Home forbet kod promocyjny | Kwiecień 2024 | ⭐ 2000 PLN na start

forbet kod promocyjny | Kwiecień 2024 | ⭐ 2000 PLN na start

forBET kod promocyjny – co warto o nim wiedzieć?

Do grona firm oferujących ciekawe promocje dostępne po wpisaniu specjalnego kodu, zalicza się między innymi bukmacher forBET. Każdy, kto chce typować mecze bez nadmiernego ryzykowania własnych środków, powinien zwrócić uwagę na forBET kod promocyjny. Daje on bowiem dostęp nie tylko do jednej promocji, ale do specjalnego pakietu bonusów. Warto uzyskać więcej informacji na ten temat.

Jaki jest forBET kod promocyjny?

W przypadku bukmachera forBET, do otrzymania bonusu, konieczne jest użycie kodu, podczas rejestracji nowego konta gracza. Oznacza to, że osoby, które już posiadają konto forBET, nie mają możliwości skorzystania z promocji. Dzięki spełnieniu tego wymogu, można uzyskać dostęp do ciekawego pakietu obejmującego następujące bonusy:

 • zakład bez ryzyka do 1300 zł,
 • 100% od drugiej wpłaty do 2000 zł,
 • 30 dni gry bez podatku.

Jak widać, nowi gracze forBET mają dostęp do atrakcyjnych bonusów obejmujących spore kwoty. Wspomniane wyżej elementy pakietu bonusowego nie wykluczają się wzajemnie. Ponadto firma ta często organizuje dodatkowe promocje i wydarzenia specjalne (np. promocje dotyczące konkretnych meczów piłkarskich, itp.).

forBET kod promocyjny

Bonusy dostępne w ofercie forBET

Po wpisaniu kodu FBVIP w specjalnym polu formularza rejestracyjnego, każdy gracz otrzyma dostęp do specjalnych promocji zaprezentowanych poniżej.

Zakład bez ryzyka po pierwszym depozycie

Pierwszą promocją dla nowych graczy jest zakład bez ryzyka do 1300 zł. W ramach tej promocji, graczowi przysługuje zwrot przy obstawianiu pierwszego kuponu. Maksymalny bonus można otrzymać przy stawce 1300 zł, natomiast stawka minimalna to 20 zł.

Samo skorzystanie z tej promocji jest dość proste. Przede wszystkim należy zarejestrować konto z kodem. Kolejną czynnością jest wpłata depozytu, który nie powinien być niższy niż 20 zł. Maksymalny bonus można otrzymać obstawiając kupon za 1300 zł. Firma zwraca bowiem 100% takiego kuponu, jeśli jest on przegrany. Można więc bez ryzyka spróbować obstawić typy o większych stawkach i mniejszym prawdopodobieństwie.

W przypadku tej promocji nie ma wymogów odnośnie liczby zdarzeń ani kursu na kuponie. Można typować zdarzenia z oferty zakładów sportowych i sportów wirtualnych. Nie można jednak typować gier karcianych. Jeśli kupon będzie trafiony, wówczas gracz otrzymuje środki na konto depozytowe (gotowe do wypłaty). W przypadku porażki otrzymywany jest bonus objęty następującymi wymogami:

 • jednokrotne obrócenie bonusu,
 • kupon zaliczany do obrotu musi zawierać przynajmniej 3 zdarzenia,
 • minimalny kurs jednego zdarzenia na kuponie to 1.30,
 • obrócenia należy dokonać w ciągu 14 dni od momentu otrzymania bonusu.

Podwojenie drugiego depozytu w forBET

W ramach pakietu powitalnego, przysługującego po użyciu kodu, gracz otrzymuje bonus obejmujący 100% drugiego depozytu do kwoty 2000 zł. Minimalna kwota wpłaty w tym przypadku to 20 zł, ale największy bonus otrzymuje się wpłacając 2000 zł (łącznie przeznaczona na grę będzie kwota 4000 zł).

