Home Betclic kod promocyjny

Betclic kod promocyjny

Betclic kod promocyjny – najważniejsze informacje

Wielu bukmacherów oferuje ciekawe promocje i bonusy dla nowych graczy. Dzięki nim zyskują oni możliwość zbudowania sporej puli środków przeznaczonych na grę bez nadmiernego ryzykowania własnych pieniędzy. Jedną z firm, która dba o swoich nowych graczy jest bukmacher Betclic, który przygotował ciekawą ofertę powitalną dostępną po wpisaniu specjalnego kodu.

Betclic – kod promocyjny i oferta bonusowa

Wiele osób zadaje sobie pytanie jaki jest kod promocyjny Betclic. Aby móc cieszyć się bonusowymi środkami, konieczne jest użycie przy rejestracji kodu KOD550. Dzięki niemu każdy nowy gracz spełniający określone i niezbyt trudne warunki, uzyska bonus w postaci cashbacku do 200 zł. Istotne jest jednak podanie kodu podczas rejestracji. Nie można bowiem zrobić tego później, już po zarejestrowaniu konta gracza.

Podając kod KOD550 gracz może obstawić bez ryzyka wybrany przez siebie zakład o nawet bardzo wysokim kursie. W przypadku porażki nie trzeba niczym się martwić, ponieważ przegrana oznacza odzyskanie środków w formie darmowego zakładu do 200 zł. Jedynym warunkiem jest minimalny kurs zdarzenia na poziomie 1.14. W przypadku porażki firma zwraca kwotę 200 zł pomniejszoną o podatek.

Rejestracja w serwisie Betclic

Po przejściu na stronę główną bukmachera, należy kliknąć przycisk „Zarejestruj się” znajdujący się w prawym górnym rogu. Kod bonusowy można otrzymać również w przypadku rejestracji za pomocą aplikacji mobilnej.

Po kliknięciu przycisku rejestracji, należy wypełnić formularz. Jest to czynność łatwa i krótkotrwała. Na początku należy podać swoje dane podstawowe, takie jak imię i nazwisko oraz numer PESEL.

Następnie trzeba podać dane adresowe, ustawić nazwę użytkownika i hasło do logowania, a także wpisać opcjonalny kod bonusowy KOD550 uprawniający do skorzystania z opisywanej promocji. Ominięcie tego kroku dalej umożliwia założenie konta, ale nie można będzie skorzystać z zakładu bez ryzyka. W przypadku przegranej kwota 200 zł pomniejszona o podatek zostanie zwrócona w formie darmowego zakładu.

Szczegóły promocji uzyskiwanej z kodem KOD550

Ze względu na pobierany podatek, maksymalny zwrot na kwotę 200 zł można otrzymać po postawieniu zakładu na sumę 227,30 zł. Otrzymany zwrot posiada formę darmowego zakładu, więc środków tych nie można od razu wypłacić na swoje konto bankowe. Trzeba natomiast postawić kolejny zakład na zwróconą kwotę, którego kurs minimalny to 2.14. W przypadku wygranej kwota trafia na konto główne i może zostać wypłacona przez gracza lub dalej pomnażana.

Dużym atutem wyróżniającym prezentowaną promocję na tle innych bukmacherów jest to, że obstawianie pozyskanego freebetu jest możliwe nie tylko w ramach wydarzeń sportowych. Klient ma praktycznie pełną swobodę typowania wydarzeń przedmeczowych, sportów wirtualnych, itp.

Inne interesujące promocje oraz bonusy Betclic

Warto mieć na uwadze to, że firma bukmacherska Betclic przygotowała również wiele innych ciekawych ofert, promocji i bonusów zarówno dla nowych, jak i starych graczy posiadających pewne doświadczenie w grze u tego bukmachera. Godne uwagi są między innymi poniższe oferty, bonusy, a także promocje:

 • BOOST – w tym przypadku mamy do czynienia z promocją, w ramach której firma oferuje podwyższenie kursów dla najciekawszych zdarzeń. Takie wydarzenia są specjalnie oznaczone w aplikacji mobilnej oraz na stronie internetowej, więc ich przegapienie jest praktycznie niemożliwe. Każdego dnia firma publikuje po kilka takich wydarzeń. Atutem tej promocji jest brak minimalnej stawki czy też wymogów dotyczących obrotu.
 • MULTI+ – ta promocja jest powiązana z kuponami wielokrotnymi AKO. Tutaj również nie ma żadnych wymogów odnośnie minimalnej stawki czy też obrotu. Istotna jest za to liczba zdarzeń na jednym kuponie. Muszą one być oznaczone logiem MULTI+. Szczegóły tej promocji są następujące:
  • zwiększenie wygranej o 7% na kuponach z 5 zdarzeniami,
  • bonus 14% przy 6 zdarzeniach,
  • bonus 20% przy 7 zdarzeniach,
  • bonus 25% przy 8 zdarzeniach,
  • bonus 30% przy 9 zdarzeniach,
  • bonus 35% przy 10 zdarzeniach,
  • bonus 40% przy 11 zdarzeniach,
  • bonus 45% przy 12 zdarzeniach,
  • bonus 50% przy 13 zdarzeniach.

Ponadto firma Betclic przygotowała wiele ciekawych promocji okresowych. Zwykle są one związane z najważniejszymi wydarzeniami sportowymi, takimi jak na przykład piłkarskie Mistrzostwa Świata, mecze piłkarskiej reprezentacji Polski, Liga Mistrzów, Liga Europy, tenisowe turnieje Wielkiego Szlema, wydarzenia siatkarskie, itp.

W ramach wspomnianych promocji okresowych, firma Betclic oferuje różne ciekawe promocje, takie jak darmowe zakłady albo zwiększenie kursów. Dzięki temu można szybciej budować swoją pulę lub po prostu wygrywać i wypłacać większe środki. Trzeba pamiętać, że oferta promocyjna firmy Betclic stale się powiększa. W związku z tym dobrze regularnie odwiedzać stronę tego bukmachera oraz serwisy z informacjami o promocjach, aby być na bieżąco z wszystkimi interesującymi okazjami.

Oczywiście firma Betclic posiada licencję Ministerstwa Finansów. Oznacza to, że obstawianie w niej zakładów jest w pełni legalne i zgodne z przepisami obowiązującymi na terenie naszego kraju.