu na przynajmniej 50 zł, uprawnia gracza do otrzymania darmowego zakładu w kwocie 20 zł. Można z niego korzystać obstawiając typ w ramach aplikacji mobilnej tego bukmachera. Dużym atutem wpływającym na opinię o ofercie bonusowej jest w tym przypadku brak wymagań odnośnie ilości zdarzeń i kursu na kuponie. Promocją nie są jednak objęte sporty wirtualne. W przypadku wygranej, kwota pomniejszona o wartość zakładu trafia od razu na konto depozytowe i może być wykorzystywana dalej albo wypłacona.

Kolejne elementy promocji powitalnej to bonusy stanowiące 50% od drugiego i trzeciego depozytu do kolejno 600 i 1000 zł. Pozostałe warunki są takie same jak w przypadku bonusu 100% od pierwszej wpłaty. Ponadto maksymalny bonus przy trzecim depozycie (wpłacenie 1000 zł), kwalifikuje gracza do freebetu o wartości 222 zł. Warunki są w tym przypadku takie same jak we freebecie za pierwszy depozyt.

etoto 3

Zakłady oferowane przez ETOTO

Atrakcyjna i rozległa oferta powitalna nie jest jedynym czynnikiem wpływającym na etoto opinie. Gracze doceniają fakt, że prezentowany bukmacher dysponuje szeroką ofertą zakładów podzielonych na następujące kategorie:

 • zakłady przedmeczowe,
 • zakłady na żywo,
 • sporty wirtualne,
 • gry karciane.

Zakłady przedmeczowe to kategoria obejmująca prawie 30 dyscyplin sportu. Oznacza to, że ciekawe typy znajdą tutaj miłośnicy zarówno bardziej, jak i mniej popularnych sportów. Dodatkowo jest to kategoria, w której znajdują się wydarzenia e-sportowe. Czasami pojawiają się tutaj zakłady specjalne powiązane ze sportem lub innymi dziedzinami życia, takimi jak rozrywka albo polityka.

Część typów z oferty przedmeczowej znajduje się również w dziale typów live, czyli na żywo. Pozwalają one na śledzenie sytuacji w czasie rzeczywistym i dostosowywanie swoich decyzji do tego co dzieje się na arenie sportowej. Niestety dla wielu ludzi pewnym problemem może być brak transmisji na żywo. Ponadto oferta zakładów na żywo mogłaby być większa.

Ofertę uzupełniają typy na sporty wirtualne oraz gry karciane. Całość jest bardzo złożona i nie odstaje od ofert konkurencyjnych firm. Każdy może bowiem znaleźć typy, w których czuje się dobrze.

etoto 4

ETOTO dla użytkowników urządzeń mobilnych

Firma ETOTO zyskuje również pochlebne etoto opinie w związku z wprowadzeniem aplikacji mobilnej. Jest ona dostępna zarówno w wersji na urządzenia z systemami iOS, jak też Android. Dzięki swojemu działaniu oraz mnogości dostępnych opcji, aplikacja ta jest uznawana za jedną z najlepszych na rynku. Jej użytkownicy mają dostęp do następujących funkcjonalności:

 • freebet powitalny tylko w aplikacji (konieczna jest rejestracja konta z kodem ETOTO400,
 • szybkie działanie aplikacji,
 • bonusy dedykowane wyłącznie dla osób używających aplikacji,
 • łatwe obstawianie zakładów,
 • śledzenie historii typów,
 • odświeżanie zakładów na bieżąco,
 • weryfikacja konta z opcją MojeID.

Drugą opcją dostępu do oferty tego bukmachera jest strona internetowa ETOTO. W tym przypadku mamy do czynienia z przejrzystym serwisem o układzie typowym dla stron bukmacherskich. Znalezienie poszczególnych opcji, działów i informacji nie jest w tym przypadku niczym skomplikowanym ani czasochłonnym, nawet dla początkujących osób zajmujących się typowaniem i obstawianiem różnych wydarzeń.

etoto 5

etoto Opinie o metodach płatności ETOTO

Wielu klientów ETOTO oraz ekspertów z branży bukmacherskiej docenia dość kompleksową ofertę metod płatności. W każdym przypadku minimalna kwota depozytu to 1 zł, a atutem jest brak dodatkowych prowizji. Depozyty można składać korzystając z poniższych sposobów:

 • BLIK,
 • Przelewy24,
 • karty płatnicze VISA i MasterCard,
 • Paysafecard.

Płatności te są błyskawiczne oraz w pełni bezpieczne. Wypłaty są realizowane również dość sprawnie, chociaż ich zlecenie w okresie weekendowym lub świątecznym może wiązać się z dłuższym czasem oczekiwania na wypłacone środki.

FAQ: Etoto Opinie 2024

Czym jest Etoto?

Etoto to legalny polski bukmacher, który oferuje szeroką gamę zakładów bukmacherskich online.

Jakie są opinie o Etoto w 2024 roku?

Opinie graczy na temat Etoto można znaleźć w wielu źródłach, ale wiele z nich chwali ofertę zakładów oraz bonus powitalny.

Jak otrzymać bonus powitalny w Etoto?

Aby zdobyć bonus powitalny w Etoto, wystarczy zarejestrować się, złożyć pierwszą wpłatę i spełnić warunki promocji.

Czy Etoto ma aplikację mobilną?

Tak, Etoto oferuje aplikację mobilną, dzięki której można swobodnie obstawiać zakłady na żywo.

Jak skontaktować się z obsługą klienta w Etoto?

W przypadku pytań lub wątpliwości, można skorzystać z aplikacji Etoto lub skontaktować się z obsługą klienta drogą mailową lub telefonicznie.

Czy Etoto oferuje zakłady na piłkę nożną?

Tak, Etoto posiada bogatą ofertę zakładów na piłkę nożną z wysokimi kursami.