Po złożeniu depozytu, należy obrócić go raz na dowolnej liczbie kuponów o kursie minimalnym 2.00. Dopiero po spełnieniu tego wymogu uwolniony zostanie bonus stanowiący 100% depozytu, obarczony następującymi warunkami:

 • dwukrotny obrót bonusem,
 • kupon zaliczany do obrotu powinien zawierać przynajmniej 3 zdarzenia,
 • minimalny kurs kuponu to 2.50, a pojedynczego zdarzenia to 1.30,
 • do obrotu nie zaliczają się gry karciane, wirtualne oraz zakłady systemowe,
 • czas na wykonanie obrotu to 14 dni począwszy od daty otrzymania promocji.

Gra bez podatku

Przez pierwsze 30 dni po rejestracji konta z kodem, gracz może cieszyć się możliwością obstawiania kuponów po współczynniki 1, a nie 0.88 (tzw. zakłady bez podatku). Na kuponie typowanym w ramach takiej promocji, muszą znaleźć się przynajmniej 3 zdarzenia o minimalnym kursie 1.30. Ponadto, należy wziąć pod uwagę poniższe warunki:

 • kupon należy typować ze środków własnych, a nie bonusowych,
 • na kuponie muszą znajdować się minimum 3 zdarzenia,
 • promocją objęte są wyłącznie zakłady przedmeczowe, na żywo oraz na sporty wirtualne.
forBET

Etapy rejestracji w forBET z kodem bonusowym

Pierwszy etap rejestracji wiąże się z wybraniem i ustawieniem danych do logowania. Pojawia się więc formularz, w którym podawane są następujące informacje:

 • login,
 • adres e-mail,
 • hasło,
 • numer telefonu,

Ponadto konieczne jest zaznaczenie oświadczenia o ukończeniu 18 lat oraz można zaznaczyć zgody marketingowe. Drugi etap z kolei wymaga podania w formularzu poniższych danych:

 • imię i nazwisko,
 • obywatelstwo,
 • kraj urodzenia,
 • numer PESEL,
 • data urodzenia,
 • dane adresowe.

W ramach standardowej procedury, konieczne jest podanie źródła pieniędzy przeznaczonych na grę oraz wskazanie czy nie jesteśmy osobą zajmującą stanowisko polityczne. Należy też zweryfikować swój numer poprzez podanie kodu wysłanego w wiadomości SMS. Ostatni etap to potwierdzenie tożsamości poprzez mojeID lub wysłanie skanów albo zdjęć dokumentu tożsamości. Pełna weryfikacja i podanie prawidłowych danych konta bankowego to czynności niezbędne do tego, aby móc bezproblemowo wypłacić swoje środki.

Jak dokładnie działa forBET kod promocyjny?

Wykorzystując forBET kod promocyjny przy rejestracji konta możesz zapewnić sobie ekskluzywny bonus powitalny na start, którego wartość jest większa w porównaniu ze standardową ofertą. Jak już wiesz, pakiet powitalny składa się w sumie z trzech prezentów, których standardowa wartość wynosi do 3000 zł, natomiast w przypadku kodu promocyjnego jest to nawet 3300 zł. Zastanawiasz się, w jaki sposób wykorzystać w pełni potencjał tej promocji?

 • zakład bez ryzyka do 1300 zł – tutaj zasady są bardzo proste. Po dokonaniu pierwszej wpłaty Twój pierwszy zakład będzie zakładem bez ryzyka. Jedynym warunkiem jest to, aby jego stawka wyniosła przynajmniej 20 zł. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, wówczas otrzymasz zwrot całej stawki, maksymalnie do 1000 zł.
 • bonus 100% do 2000 PLN – jest to klasyczna premia depozytowa przyznawana przy drugiej wpłacie. W ramach tej promocji otrzymasz w prezencie równowartość drugiej wpłaty, przy czym maksymalna kwota bonusu to 2000 zł.
 • 30 gry bez podatku – dodatkowym atutem promocji powitalnej jest okres 30 dni bez podatku od stawki. Aby zakład był zwolniony z tego podatku (w praktyce opłaca go po prostu bukmacher), gracz powinien postawić zakład AKO z przynajmniej trzema zdarzeniami po kursie min. 1,30 każdy.

Zasady promocji powitalnej w forBET są jasne i klarowne, nie znajdziemy tu żadnych haczyków, na które trzeba byłoby szczególnie uważać. Mimo wszystko zawsze warto zapoznać się z regulaminem promocji, aby uniknąć nieoczekiwanych problemów.

