Home Fortuna kod promocyjny | Kwiecień 2024 | ⭐ Bonus 335 PLN!

Fortuna kod promocyjny | Kwiecień 2024 | ⭐ Bonus 335 PLN!

FORTUNA – kod promocyjny i zasady z nim związane

Fortuna to kolejny bukmacher, który przygotował ciekawe oferty i promocje dla nowych graczy zainteresowanych szybką budową sporej puli środków przeznaczonych na grę, bez konieczności ryzykowania dużej ilości prywatnych pieniędzy. Dzięki prawidłowemu użyciu specjalnego kodu, gracz może uzyskać pakiet bonusów startowych o łącznej wartości 635 zł. Dają one spore możliwości w zakresie budowy bankrollu oraz gry o wysokie stawki.

Jaki jest FORTUNA kod promocyjny?

Kodem promocyjnym uprawniającym do korzystania z bonusów w firmie bukmacherskiej Fortuna. Wykorzystując go podczas rejestracji można skorzystać z promocji powitalnej obejmującej zakłady bez ryzyka na kwotę 600 zł oraz darmowe zakłady na sumę 35 zł. Poniżej znajdują się szczegółowe informacje dotyczące tych ofert promocyjnych.

Zakład bez ryzyka z kodem FORTUNA600

Oferta promocyjna obejmuje kilka zakładów bez ryzyka na łączną sumę 600 zł. W przypadku przegranego kuponu, firma zwraca środki bonusowe od razu na konto depozytowe. Oznacza to, że nie ma żadnych wymagań odnośnie obrotu pieniędzmi bonusowymi zanim będą one gotowe do wypłacenia. Szczegółowy pakiet zakładów bez ryzyka na start prezentuje się następująco:

 • pierwszy zakład bez ryzyka do 100 zł,
 • zakład bez ryzyka po 3 dniach do 200 zł,
 • zakład bez ryzyka po 6 dniach do 300 zł.

Pierwszy zwrot jest przyznawany na pierwszy postawiony kupon, gdy będzie on przegrany. Oczywiście istotne jest, aby został on wytypowany ze środków depozytowych, a nie bonusowych. Dalsze bonusy są przyznawane po 72 i 144 godzinach. Każdy z cashbacków przysługuje na pierwszy postawiony kupon po przyznaniu danego bonusu. Gracze z pewnością docenią to, że nie ma żadnych wymagań odnośnie stawki i kursu na kuponie, a także obrotu samego bonusu.

Można grać za stawki wyższe niż kwota zwrotu, jednak w takim przypadku podczas przegranej zwrócona zostanie tylko określona suma. Ważne jest jednak to, że Fortuna nie pobiera 12% podatku od cashbacku. Środki takie można od razu wypłacić albo wykorzystać w dowolny sposób na zakłady. Zwrot jest przyznawany w ciągu 24 godzin od rozliczenia kuponu bez ryzyka.

fortuna 2

Darmowe zakłady na 35 zł

Wspomniany wyżej zakład bez ryzyka nie jest jedyną korzyścią zapewnianą graczom. Tacy nowi gracze są też uprawnieni do dwóch darmowych zakładów. Pierwszy jest na kwotę 20 zł, natomiast stawka drugiego to 15 zł. Pierwszy freebet za 20 zł posiada formę bonusu bez depozytu. Innymi słowy, nie trzeba wpłacać żadnych własnych środków, aby cieszyć się taką promocją.

Pierwszy bonus przyznawany jest jako 2800 punktów Fortuna Klub Plus. Są to punkty lojalnościowe zbierane przez graczy i wymieniane na nagrody. Początkowe 2800 punktów można od razu wymienić na freebet za 20 zł. Ważnym wymogiem dotyczącym takiego darmowego zakładu jest posiadanie zweryfikowanego konta. Należy więc uwierzytelnić swoje dane poprzez bankowość internetową lub wysyłając do firmy skan dowodu osobistego albo innego dokumentu tożsamości.

