Home Najnowsze Mecz Empoli – Frosinone: Analiza, prognozy i najlepsze typy bukmacherskie

Mecz Empoli – Frosinone: Analiza, prognozy i najlepsze typy bukmacherskie

Mecz Empoli – Frosinone: Analiza, prognozy i najlepsze typy bukmacherskie

Empoli wystąpi przeciwko Frosinone w ramach 35. kolejki Serie A. Spotkanie odbędzie się na stadionie Carlo Castellani, a drużyny mają zbliżone pozycje w tabeli, co dodaje pikanterii temu meczowi.

Empoli zajmuje 17 miejsce w tabeli i ich forma jest słaba, co potwierdza ostatnia porażka z Atalantą. Dotychczas zdobyli 8 zwycięstw, 7 porażek i 19 remisów. Frosinone plasuje się nieco wyżej, na 15 pozycji w Serie A, a ich ostatnie zwycięstwo nad Salernitaną 3:0 pokazało ich siłę. Matias Soule, najlepszy strzelec z 11 bramkami na koncie, daje optymizm kibicom.

Empoli miała problemy z ofensywą, zdobyli tylko 26 goli, natomiast Frosinone posiada dość solidny atak z 43 golami na koncie. Patrząc na defensywę, sytuacja nie wygląda zbyt różowo dla Frosinone, które pozwoliło sobie wbijać aż 63 bramki, w porównaniu do 50 bramek w przypadku Empoli.

Prognozowany przebieg meczu zakłada zaciętą walkę. Kurs na zwycięstwo Empoli wynosi 2.35, remis został wyceniony na 3.35, natomiast sukces Frosinone na 3.05, co świadczy o wyrównanym pojedynku.

Mając na uwadze ostatnie wyniki i ogólną formę obu klubów, można zaryzykować stwierdzenie, że możliwy jest każdy wynik. Dobrym rozwiązaniem mogłoby być zabezpieczenie się poprzez zakład Podwójna Szansa z kursami 1X na 1.37, 12 na 1.33 i X2 na 1.57.

Podsumowując, przyglądając się obecnym statystykom, analizując drużyny oraz ich formę, warto dokładnie zastanowić się nad typami bukmacherskimi na mecz Empoli – Frosinone. Może warto skorzystać z promocji i bonusów dostępnych w ETOTO, które mogą zwiększyć szanse na sukces. Powodzenia!