Warunek obrotu bonusem powitalnym w forBET

Nieodzownym elementem większości bonusów bukmacherskich jest oczywiście warunek obrotu, który trzeba zrealizować, aby uzyskać możliwość wypłacania środków z konta. A jak wygląda warunek obrotu w serwisie bukmacherskim forBET? Jeśli chodzi o zakład bez ryzyka, tutaj sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy dokonać jednokrotnego obrotu, zawierając za uzyskane środki kupon, który spełnia następujące warunki: posiada przynajmniej 3 selekcje, których kurs to 1,30 lub wyższy. Na obrócenie tego bonusu masz 14 dni. Zostanie on zaliczony dopiero w momencie, gdy wszystkie zdarzenia na kuponie zostaną rozliczone.

W przypadku drugiego bonusu, 100% do 2000 PLN przy drugiej wpłacie warunki obrotu są już nieco bardziej rygorystyczne, ale to w pełni zrozumiałe, biorąc pod uwagę, jak duży bonus mogą otrzymać gracze. Obowiązuje tu dwukrotny warunek obrotu, a zaliczane będą kupony spełniające trzy warunki: muszą to być zakłady AKO z przynajmniej 3 zdarzeniami, kurs pojedynczej selekcji nie może być niższy niż 1,30, a ponadto kurs całkowity całego kuponu to 2,50 lub wyżej. Podobnie jak w przypadku zakładu bez ryzyka, na spełnienie warunków obrotu gracze mają 14 dni.

W jaki sposób wykorzystać forBET kod promocyjny krok po kroku?

Warunki promocji powitalnej w forBET są proste i żaden gracz nie powinien mieć trudności z tym, aby wykorzystać forbet kod promocyjny. Być może jednak w świecie zakładów bukmacherskich jesteś nowy i nie wiesz, jak wygląda cały ten proces. Poniżej dostępna jest instrukcja, która pozwoli Ci krok po kroku przejść proces rejestracji i wykorzystać forBET kod promocyjny:

 1. Wybierz kod promocyjny forBET z naszej strony internetowej, skopiuj go, a następnie przejdź do serwisu internetowego bukmachera.
 2. Wybierz opcję „rejestracja” w prawym górnym roku. W ramach weryfikacji należy podać dane osobowe i dane konta. W formularzu znajdziesz również miejsce na forBET kod promocyjny. Zaakceptuj regulamin oraz zgody marketingowe.
 3. W ciągu 24h od momentu rejestracji aktywowany zostanie okres 30 dni bez podatku od stawki. Warto również dokończyć formalności związane z rejestracją i zweryfikować konto. W tym celu przejdź do ustawień konta i załącz skany lub zdjęcia dokumentu tożsamości.
 4. Dokonaj pierwszej wpłaty na konto (pamiętaj, że musi to być co najmniej 20 PLN). Pierwszy zakład zawarty po dokonaniu wpłaty to zakład bez ryzyka. Należy go postawić za min. 20 PLN. Jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot stawki, maksymalnie do 1000 PLN.
 5. Dokonaj drugiej wpłaty w serwisie forBET, aby aktywować drugą część promocji, czyli bonus 100% do 2000 PLN. Innymi słowy, Twoja druga wpłata zostanie podwojona, ale kwota bonusu nie może przekroczyć 2000 PLN.
 6. Pamiętaj, aby w przeciągu 14 dni zrealizować warunek obrotu, aby umożliwić sobie wypłacenie środków uzyskanych w ramach bonusu oraz ewentualnych wygranych.

Proces rejestracji i weryfikacji konta w forBET przebiega bardzo szybko i sprawnie. Nie powinno to zająć więcej, aniżeli kilkanaście minut. Jeśli jednak w trakcie tego procesu napotkasz na jakiekolwiek nieoczekiwane trudności, pamiętaj, że w każdej chwili możesz skontaktować się z działem supportu (chat na żywo dostępny w prawym dolnym rogu).

Jak dokonać depozytu w serwisie bukmachera forBET?

