Home Bonusy bez depozytu

Bonusy bez depozytu

Wiele firm bukmacherskich oferuje swoim nowym graczom różnego typu promocje i bonusy, aby przyciągnąć do siebie klientów. Bardzo ważną rolę spełniają między innymi bonusy bez depozytu. Zwykle posiadają one formę tak zwanego freebetu, czyli darmowego zakładu o określonej wartości. Otrzymują go gracze, którzy założyli (i najczęściej dodatkowo zweryfikowali) swoje nowe konto. Zaletą takiej promocji jest możliwość przetestowania możliwości danej firmy bukmacherskiej, jak również budowy bankrollu bez ryzykowania jakichkolwiek własnych środków.

Czym jest freebet bez depozytu?

Trzeba mieć przede wszystkim na uwadze to, że nie wszystkie firmy bukmacherskie oferują bonusy bez depozytu swoim nowym klientom. Czasami nowi gracze mogą liczyć na inne pakiety promocyjne, a darmowe freebety mogą pojawić się na przykład jako elementy ofert czasowych dla stałych graczy.

Samo działanie darmowego zakładu nie jest niczym skomplikowanym. Czasami opcją alternatywną jest po prostu przekazanie przez bukmachera pewnej niewielkiej ilości środków bonusowych, które można przeznaczyć na grę. Oczywiście warto dodać, że ewentualne wygrane mogą być pomniejszone o wartość freebetu lub mogą też zostać objęte obowiązkiem obrotu przed możliwością ich wypłacenia. Wszystko zależy od indywidualnych zasad konkretnych firm bukmacherskich.

W jakich firmach bukmacherskich oferowany jest bonus bez depozytu?

Warto pamiętać o tym, że obecnie obserwujemy znaczący rozwój polskiego rynku zakładów bukmacherskich. Oznacza to, że wszyscy gracze zainteresowani takimi promocjami mają dostęp do szerokiej puli bonusów oferowanych przez różne firmy. Zwykle darmowe bonusy bez depozytu można otrzymać jako normalne środki bonusowe przeznaczone na grę lub pod postacią punktów, które wymienia się na takie bonusy. Obecnie na rynku można znaleźć takie promocje i freebety bez depozytu w różnych firmach.

Darmowy zakład bez depozytu w Fortunie

W przypadku tego bukmachera można liczyć na bonus bez depozytu pod postacią freebetu o wartości 20 zł. Aby otrzymać taki bonus, należy zarejestrować się w tej firmie korzystając z kodu [KOD].

Nowi gracze otrzymują taki darmowy zakład pod postacią 2800 punktów lojalnościowych, które można wymienić na takie środki promocyjne. Ogromną zaletą tego bonusu jest fakt, że gracze mogą go wykorzystać na dowolne zakłady. Nie ma więc żadnych ograniczeń i wymogów odnośnie ilości zdarzeń na kuponie ani ich kursów.

Bukmacher daje też graczowi wolną rękę, jeśli chodzi o możliwość wykorzystania bonusu. Okazuje się, że można go przeznaczyć nawet na kilka zakładów o łącznej wartości 20 zł. Kolejna ważna sprawa to brak warunków obrotu. Oznacza to, że ewentualną wygraną można przeznaczyć na dalszą grę lub po prostu wypłacić.

Dodatkowo firma Fortuna zapewnia darmowy zakład na kwotę 5 zł w zamian za udostępnienie kuponu w specjalnej sekcji. Można też liczyć na freebet 15 zł, ale w tym przypadku konieczne jest już wpłacenie depozytu.

Trzy darmowe zakłady w Totalbet

Łącznie w firmie Totalbet, nowi gracze mogą liczyć na aż trzy darmowe zakłady o łącznej wartości 39 zł. Pierwsze dwa o wartości 20 i 9 zł są przyznawane już za samą rejestrację konta gracza z kodem [KOD]. Dodatkowe 10 zł przyznawane jest graczom, którzy podczas rejestrowania konta wyrażą zgody marketingowe.