Drugi darmowy zakład o wartości 15 zł jest z kolei uwalniany po wpłaceniu pierwszego depozytu. W tym przypadku również zostanie on dodany pod postacią punktów lojalnościowych FKP. Warunki gry z wykorzystaniem tych darmowych zakładów nie są zbyt skomplikowane i prezentują się następująco:

 • minimalna stawka kuponu to 2 zł (darmowy zakład może być dzielony),
 • brak wymogów odnośnie kursu kuponu,
 • brak wymagań odnośnie obrotu bonusem.

Bardzo ciekawą opcją jest możliwość podzielenia freebetów na kilka kuponów o wybranej przez siebie wartości. W przypadku trafienia kuponu, wygrana jest pomniejszana o wartość darmowego zakładu. Nie trzeba jej jednak obracać, więc od razu jest gotowa do wypłaty lub obstawiania dowolnych zakładów.

fortuna 1

Co warto wiedzieć o rejestracji z kodem promocyjnym FORTUNA600?

Sam proces rejestracji i wykorzystania kodu nie jest trudny ani czasochłonny. Pierwszy etap pozwala na wybór metody rejestracji (przez konto bankowe lub wypełnienie formularza). Następnie należy podać podstawowe dane, takie jak:

 • login,
 • hasło,
 • adres e-mail,
 • numer telefonu,
 • kod PIN do rejestracji w stacjonarnych punktach tego bukmachera.

Drugi etap to podanie podstawowych danych osobowych, takich jak imię, nazwisko oraz numer PESEL (w przypadku obcokrajowców należy zaznaczyć pole „nie mam numeru PESEL”).

Trzeci etap to wypełnienie pola. To dzięki tej czynności można skorzystać z zaprezentowanych wyżej promocji i bonusów. Ostatni etap wiąże się z zaznaczeniem zgód marketingowych i oświadczenia o pełnoletności.

Po wykonaniu powyższych czynności, założone zostanie konto tymczasowe. Do jego pełnej aktywacji konieczne jest wysłanie do firmy (za pomocą specjalnej zakładki) skanu dowodu osobistego lub innego dokumentu tożsamości. Dzięki temu konto zostanie zweryfikowane i możliwe będzie wypłacanie środków na wskazane konto bankowe.

Warto zarejestrować się u bukmachera Fortuna. Firma ta nie tylko dba o nowych graczy, ale również posiada wiele stałych ofert i promocji dla graczy posiadających swoje konta w tym serwisie. Dodatkowo regularnie pojawiają się różne oferty specjalne związane z konkretnymi wydarzeniami sportowymi.

W jaki sposób działa FORTUNA kod promocyjny?

Wykorzystując FORTUNA kod promocyjny przy rejestracji nowego konta gracze mogą sobie zapewnić atrakcyjny bonus powitalny złożony w sumie z czterech różnych prezentów, w skład których wchodzi także znany i lubiany bonus bez depozytu. Trzeba przyznać, że bukmacher zadbał również o klarowne i uczciwe warunki uczestnictwa w promocji, dzięki czemu gracze nie powinni mieć żadnych nieoczekiwanych trudności z tym, aby wykorzystać Fortuna kod promocyjny. Omówmy jednak najważniejsze zasady działania poszczególnych bonusów:

 • Bonus za rejestrację – jest to bonus bez depozytu o wartości 20 zł, który otrzymasz za rejestrację konta w serwisie bukmachera eFortuna. Bonus zostanie przyznany w formie punktów w programie lojalnościowym Fortuna Klub Plus. Wystarczy, że stworzysz dowolny kupon i zaznaczysz na nim, że chcesz go sfinansować właśnie punktami.
 • Zakład bez ryzyka 100 zł – bonus ten otrzymasz za rejestrację konta w serwisie. Dokonaj pierwszego depozytu i postaw zakład w przeciągu następnych 72h. Jeśli Twój zakład okaże się przegrany, otrzymasz zwrot stawki maksymalnie do 100 zł.
 • Zakład bez ryzyka 200 zł – bonus ten działa na analogicznych zasadach, tyle tylko, że otrzymasz go w przeciągu 3 dni od rejestracji. Jeśli ten zakład okaże się przegrany, otrzymasz zwrot stawki maksymalnie do kwoty 200 zł.
 • Zakład bez ryzyka 300 zł – po sześciu dniach od rejestracji konta otrzymasz drugi zakład bez ryzyka. Jeśli przegrasz, tym razem możesz otrzymać zwrot stawki aż do 300 zł.
 • Strefa kuponów – ten bonus nie jest stricte powiązany z kodem promocyjnym, ale warto o nim pamiętać. Można go wykorzystać w dowolnym momencie. Wystarczy zapoznać się z funkcją Strefy Kuponów, stworzyć kupon i udostępnić go, tak, aby mogli go zobaczyć inni gracze. Za wykonanie tego zadania gracz otrzyma bonus 5 zł w formie punktów FKP.