Aby w pełni wykorzystać forBET kod promocyjny i odebrać bonusy powitalne, gracz musi oczywiście dokonać wpłaty na konto. Bukmacher zadbał o to, aby zaoferować swoim klientom szeroką gamę wygodnych i ekspresowych metod wpłacania pieniędzy. Depozytu na konto możesz dokonać w następujące sposoby:

 • szybki przelew bankowy – są one obsługiwane przez platformy zewnętrzne (PayU, Przelewy24 lub Tpay). Po wybraniu tej opcji zostaniesz przekierowany do serwisu jednego z wybranych serwisów. Tam wybierasz swój bank i zostaniesz przeniesiony do strony logowania. Po zalogowaniu do banku przelew będzie automatycznie ustawiony, wystarczy go zatwierdzić. Środki są w przeciągu kilku minut księgowane na koncie.
 • płatność kartą – przelewu można dokonać także kartą płatniczą VISA lub Mastercard. W tym celu należy podać najważniejsze dane, takie jak: imię i nazwisko właściciela, numer karty, kod CVV oraz datę ważności. Informacje te można zapisać, aby przelewy w przyszłości można było realizować dużo szybciej.
 • płatność mobilna BLIK – to jedna z najpopularniejszych metod płatności online w ostatnich latach. Po wybraniu tej opcji przejdź do mobilnej aplikacji bankowej, wybierz opcję BLIK, a następnie przepisz 6-cyfrowy kod i zatwierdź przelew.

Wpłaty w serwisie forBET można realizować już od złotówki. Warto także nadmienić, że bukmacher w swojej ofercie posiada funkcje QuickPay, czyli po prostu błyskawiczne wypłaty. Po zleceniu wypłaty środki znajdą się na koncie bankowym w przeciągu ok. 30 minut, o ile tylko bank w danych godzinach obsługuje płatności. A zatem, gracze mogą szybciej cieszyć się z ewentualnych wygranych wypłaconych na swój rachunek bankowy.

Kod promocyjny forBET w aplikacji mobilnej

Zakłady bukmacherskie w forBET można obstawiać także za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta u tego bukmachera, możesz je założyć za pośrednictwem aplikacji. Czy w ten sposób również możesz wykorzystać forBET kod promocyjny? Jak najbardziej tak. Z poziomu aplikacji także można wykorzystać kod i odebrać wszystkie trzy prezenty, a zatem: zakład bez ryzyka do 1300 PLN aktywny po pierwszej wpłacie, a także bonus 100% do 2000 PLN przy drugiej wpłacie. Z poziomu aplikacji gracze mogą także dokonywać płatności oraz korzystać z innych funkcji serwisu. Jest to zatem dobra opcja dla tych typerów, którzy preferują obstawianie zakładów ze smartfona lub tableta.

Promocje forBET dla aktywnych klientów

Po wykorzystaniu promocji powitalnej oferowanej przez kod promocyjny forBET gracze nie muszą martwić się o to, że zabraknie dodatkowych okazji do zdobycia dodatkowych środków do obstawiania zakładów bukmacherskich. A wszystko za sprawą promocji dla aktywnych klientów. Oto najważniejsze promocje dostępne w ofercie bukmachera forBET:

 • Happy Hours – w ofercie bukmachera forBET dostępne są szczęśliwe godziny, w których gracze mogą obstawiać zakłady bukmacherskie bez 12-procentowego podatku od stawki.
 • Turbokurs Bartka Ignacika – każdego dnia bukmacher forBET oferuje swoim klientom popularne wydarzenia sportowe z wyższym kursem. Twarzą tej promocji jest ambasador forBET, Bartosz Ignacik znany z prowadzenia programu „Turbokozak”.
 • Bonus urodzinowy – aktywni klienci (min. 100 zł obrotu w ostatnich trzech miesiącach) mogą otrzymać prezent urodzinowy w forBET – bonus do 20 PLN.
 • forBET Runners – bukmacher forBET przygotował ciekawy program dla osób lubiących bieganie. Wystarczy dołączyć do gruby forBET Runners, opublikować post powitalny, a następnie wykazać się aktywnością, na przykład wstawiać zdjęcia z biegów wraz z wynikami. W zamian grze mogą liczyć na nagrody w formie bonusów.
 • Strefa gracza – jest to coś w rodzaju ligi typerów. Gracze mogą rywalizować w konkursach i odbierać nagrody za dobre wyniki.
 • VIP Club – jest to program stworzony z myślą o najbardziej aktywnych klientach, którzy mogą dostać zaproszenie do zamkniętej grupy. Użytkownicy przynależni do tej grupy mogą liczyć na wiele korzyści, w tym na spersonalizowaną ofertę promocyjną.