Po zaakceptowaniu bonusu, można go wykorzystać zgodnie z określonymi warunkami. Trzeba więc pamiętać, że jednego freebetu należy użyć na dokładnie jednym kuponie o łącznym kursie minimalnym 2.00. Gracz ma dowolność co do ilości zdarzeń na takim kuponie, więc nie są to warunki trudne do spełnienia. Dodatkowo trzeba pamiętać, że bonus należy wykorzystać w ciągu 7 dni.

Co warto wiedzieć o promocji bez depozytu w GO BET?

Firma GO BET (albo Goplusbet) oferuje darmowy zakład bez depozytu dla graczy, którzy podczas rejestracji użyją kodu [KOD]. Ponadto wymagane jest zaakceptowanie zgód marketingowych w czasie rejestrowania konta, a także dokonanie pełnej weryfikacji (przesyłając do firmy skan dowodu tożsamości). Po spełnieniu tych wymogów, gracz otrzyma do dyspozycji 25 zł.

Wspomniany wyżej freebet może zostać aktywowany na kuponie obejmującym przynajmniej trzy zdarzenia. Kurs minimalny każdego z nich to 1.30. W przypadku trafnego typowania, na konto gracza trafi sama wygrana pomniejszona o wartość freebetu (np. po wygraniu 100 zł gracz otrzyma 100 zł – 25 zł, czyli 75 zł). Zaletą tej promocji jest brak konieczności obracania środkami wygranymi w ramach takiego darmowego zakładu.

Bonus bez depozytu w LVBet

Firma LVBet pomyślała o nowych graczach i przygotowała dla nich bonus o wartości 20 zł. Posiada on formę darmowego zakładu. Rejestrując się u bukmachera z kodem [KOD] należy zaznaczyć chęć skorzystania z takiej promocji.

Bukmacher przydziela klientowi bonus w wysokości 1 zł, który jest mnożony dwudziestokrotnie już na typowanym kuponie. Oczywiście, aby bonus został aktywowany, kupon musi spełniać poniższe warunki:

  • przynajmniej 3 zdarzenia o łącznym kursie minimalnym 2.50,
  • minimalny kurs pojedynczego zdarzenia 1.25.

W przypadku wygranej, obowiązkiem gracza jest jeszcze obrócenie otrzymaną kwotą dwukrotnie po minimalnym kursie 2.0. Do obrotu zaliczają się zakłady z trzema możliwościami wyboru (np. 1-X-2). Po spełnieniu warunków obrotu, kwota zostanie przeniesiona na konto depozytowe, z którego może być dowolnie wykorzystywana na kolejne zakłady albo wypłacona.

Freebety z depozytem w firmach bukmacherskich

Bonusy bez depozytu to świetna opcja dla ludzi, którzy nie chcą ryzykować własnych pieniędzy budując swój bankroll, a także dla typerów zainteresowanych możliwością przetestowania funkcjonalności konkretnego bukmachera bez wpłacania własnych środków. Bardzo wiele ofert bonusów bez depozytów przyciąga spore grono potencjalnych klientów, więc nic dziwnego w tym, że są one oferowane przez coraz więcej firm. Istnieją jednak bukmacherzy, którzy przyznają bonusy wyłącznie osobom, które zdecydowały się na dokonanie przynajmniej jednej wpłaty. Oto kilka przykładów takich firm.

Bonusy w Superbet

Firma Superbet jak na razie nie oferuje bonusów bez depozytu, ale można otrzymać freebety po rejestracji konta i dokonaniu wpłaty. W przypadku wpłacenia depozytu, graczowi przysługuje darmowy zakład o wartości 35 zł. Ponadto po dokonaniu wpłaty i zainstalowaniu oraz użyciu aplikacji bukmachera, gracz otrzyma dodatkowy freebet na 20 zł.

Mamy tu więc do czynienia z bonusami od depozytu, ale zakładając konto w firmie bukmacherskiej większość osób raczej planuje zainwestowanie pewnej kwoty z własnych środków. Minimalna kwota depozytu kwalifikująca do otrzymania freebetu w firmie Superbet to zaledwie 50 zł. Ponadto warto mieć na uwadze, że pakiet powitalny zawiera też inne ciekawe promocje i bonusy dla nowych graczy dokonujących wpłat.