Co szczególnie istotne, zakłady bez ryzyka dostępne w ramach pakietu powitalnego u bukmachera Fortuna nie są objęte warunkiem obrotu. Oznacza to, że gracze mogą od razu wypłacić swoje środki z konta, niezależnie od wyniku kuponu. Jeśli natomiast chodzi o bonus za rejestrację, tutaj wystarczy jednokrotny obrót, czyli obstawienie otrzymanej kwoty na dowolny zakład. Tak jak mówiliśmy, zasady promocji powitalnej u tego bukmachera są jasne i przejrzyste.

Jak wykorzystać Fortuna kod promocyjny krok po kroku?

Rejestracja konta w serwisie bukmacherskim eFortuna nie powinna sprawić graczom większych trudności. Cały ten proces zajmuje zaledwie kilka minut. Być może jednak zastanawiasz się nad założeniem swojego pierwszego konta bukmacherskiego i chcesz mieć pewność, że wszystko pójdzie sprawnie i łatwo. Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób wykorzystać Fortuna kod promocyjny, postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:

 1. Skopiuj FORTUNA kod promocyjny dostępny na naszej stronie internetowej, a następnie przejdź do serwisu internetowego bukmachera.
 2. Wybierz opcję „rejestracja” i wyprowadź wymagane dane do formularza. Wklej we właściwe okienko FORTUNA kod promocyjny. Zaakceptuj także regulamin i zgody marketingowe.
 3. Po założeniu konta warto od razu dopełnić formalności związane z weryfikacją tożsamości. W tym celu w ustawieniach swojego konta załącz zdjęcia lub skany dokumentu tożsamości.
 4. Otrzymałeś już pierwszą część bonusu powitalnego – punkty w programie FKP, za które możesz obstawić zakłady o wartości do 20 zł.
 5. Przez 72 godziny od momentu rejestracji możesz obstawić zakład bez ryzyka o wartości 100 zł. W tym celu dokonaj pierwszej wpłaty na swoje konto.
 6. Trzy dni po rejestracji konta otrzymasz drugi zakład bez ryzyka, tym razem o wartości 200 zł.
 7. Sześć dni po rejestracji konta otrzymasz ostatnią część pakietu powitalnego, czyli zakład bez ryzyka o wartości 300 zł.
 8. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz sobie zapewnić dodatkowe także punkty FKP o wartości 5 zł, poprzez udostepnienie kuponu w ramach programu Strefa kuponów.

I to już wszystko, co musisz zrobić, aby w pełni wykorzystać Fortuna kod promocyjny i zapewnić sobie udany początek obstawiania zakładów bukmacherskich u tego bukmachera. Jeśli w trakcie procesu rejestracyjnego natrafisz na jakiekolwiek trudności, zawsze możesz skorzystać z live chatu, aby skorzystać z pomocy pracowników serwisu.

Jak dokonać pierwszej wpłaty w serwisie eFortuna?

