Home BetX kod promocyjny

BetX kod promocyjny

BetX – kod promocyjny dla graczy

BetX to kolejna firma bukmacherska specjalizująca się w zapewnianiu graczom możliwości obstawiania różnych wydarzeń sportowych i nie tylko. Podobnie jak inny bukmacherzy, również ten serwis zadbał o liczne, interesujące promocje oraz bonusy dla nowych, jak również bardziej doświadczonych graczy posiadających swoje konta w BetX. Wystarczy tylko dysponować odpowiednim kodem, aby cieszyć się interesującymi ofertami specjalnymi.

Jaki jest kod promocyjny BetX?

Aby uzyskać dostęp do niezwykle atrakcyjnego pakietu promocyjnego, niezbędne jest wpisanie kodu BXVIP podczas rejestracji. W ten sposób gracz uzyskuje najwyższy możliwy pakiet powitalny, którego części składowe są warte łącznie do prawie 1200 zł. Warto uzyskać więcej informacji zarówno na temat tego bukmachera, jak również promocji, które zostały przez niego przygotowane dla nowych i stałych graczy.

Wspomniany kod promocyjny trzeba wprowadzić w specjalnym polu, które znajduje się na samym dole pierwszej strony formularza rejestracyjnego. Pole do wpisania kodu znajduje się pod polami z nazwą użytkownika, hasłem i potwierdzeniem hasła. Nie da się go przeoczyć, więc po kilku chwilach można cieszyć się prawem do atrakcyjnych bonusów.

Korzyści związane z wykorzystaniem kodu promocyjnego BetX

Oczywiście wpisanie kodu BXVIP jest bardzo korzystne dla graczy chcących szybko zbudować sporą pulę środków przeznaczonych na grę. Pakiet otrzymywany przez gracza po wpisaniu powyższego kodu prezentuje się następująco:

 • 70% bonusu od pierwszego depozytu do 420 zł,
 • darmowy zakład za weryfikację konta i zaznaczenie zgód marketingowych na kwotę 30 zł,
 • bonus za korzystanie z aplikacji mobilnej na sumę 20 zł,
 • darmowy zakład w formie 50% bonusu od drugiego depozytu do 300 zł (przy depozycie na 600 zł można skorzystać z maksymalnego bonusu),
 • cashback w formie bonusu od trzeciego depozytu obejmujący dwa warianty:
  • 50% do 300 zł w przypadku przegranego zakładu,
  • 25% do 150 zł w przypadku wygranego zakładu,
 • dodatkowy freebet od trzeciego depozytu (tylko dla graczy, którzy zarejestrowali konto z kodem BXVIP) na kwotę 80 zł,
 • darmowy zakład na wydarzenia e-sportowe na sumę 80 zł.

Szczegółowe informacje dotyczące bonusów BetX

Na początku po złożeniu depozytu i zagraniu za całą stawkę, w przypadku przegranego kuponu, gracz otrzymuje cashback 70% do 420 zł. Kwota minimalna depozytu uprawniająca do skorzystania z tej promocji to 100 zł (wówczas cashback wyniesie 70 zł). Dodatkowo w przypadku udzielenia zgód marketingowych, podania numeru konta i weryfikacji poprzez wysłanie skanów dokumentów tożsamości, gracz otrzyma dodatkowy freebet o wartości 30 zł.

Firma BetX dba również o swoich stałych klientów oferując im bonusy od kolejnych depozytów. W przypadku drugiej wpłaty można otrzymać freebet 50% do 300 zł (maksymalna kwota to 600 zł). Kwota minimalna uprawniająca do promocji to 20 zł (freebet wyniesie wówczas 10 zł). Warunkiem otrzymania bonusu jest obstawienie kuponu AKO z oferty live o łącznym kursie 3.00 za całą wpłaconą kwotę depozytu.

U bukmachera BetX można również otrzymać bonusy w przypadku dokonania trzeciej wpłaty. Maksymalny bonus przysługuje przy depozycie na kwotę 600 zł, a kwota minimalna to z kolei 20 zł. Bonus ten obejmuje cashback 25% do 150 zł nawet przy wygranym kuponie. Przy porażce bonus ten zwiększa się do 50% do maksymalnie 300 zł. Ponadto spełnienie warunków trzeciej promocji pozwala na uzyskanie dodatkowego freebetu na kwotę 80 zł. Oczywiście konto musi zostać zarejestrowane z kodem BXVIP.

Przeprowadzenie powyższych trzech transakcji, dowolną metodą płatności pozwala na otrzymanie freebetu na e-sport na kwotę 50 zł. Warunkiem są transakcje przynajmniej na minimalne kwoty (100 zł przy pierwszym depozycie oraz po 20 zł przy drugim i trzecim depozycie).

Dodatkowo pobranie aplikacji mobilnej BetX i zagranie w niej dowolnego kuponu za własne środki uprawnia do otrzymania darmowego zakładu na kwotę 20 zł.

Maksymalny bonus BetX

Można zauważyć, że łącznie gracz ma możliwość uzyskania aż 1200 zł w ramach bonusów. Do uzyskania maksymalnych możliwych promocji, konieczne jest wpłacenie po 600 zł w ramach każdego z trzech depozytów. Freebety w przypadku przegranej pozwalają na zagranie bardziej ryzykownych typów na początku. W przypadku porażki możliwe jest korzystanie z bonusowych środków na badziej przemyślane zakłady. To oznacza, że każdy ma możliwość budowania sporego bankrollu bez potrzeby ryzykowania dużej ilości własnych środków finansowych.

Oczywiście środki przyznane w ramach cashbacków oraz wygrane w ramach darmowych zakładów nie są od razu dostępne do wypłaty. Istotne jest spełnienie wymagań dotyczących stawek kuponów oraz obrotu. To dlatego warto zapoznać się z informacjami podanymi w regulaminie serwisu BetX. Ponadto bardzo rozsądnym pomysłem jest regularne zapoznawanie się z aktualnościami publikowanymi na stronie tego bukmachera. Dzięki temu każdy klient może dowiedzieć się czegoś więcej na temat różnych interesujących promocji i bonusów nie tylko dla nowych, ale również dla starszych graczy, a także na temat promocji tymczasowych (np. z okazji jakichś ważnych wydarzeń sportowych).