Po pojawieniu się darmowego zakładu na koncie, należy go zaakceptować w ciągu doby. Oczywiście otrzymany zakład należy wykorzystać na pełną kwotę. Nie ma jednak żadnych ograniczeń jeśli chodzi o ilość zdarzeń lub minimalny kurs kuponu. Do gry nie zaliczają się jedynie kupony ze sportów wirtualnych, zakłady anulowane oraz kupony ze zdarzeniami rozliczonymi jako zwrot (1.00). Po przyznaniu bonusu, należy obrócić go w ciągu 3 dni. Zasady freebetu otrzymywanego za aplikację, są takie same jak w przypadku standardowego freebetu 35 zł.

Zakład bez ryzyka w Betclic

Betclic to firma, która również nie posiada bonusów bez depozytu, ale mimo to warto zwrócić uwagę na jej ofertę powitalną, której elementami są między innymi freebety. Wartość takiego powitalnego zakładu bez ryzyka to w przypadku tej firmy aż 200 zł, w zależności od kwoty dokonanej wpłaty. Aby dokonać aktywacji bonusu, niezbędne jest zagranie pierwszego kuponu o minimalnym kursie 1.14. W przypadku porażki stawka kuponu zostanie zwrócona do maksymalnej kwoty 200 zł.

Warto mieć na uwadze to, że od stawki firma potrąca 12% podatku, więc uzyskanie maksymalnej możliwej sumy 200 zł wiąże się z postawieniem kuponu na 227,30 zł. Sam otrzymany freebet można wykorzystywać na kuponach o minimalnym kursie 2.14. Trafne wytypowanie kuponu oznacza przekazanie wygranej od razu na konto depozytowe. Nie trzeba więc dodatkowo obracać bonusu, aby móc go wypłacić. Należy jednak pamiętać, że na konto trafia sama wygrana pomniejszona o podatek oraz wartość bonusu. Dużym plusem jest brak limitu czasowego oraz możliwość wykorzystania bonusu na wiele zakładów.

Ciekawy freebet od ETOTO

Oferta powitalna firmy ETOTO obejmuje różne promocje. Wśród nich znajdują się darmowe zakłady od depozytu, które można przeznaczyć grę w aplikacji mobilnej. Innymi słowy co prawda trzeba wpłacić środki na swoje konto depozytowe gracza, ale nie trzeba ich ryzykować, ponieważ można skorzystać z freebetu.

Zakładając konto z kodem [KOD], gracz otrzymuje bonusy o wartości 242 zł. Minimalna pierwsza wpłata to 50 zł. Otrzymuje się za nią darmowy zakład o wartości 20 zł. Przy trzecim depozycie na przynajmniej 2000 zł, otrzymuje się kolejny freebet na 222 zł.

Co warto wiedzieć o innych bukmacherach

Te i wiele innych firm bukmacherskich posiada w swoich ofertach powitalnych bonusy bez depozytu oraz od depozytu, które nie wymagają wykorzystywania prywatnych środków lub wiążą się z takim wymogiem. Wiele zależy bowiem od indywidualnej polityki i regulaminu danego operatora zakładów bukmacherskich. Prawda jest jednak taka, że obecnie klienci takich firm mają dostęp do szerokiej oferty bonusów, które są w stanie spełnić zróżnicowane wymagania.

Dość dużą popularnością w ofertach bez depozytów cieszą się freebety. Coraz rzadziej można liczyć po prostu na środki wpłacane przez bukmachera na konto bonusowe. Zwykle wygrana w ramach freebetu bez depozytu jest pomniejszana o stawkę i trafia na konto gracza. Czasami przed wypłatą takie wygrane środki należy jeszcze obrócić. Tutaj również wiele zależy od indywidualnych zasad danej firmy.

W przypadku dwóch dużych i znanych firm, takich jak STS i Betfan, oferty powitalne o dziwo nie obejmują darmowych zakładów. Wiążą się one jednak z innymi bonusami, a także promocjami, które są jak najbardziej warte wypróbowania.

Comments are closed.