Omawiając bonus powitalny dostępny w ofercie legalnego bukmachera Fortuna warto oczywiście zwrócić uwagę na dostępne metody płatności. W końcu czynnością niezbędną do tego, aby otrzymać bonus na start jest dokonanie pierwszej wpłaty. Co ważne, wpłatę należy zrealizować w przeciągu pierwszych trzech dni od momentu rejestracji, jeśli chce się wykorzystać zakład bez ryzyka 100 PLN, który jest ważny właśnie przez 72h od momentu rejestracji. W serwisie eFortuna możemy liczyć na szeroką gamę metod płatności, a mianowicie:

 • szybkie przelewy bankowe – są one realizowane przez platformy zewnętrzne PayU oraz Tpay. Po wybraniu tej opcji użytkownik zostanie przeniesiony do jednego z tych serwisów, gdzie następnie wybiera swój bank. Po przekierowaniu na stronę banku należy się zalogować, a dane do przelewu zostaną uzupełnione automatycznie. Potwierdź przelew, a środki zostaną zaksięgowane na Twoim koncie u bukmachera w przeciągu kilku minut.
 • BLIK – płatności mobilne cieszą się coraz większą popularnością ze względu na szybkość i wygodę. Aby zapłacić tą metodą płatności przejdź do bankowej aplikacji mobilnej, wybrać opcję BLIK, a następnie przepisać 6-cyfrowy kod i zatwierdzić przelew.
 • karta płatnicza – bukmacher Fortuna umożliwia również dokonanie płatności za pośrednictwem karty płatniczej. W tym celu należy podać najważniejsze informacje, takie jak: numer karty, imię i nazwisko właściciela, termin ważności, a także kod CVV. Gracz może zapisać te dane, aby w przyszłości można było szybciej realizować płatności na stronie bukmachera.

Jest jeszcze jedna, alternatywna metod płatności. Fortuna to nie tylko bukmacher internetowy, ale również naziemny. W związku z tym gracze mogą dokonać wpłaty na swoje konto w dowolnym punkcie naziemnym tego bukmachera. Minimalna kwota depozytu wynosi 1 PLN. Przy okazji warto dodać, że ewentualne wygrane z konta gracze będą mogli wypłacić szybko i wygodnie, jako iż Fortuna obsługuje ekspresowe wypłaty. O ile tylko Twój bank księguje je przez całą dobę, środki powinny znaleźć się na rachunku bankowym w przeciągu zaledwie kilkunastu minut.

Bonus powitalny Fortuna a warunki obrotu

Jednym z wyznaczników atrakcyjności bonusu powitalnego jest oczywiście warunek obrotu, który decyduje o tym, co trzeba zrobić, aby możliwe było wypłacenie środków bonusowych. Bardzo restrykcyjny warunek obrotu mocno obniża atrakcyjność bonusu powitalnego i znacznie zwiększa ryzyko utraty sporej części kapitału przez gracza. A jak to wygląda w przypadku pakietu powitalnego oferowanego nam przez Fortuna kod promocyjny? Otóż, w tym przypadku gracze absolutnie nie muszą się obawiać żadnego warunku obrotu.

Jeśli chodzi o zakłady bez ryzyka, tutaj zasady są bardzo proste i klarowne. Jeśli wygrasz, środki od razu trafiają na konto główne i możesz z nimi zrobić, co tylko zechcesz. Dokładnie to samo dzieje się w przypadku, gdy przegrasz, tyle tylko, że na Twoje konto trafi zwrot stawki przegranego kuponu. Jeśli natomiast chodzi o bonus bez depozytu przyznawany w ramach punktów w programie lojalnościowym, tutaj wystarczy jedynie jednokrotnie obrócić otrzymane środki, co w zasadzie oznacza, że wystarczy je przeznaczyć na dowolne zakłady bukmacherskie. Jak zatem widzisz, Fortuna to bukmacher, który bardzo łagodnie podchodzi do warunku obrotu przy swoim aktualnym bonusie powitalnym.

Kod promocyjny Fortuna w aplikacji mobilnej

Współcześnie wielu graczy nie wyobraża sobie obstawiania zakładów bukmacherskich bez wygodne aplikacji mobilnej, która bez wątpienia oferuje dużo więcej swobody. Takową aplikację posiada zdecydowana większość legalnych bukmacherów w naszym kraju i wyjątkiem nie jest tu Fortuna. Co więcej, aplikacja tego bukmachera często jest wymieniana w gronie tych najlepszych. Czy gracz, który nie posiada jeszcze konta u tego bukmachera może zarejestrować konto i wykorzystać Fortuna kod promocyjny za pośrednictwem aplikacji mobilne?