Poza ofertami stałymi, bukmacher forBET może zagwarantować swoim klientom także promocje okolicznościowe związane np. z ważnymi wydarzeniami sportowymi. Warto zatem na bieżąco obserwować ofertę promocyjną forBET, aby nie przegapić dogodnej okazji na ciekawy bonus.

Bonus powitalny w forBET – plusy i minusy

Największym atutem promocji powitalnej dostępnej w forBET jest bez wątpienia wysokość pakietu powitalnego. Wykorzystując kod promocyjny forBET gracze mogą liczyć na prezenty o wartości 3300 zł – to obecnie jeden z najwyższych bonusów powitalnych dostępnych na polskim rynku bukmacherskim. A warto przecież zaznaczyć, że dodatkowe korzyści oferuje nam promocja 30 dni bez podatku od stawki. Zaletą są również formy promocji powitalnej, mamy tu zarówno zakład bez ryzyka, jak również premię depozytową, a zatem dwa najbardziej popularne bonusy powitalne, doceniane przez graczy.

Ciężko w zasadzie wskazać jakieś istotne minusy oferty powitalnej dostępnej dla graczy, którzy wykorzystają forBET kod promocyjny. Warunek obrotu? Jak na tak duży bonus jest on naprawdę łagodny, choć oczywiście nie łatwo jest trafiać zakłady AKO z trzema zdarzeniami kursem całkowitym min. 2,50. Biorąc jednak pod uwagę, że wystarczy jedynie dwukrotny obrót, nie jest to szczególnie ciężkie zadanie. Reasumując, można w pełni zgodzić się z opinią wielu graczy, że na ten moment kod promocyjny forBET jest jednym z lepszych pakietów powitalnych w naszym kraju.

Czy warto założyć konto u bukmachera forBET?

Zakłady bukmacherskie forBET funkcjonują na polskim rynku już od 2016 roku. To marka o ugruntowanej pozycji kojarzona przez wielu graczy z promocjami, w których użytkownicy mogą obstawić zakład bez podatku od stawki. Dostępny na naszej stronie forBET kod promocyjny może zaoferować graczom pakiet powitalny o wartości do 3300 zł, a ponadto możliwość obstawiania zakładów bez podatku przez 30 dni od momentu rejestracji. Bez wątpienia jest to obecnie jeden z ciekawszych kodów promocyjnych. Jeśli zatem nie posiadasz jeszcze konta u tego bukmachera, jest to dobry moment, aby bliżej zapoznać się z jego ofertą.

Entrar no PixBet: Entre e Comece a Apostar

Entrar no PixBet é o primeiro passo para começar a entrar no Pixbet apostar. Com um processo de login simples, os usuários podem acessar rapidamente a plataforma e explorar uma variedade de opções de apostas esportivas e de cassino.

Online casino Paypal: Aproveite a Conveniência dos Pagamentos Paypal em Cassinos Online

O online casino Paypal oferece a conveniência dos pagamentos Paypal para os online casino Paypal jogadores. Com a facilidade e segurança das transações Paypal, os jogadores podem desfrutar de uma experiência de jogo suave e sem complicações em seus cassinos online preferidos.

Betnacional Bônus: Desfrute de Vantagens Exclusivas ao Apostar

Com o Betnacional bônus, os jogadores têm acesso a vantagens exclusivas ao fazerem suas Betnacional bônus apostas. Desde bônus de boas-vindas até promoções regulares, Betnacional oferece uma variedade de incentivos para maximizar a diversão e as chances de ganhar dos seus usuários.

Slottica Kasyno

Czasami działania, które uważamy za niewłaściwe, mogą być trudne do Slottica Kasyno zaakceptowania. Warto jednak pamiętać, że różne perspektywy i wartości mogą wpływać na nasze oceny. Wszyscy mamy prawo do własnych opinii i wyborów. Dlatego ważne jest, aby szanować różnorodność i otwarcie dyskutować na temat naszych przekonań.