Home SUPERBET kod promocyjny

SUPERBET kod promocyjny

SUPERBET kod promocyjny – warunki i kluczowe informacje

Superbet to firma bukmacherska znana między innymi z jednego z największych pakietów bonusowych dla nowych graczy, którego wartość to aż 3755 zł po spełnieniu określonych warunków. Jednym z nich jest zarejestrowanie nowego konta gracza ze specjalnym kodem promocyjnym. W ten sposób można szybko zbudować solidny bankroll bez ryzykowania zbyt dużej ilości własnych środków finansowych. Jest to więc świetna opcja dla łowców okazji.

Do jakich bonusów uprawnia kod promocyjny Superbet?

Aby uzyskać dostęp do pakietu bonusów powitalnych w firmie Superbet, konieczne jest założenie konta z kodem SUPERBET podanym podczas rejestracji. Wykonanie tej czynności jest łatwe i krótkotrwałe. W zamian za to gracz ma możliwość skorzystania z zaprezentowanych poniżej ofert specjalnych:

 • tydzień bez ryzyka (zwrot środków do 3500 zł),
 • bonus od wpłaty do 200 zł,
 • darmowy zakład o wartości 35 zł,
 • bonus za skorzystanie z aplikacji (20 zł).

Na czym polega promocja „Tydzień bez ryzyka”?

W przypadku promocji „Tydzień bez ryzyka” mamy do czynienia z cashbackiem, który jednak nie obejmuje jednego kuponu, ale określonych kuponów obstawionych w ciągu tygodnia, w którym obowiązuje promocja. Aby uzyskać ten bonus należy zarejestrować konto z kodem SUPERBET, a także skorzystać z bonusu od depozytu 200 zł.

Aby rozpocząć prezentowaną promocję, należy dokonać depozytu na minimalną kwotę 20 zł w ciągu 14 dni od zakończenia procesu rejestracji. Po zaksięgowaniu kwoty, firma uruchamia okres rozliczeniowy trwający 7 dni. Po upływie tego czasu wszystkie zakłady ulegają podsumowaniu. Jeśli okaże się, że w danym tygodniu gracz osiągnął stratę (wyjdzie na minus po odjęciu wygranych od postawionych stawek), wówczas kwota na minusie zostanie zwrócona w formie bonusu. Maksymalny możliwy zwrot w ramach tej promocji to 3500 zł.

Zwrócone środki są obarczone warunkami dotyczącymi obrotu. Zostały one zaprezentowane poniżej:

 • dwukrotne obrócenie zwróconych środków, czyli przy maksymalnym zwrocie 3500 zł należy obrócić łącznie 7000 zł, aby pieniądze mogły zostać wypłacone,
 • do obrotu zaliczane są zakłady o minimalnym całkowitym kursie 1.80,
 • do obrotu nie można korzystać z zakładów z oferty „Super Kursy”,

Spełnienie warunków sprawi, że środki zostaną przeniesione z salda bonusowego na konto depozytowe. Od tego momentu pieniądze można przeznaczać na dowolnie wybrane przez siebie zakłady lub można dokonać ich wypłaty.

Bonus od depozytu 200 zł – najważniejsze informacje

Firma Superbet oferuje również swoim graczom możliwość uzyskania 100%, czyli podwojenia depozytu do kwoty 200 zł. Oznacza to, że wpłacając 200 zł lub więcej, można uzyskać drugie 200 zł w ramach bonusu. Aby wziąć udział w tej promocji, należy zaznaczyć odpowiednie pole w momencie pierwszego logowania na konto gracza.

Ponadto, aby uzyskać prawo do bonusu, należy dokonać minimalnej wpłaty na 20 zł w ciągu 14 dni od rejestracji. Bonus należy obrócić w ciągu 10 dni zgodnie z zasadami, które są identyczne jak w przypadku promocji o nazwie „Tydzień bez ryzyka”.

Gdy wszystkie warunki zostaną spełnione, bonus zostanie przeniesiony automatycznie do konta depozytowego, z którego będzie można go wypłacić lub wykorzystać do dalszej gry według własnego uznania. Promocje obejmujące bonus bez ryzyka 3500 zł i bonus od depozytu 200 zł nie wykluczają się wzajemnie, więc gracz zyskuje doskonałe możliwości budowy bankrollu.

Co warto wiedzieć o darmowym zakładzie 35 zł?

W skład pakietu powitalnego wchodzi też bonus obejmujący darmowy zakład o wartości 35 zł. Do jego otrzymania konieczne jest założenie konta z kodem SUPERBET oraz wpłacenie depozytu na minimalną kwotę 50 zł. W takiej sytuacji w ciągu 48 godzin od wpłaty, na koncie bonusowym pojawi się dodatkowa suma 35 zł. Sprawą konieczną jest akceptacja bonusu w ciągu 72 godzin od jego otrzymania. Zasady dotyczące tego darmowego zakładu są następujące:

 • jednokrotny obrót bonusem (należy więc zagrać za 35 zł),
 • brak wymagań odnośnie minimalnego kursu,
 • zagrać można na kuponie SOLO lub AKO,
 • na konto gracza trafi wygrana pomniejszona o kwotę freebetu, czyli 35 zł.

Freebet należy obrócić w ciągu 72 godzin. Do obrotu nie zaliczają się sporty wirtualne, kupony anulowane oraz kupony ze zdarzeniami rozliczanymi jako zwrot (kurs 1.00). Po spełnieniu warunków obrotu, środki bonusowe zostaną „uwolnione” i będzie można je wypłacić lub korzystać z nich w dowolny sposób wybrany przez siebie.

Bonus 20 zł za korzystanie z aplikacji

Dodatkowo gracze mają możliwość uzyskania bonusu w wysokości 20 zł, pod warunkiem pobrania i zalogowania się w aplikacji mobilnej. Należy to zrobić w ciągu 7 dni od momentu wpłacenia pierwszego depozytu. Oczywiście aplikacja Superbet jest dostępna na urządzenia z systemem operacyjnym iOS oraz Android.

Uzyskany w ten sposób bonus należy obrócić jeden raz (zagrać za 20 zł). Nie obowiązują tutaj żadne wymagania, jeśli chodzi o minimalny kurs kuponu. Jest to więc dodatkowa opcja pozwalająca na zyskanie pewnych środków na grę u bukmachera, która nie wymaga dużego wysiłku ani nakładu finansowego ze strony gracza.