Jak najbardziej tak! Aplikacja mobilna daje w zasadzie te same możliwości, co pełnoprawny serwis internetowy. Gracze mogą zatem szybko i sprawnie przejść proces rejestracji i weryfikacji konta, a także odebrać bonus powitalny oferowany przez FORTUNA kod promocyjny. Z poziomu aplikacji można również dokonać wpłaty, zlecić wypłatę, a także korzystać z pozostałych funkcji, w tym oglądać transmisje niektórych wydarzeń sportowych na żywo. Jest to zatem dobra propozycja dla typerów, którzy preferują obstawianie zakładów bukmacherskich z poziomu aplikacji mobilnej.

Bonus powitalny w Fortuna – plusy i minusy

Każdy gracz posiada swoje indywidualne oczekiwania i preferencje względem bonusów bukmacherskich. I to właśnie od tych indywidualnych oczekiwań zależeć będzie to, czy dany bonus przypadnie graczowi do gustu. W przypadku kodu promocyjnego Fortuna niewątpliwie możemy wskazać kilka bardzo ważnych plusów. Po pierwsze – jest to bonus bez depozytu w formie punktów FKP, który pozwoli graczom zapoznać się z ofertą bukmachera jeszcze przed dokonaniem pierwszej wpłaty. Po drugie – trzy zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 600 PLN. To oznacza, że gracze już na początku swojej obecności w serwisie eFortuna mogą postawić zakłady z wysoką kwotą ewentualnej wygranej, nie ryzykując swojego kapitału. Trzeci bardzo duży plus to brak warunku obrotu – środki można od razu wypłacić niezależnie od tego, czy zakład bez ryzyka okaże się wygrany lub przegrany.

A jakie minusy posiada kod promocyjny Fortuna? W ofercie powitalnej nie ma na ten moment tradycyjnego bonusu depozytowego, czyli premii do pierwszej wpłaty. Warto zauważyć, że tego typu promocja wciąż cieszy się dużą popularnością, a jej brak może być rozczarowaniem dla niektórych graczy. Drobnym minusem może być również wartość pakietu powitalnego. Biorąc pod uwagę wszystkie prezenty, jakie oferuje kod promocyjny Fortuna, gracze mogą uzyskać na start bonusy o wartości do 620 zł. Nie jest to wygórowana kwota, jak na standardy rynku legalnych bukmacherów w naszym kraju. Jednak biorąc pod uwagę ogólne zasady działania promocji powitalnej, zdecydowanie posiada ona więcej mocnych, aniżeli słabych stron. Fortuna kod promocyjny to naprawdę dobry bonus na start odznaczający się klarownymi i przejrzystymi zasadami.

Promocje w serwisie eFortuna dla aktywnych graczy

Gdy wykorzystasz już kod promocyjny Fortuna, sprawdź ofertę promocyjną przygotowaną dla aktywnych klientów tego bukmachera. Znajdziesz tu wiele stałych promocji, które pozwolą obstawiać zakłady bukmacherskie na korzystniejszych warunkach. Do najpopularniejszych promocji dostępnych w ofercie bukmachera Fortuna  zaliczyć możemy:

