Home Betclic opinie 2024 – Sprawdź nową ofertę bukmachera

Betclic opinie 2024 – Sprawdź nową ofertę bukmachera

Betclic opinie – opis firmy bukmacherskiej

Firma bukmacherska Betclic prowadzi działalność na rynku i zbiera opinie klientów, a także ekspertów od dłuższego czasu. W poniższej recenzji znajdują się istotne informacje na temat różnych czynników wpływających na obiektywne opinie graczy i ekspertów z branży bukmacherskiej. Warto dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego bukmachera oraz jego szczegółowej oferty i różnych mocnych stron.

betclic Opinie na temat buka – podstawowe informacje

Oczywiście Betclic opinie graczy są zróżnicowane, ponieważ każdy uwzględnia inne czynniki w swojej ocenie. Ogólnie rzecz biorąc mamy do czynienia z w pełni legalnym bukmacherem posiadającym licencję Ministerstwa Finansów. Wielu ludzi docenia ciekawą ofertę powitalną, ale również inne czynniki sprawiają, że ogólna opinia na temat tej firmy jest bardzo dobra. Poza atrakcyjnym bonusem początkowym, wielu ludzi przyciąga do tej firmy szeroka oferta zakładów.

betclic opinie

Co warto wiedzieć o ofercie powitalnej Betclic?

Korzystając z kodu 5VIPBETCLIC podczas rejestracji można uzyskać najwyższy możliwy bonus przyznawany jako cashback, czyli zakład bez ryzyka. Promocja ta obowiązuje w przypadku pierwszego kuponu obstawionego przez gracza. Przed zagraniem konieczne jest więc wpłacenie pierwszego depozytu. Dopiero po wpłacie, można wytypować kupon. Aby został on uwzględniony w zakładzie bez ryzyka, kurs minimalny musi wynosić przynajmniej 1.14. Promocją nie są objęte gry z oferty karcianej. Nie są to więc warunki trudne do spełnienia.

Warto dodać, że z cashbacku można skorzystać tylko w przypadku przegranej. Jeśli kupon jest wygrany, wówczas kwota stawki i wygranej trafia normalnie na konto depozytowe. Po przegranej gracz otrzymuje darmowy zakład w kwocie równe stawce pierwszego obstawionego kuponu. Od stawki potrącany jest podatek od gier, więc maksymalny bonus można uzyskać typując kwotę 227,30 zł.

Pozyskany bonus należy jeszcze uwolnić. Darmowy zakład można wykorzystać zarówno na jednym, jak i na wielu kuponach. Obowiązkiem jest posiadanie minimalnego kursu 2.14. Wygrana z takiego darmowego zakładu jest pomniejszana o stawkę i podatek, a następnie trafia na konto depozytowe bez potrzeby dodatkowego obrotu. Ma to istotny wpływ na pozytywne Betclic opinie o promocji powitalnej przygotowanej przez Betclic.

betclic2

Ciekawa oferta Betclic dla różnych graczy

Z pewnością istotną zaletą bukmachera Betclic jest jego rozległa oferta. Obejmuje ona wiele różnorodnych rynków i typów zakładów przedstawionych poniżej:

 • Zakłady – pod tą nazwą kryją się typy przedmeczowe obejmujące wydarzenia sportowe. Dostępnych jest kilkanaście dyscyplin więc kibice i eksperci z różnych sportów z pewnością znajdą coś dla siebie. W skład tej kategorii wchodzą popularne dyscypliny, takie jak na przykład piłka nożna, tenis, ale również zakłady e-sportowe i typy związane z polityką, rozrywką oraz pozostałymi dziedzinami życia. Godne uwagi są też znajdujące się tutaj „Super Kursy” posiadające podwyższone stawki.
 • Fame MMA – w kategorii zakładów przedmeczowych, dostępne są typy obejmujące sporty walki. Do tego grona zaliczane są między innymi gale federacji Fame MMA, która zyskała ogromną popularność wśród szerokiego grona polskich widzów. Betclic jest jedynym legalnym bukmacherem w Polsce, który umożliwia obstawianie walk Fame MMA.
 • Na żywo – w tym przypadku mamy możliwość typowania różnych wydarzeń sportowych na żywo bazując na tym co dzieje się aktualnie na danej arenie sportowej. Typowanie wydarzeń w czasie rzeczywistym potrafi być bardzo emocjonujące oraz umożliwia generowanie dodatkowych wygranych. Ta kategoria obejmuje wydarzenia sportowe, jak również e-sportowe.
 • Gry karciane – oferta Betclic obejmuje różne typy gier karcianych, a także zakładów, które są z nimi powiązane.
 • Misje – są to typy w ramach konkretnych zakładów, za które gracze są premiowani darmowymi typami.
betclic 3

Strona internetowa i aplikacja mobilna Betclic

Oczywiście podstawową formą dostępu do oferty firmy Betclic jest strona internetowa tego bukmachera. Stylistyka tej strony jest stonowana i przejrzysta. Wszystkie jej elementy działają prawidłowo, a sama obsługa serwisu jest łatwa nie tylko dla doświadczonych graczy, ale również dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z typowaniem różnych wydarzeń sportowych.

Na stronie można bardzo łatwo znaleźć formularz rejestracyjny, miejsce, w którym można się logować do konta czy też różne aktualności, informacje o promocjach, itp. Typy są również pogrupowane w sposób uporządkowany, przejrzysty i intuicyjny.

Istotny wpływ na pozytywne Betclic opinie ma aplikacja mobilna tego serwisu. Jest ona dostępna na urządzeniach z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi, czyli Android oraz iOS. Bardzo ważną zaletą tej aplikacji jest dostęp do następujących funkcjonalności:

 • kompletna oferta zakładów bukmacherskich,
 • możliwość zarejestrowania konta wraz z kodem 5VIPBETCLIC,
 • dostęp do transmisji w ramach Betclic TV,
 • dostęp do promocji powitalnej oraz innych bonusów dla nowych i stałych graczy,
 • powiadomienia o ofercie i ciekawych promocjach,
 • statystyki wydarzeń sportowych,
 • realizacja wpłat i wypłat na urządzeniu mobilnym.

Jak widać, istnieje wiele czynników mających istotny wpływ na pozytywną Betclic opinię o bukmacherze Betclic. Warto więc założyć konto w tej firmie i zacząć w niej grać.

FAQ – Betclic Opinie

betclic opinie

Betclic to renomowany bukmacher online z legalną działalnością. Znajdziesz tu szeroką ofertę zakładów, konkurencyjne kursy oraz atrakcyjne bonusy powitalne. Przeczytaj opinie o Betclic, aby poznać doświadczenia innych graczy.

aplikacja mobilna Betclic

Jeśli preferujesz zakłady bukmacherskie na smartfonie, aplikacja Betclic jest idealnym rozwiązaniem. Dzięki niej możesz bezproblemowo obstawiać zakłady gdziekolwiek się znajdujesz.

jakie metody płatności oferuje Betclic?

Bukmacher Betclic zapewnia różnorodne metody płatności, takie jak karty kredytowe, portfele elektroniczne czy przelewy bankowe, ułatwiając wypłaty wygranych.

co zawiera oferta zakładów Betclic?

Oferta zakładów w Betclic obejmuje zakłady na żywo, transmisje na żywo oraz zakłady sportowe na różnorodne dyscypliny, takie jak piłka nożna czy fame mma.

Comments are closed.