 • Fortuna Klub Plus – jest to program lojalnościowy, w którym gracze zbierają punkty i mogą je wymienić na nagrody. Już przy rejestracji konta otrzymasz punkty, które pozwolą na zawarcie zakładów bukmacherskich na kwotę 20 zł.
 • Wyższe kursy – w ofercie bukmachera Fortuna znajdziesz zakładki: Mistrzowski Boost, Gotowce, SuperOferta+ oraz Hit Dnia. W zakładkach tych znajdziesz propozycje zakładów wybrane przez bukmachera, które można obstawić po wyższym kursie.
 • AKO bonusy – obstawiając zakłady AKO w serwisie eFortuna gracze mogą liczyć na boost kursu, który zaoferuje wygrane wyższe od 7 do nawet 50%.
 • Bezpieczny kupon – w ofercie bukmachera Fortuna dostępna jest promocja, w ramach której możesz wygrać zakład COMBI nawet wtedy, gdy jedna selekcja okaże się przegrana.
 • Promocje w punktach – Fortuna to również bukmacher naziemny, który posiada osobną ofertę promocyjną dla klientów punktów naziemnych. Tutaj warto nadmienić, że klienci obstawiający w punktach mogą również korzystać z programu lojalnościowego FKP.

To tylko niektóre z promocji, które są dostępne w ofercie bukmachera przez cały czas. Na pewno warto zapoznać się ze wszystkimi produktami, w których gracze mogą każdego dnia znaleźć popularne wydarzenia sportowe, które można obstawić po wyższym kursie. To w dużej mierze dzięki nim będzie można powalczyć o wyższe wygrane. Poza promocjami stałymi, w ofercie bukmachera Fortuna dostępne są również promocje okresowe związane z popularnymi wydarzeniami sportowymi oraz szczególnymi okresami w roku. Jak zatem widzisz, po wykorzystaniu kodu promocyjnego i przypisanego do niego bonusu powitalnego nie zabranie innych okazji do zdobycia dodatkowego kapitału.

Czy warto założyć konto u bukmachera Fortuna?

Jeśli szukasz dobrego i sprawdzonego bukmachera, na pewno powinieneś rozważyć zarejestrowanie konta w tym miejscu. Fortuna to jeden z najbardziej doświadczonych i najlepiej rozpoznawalnych bukmacherów w naszym kraju. Posiada bardzo rozbudowaną ofertę, w której nie brakuje wielu pomocnych funkcji i udogodnień, jak chociażby możliwość oglądania transmisji wydarzeń sportowych w sekcji zakładów na żywo. Ponadto, bukmacher stale poszerza swoją ofertę, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom swoich klientów.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie bukmacherskim eFortuna, obecnie możesz założyć konto i odebrać atrakcyjny bonus powitalny. Jeśli wykorzystasz Fortuna kod promocyjny dostępny na naszej stronie internetowej, na dobry początek otrzymasz bonus bez depozytu 20 zł (w ramach punktów FKP), a także trzy zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 600 zł. To bardzo korzystna oferta powitalna, która pozwoli graczom z wysokiego poziomu rozpocząć obstawianie zakładów w serwisie eFortuna.

Comments are closed.

Entrar no PixBet: Entre e Comece a Apostar

Entrar no PixBet é o primeiro passo para começar a entrar no Pixbet apostar. Com um processo de login simples, os usuários podem acessar rapidamente a plataforma e explorar uma variedade de opções de apostas esportivas e de cassino.

Online casino Paypal: Aproveite a Conveniência dos Pagamentos Paypal em Cassinos Online

O online casino Paypal oferece a conveniência dos pagamentos Paypal para os online casino Paypal jogadores. Com a facilidade e segurança das transações Paypal, os jogadores podem desfrutar de uma experiência de jogo suave e sem complicações em seus cassinos online preferidos.

Betnacional Bônus: Desfrute de Vantagens Exclusivas ao Apostar

Com o Betnacional bônus, os jogadores têm acesso a vantagens exclusivas ao fazerem suas Betnacional bônus apostas. Desde bônus de boas-vindas até promoções regulares, Betnacional oferece uma variedade de incentivos para maximizar a diversão e as chances de ganhar dos seus usuários.

Slottica Kasyno

Czasami działania, które uważamy za niewłaściwe, mogą być trudne do Slottica Kasyno zaakceptowania. Warto jednak pamiętać, że różne perspektywy i wartości mogą wpływać na nasze oceny. Wszyscy mamy prawo do własnych opinii i wyborów. Dlatego ważne jest, aby szanować różnorodność i otwarcie dyskutować na temat naszych przekonań.