Home Fuksiarz kod promocyjny

Fuksiarz kod promocyjny

Fuksiarz kod promocyjny – istotne informacje

fuksiarz logo

Fuksiarz to znana firma specjalizująca się w zakładach sportowych oraz obejmujących inne wydarzenia. Za pośrednictwem tego serwisu eksperci sportowi oraz kibice, mają możliwość przekuwania swojej wiedzy na wygrane. Ponadto obstawianie wydarzeń sportowych zapewnia dodatkowe emocje podczas kibicowania. Co więcej, wcale nie trzeba nadmiernie ryzykować własnych pieniędzy za sprawą licznych bonusów i promocji gwarantowanych przez bukmacherów. Jedną z ciekawych opcji jest promocja dla nowych graczy przygotowana przez firmę Fuksiarz. Uprawnieni do niej są wszyscy gracze, którzy użyją specjalnego kodu promocyjnego podczas rejestracji.

Jaki kod promocyjny Fuksiarz należy wpisać podczas rejestracji?

W przypadku firmy Fuksiarz, do otrzymania dostępu do ciekawego pakietu promocyjnego, konieczne jest wpisanie kodu, podczas rejestracji konta gracza. Łączna wartość bonusów oferowanych w pakiecie powitalnym to 770 zł. Składa się on z następujących promocji:

 • cashback 50% na pierwszy zakład (brak wymagań dotyczących obrotu bonusu),
 • darmowy zakład za korzystanie z aplikacji,
 • cashback bez limitów,
 • darmowy zakład na La Ligę.

Oczywiście Fuksiarz oferuje również wiele stałych promocji nie tylko dla nowych graczy. To sprawia, że firma ta cieszy się ogromną popularnością wśród szerokiego grona osób typujących różne wydarzenia sportowe i nie tylko.

Cashback 50% dzięki użyciu kodu MAXBONUS

Jednym z podstawowych elementów promocji dla nowych graczy jest zwrot 50% środków w ramach zakładu bez ryzyka. W przypadku nietrafionego kuponu firma zwraca połowę stawki pierwszego zakładu do kwoty 500 zł. Oznacza to, że skorzystanie z maksymalnego bonusu wiąże się z koniecznością zagrania za 1137 zł (od zwrotu odejmowany jest podatek). Minimalna stawka kuponu to z kolei 50 zł. Warunki skorzystania z tej promocji są następujące:

 • złożenie depozytu na przynajmniej 50 zł stanowiące minimalną stawkę kuponu,
 • dwa lub więcej zdarzeń na kuponie objętym cashbackiem,
 • minimalny kurs każdego zdarzenia to 1.60.

Warto dodać, że w przypadku przegranej, środki są zwracane na konto depozytowe, więc nie ma żadnych wymagań odnośnie obrotu. Kupon w ramach zakładu bez ryzyka może obejmować wydarzenia sportowe (zarówno zakłady przedmeczowe, jak i na żywo), a także zakłady zaliczane do sportów wirtualnych. Nie można jednak korzystać z zakładów systemowych oraz obstawiać kuponów z grami karcianymi.

fuksiarx 2

Darmowy zakład za aplikację

Rejestrując się, otrzymujemy również dostęp do darmowego zakładu na kwotę 50 zł. Do skorzystania z tego bonusu uprawnieni są gracze, którzy postawią zakład korzystając z aplikacji mobilnej na urządzeniu z systemem iOS lub Android. Warunki tej promocji są następujące:

 • minimalna stawka kuponu to 25 zł,
 • kupon należy postawić w aplikacji mobilnej,
 • bonus należy obrócić raz, na kuponach AKO ze zdarzeniami o minimalnych kursach 1.40.

Taki darmowy zakład nie łączy się z pierwszym zakładem bez ryzyka. Oznacza to, że obstawiając w aplikacji pierwszy zakład po depozycie, gracz otrzyma freebet dopiero przy okazji drugiego zakładu. Warto dodać, że od wygranej z freebetu odejmowana jest kwota stawki. Pieniądze te nie podlegają obrotowi i od razu trafiają na konto depozytowe.

Zwrot środków bez limitu do 200 zł

W przypadku nietrafionego kuponu z oferty „Cashback” znajdującej się po lewej stronie witryny firmy bukmacherskiej, gracz może otrzymać zwrot części stawki za kupon, maksymalnie do 200 zł. Wysokość zwrotu jest uzależniona od liczby zdarzeń na kuponie i mieści się ona w zakresie od 5 (1 zdarzenie) do 50% stawki (15 zdarzeń). Sam bonus nie wymaga obrotu. Oznacza to, że zwrócone środki wracają na konto depozytowe i można wykorzystywać je dowolnie na grę lub wypłacać. Jedynym warunkiem jest obstawianie wydarzeń z zakładki „Cashback”.

Darmowy zakład 20 zł na rozgrywki La Liga

Warto przy okazji zaznaczyć, że Fuksiarz został oficjalnym bukmacherem La Ligi w Polsce. W związku z tym gracze, którzy założą konto i dokonają pierwszego depozytu, otrzymają darmowy zakład o wartości 20 zł. Należy przeznaczyć go na typowanie meczów z oferty La Liga. Darmowym zakładem objęte są kupony AKO ze zdarzeniami o minimalnych kursach 1.40.

fuksiarz 1

Gdzie wpisać kod promocyjny Fuksiarz?

Samo wykorzystanie kodu uprawniającego do skorzystania z ofert bonusowych, nie jest niczym trudnym. Po przejściu pierwszych dwóch etapów polegających na podaniu podstawowych danych osobowych i kontaktowych, należy zaznaczyć pole wyboru chęci skorzystania z promocji. Po wszystkim konieczna jest weryfikacja konta poprzez przesłanie skanu dowodu tożsamości oraz prawidłowego numeru konta. Bez tego nie będzie możliwa wypłata wygranych środków.

Firma Fuksiarz jest godna uwagi ze względu na promocję powitalną oraz liczne promocje dla stałych klientów. Ponadto atutem są wygodne formy płatności, takie jak na przykład:

 • PayU,
 • DotPay,
 • Przelewy24,
 • BLIK,
 • Tpay,
 • Karta płatnicza Visa lub MasterCard.

W każdym z tych przypadków minimalna kwota depozytu to zaledwie 1 zł. Ponadto transakcje są zwolnione z jakichkolwiek prowizji.

Jak wykorzystać kod promocyjny Fuksiarz krok po kroku?

Chcesz założyć konto w serwisie bukmacherskim Fuksiarz i w pełni wykorzystać potencjał oferty powitalnej dostępnej w tym miejscu? Specjalnie z myślą o Tobie przygotowaliśmy krótką instrukcję, która pomoże Ci efektywnie wykorzystać Fuksiarz kod promocyjny i udanie rozpocząć obstawianie zakładów bukmacherskich w tym miejscu. Jeśli chcesz mieć pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z Twoim planem, kieruj się poniższą instrukcją:

 1. Wybierz kod promocyjny Fuksiarz dostępny na naszej stronie internetowej, a następnie przejdź do serwisu bukmachera.
 2. Wybierz opcję „rejestracja” i wypełnij formularz rejestracyjny. W jednym z okienek znajdziesz miejsce na to, aby wkleić Fuksiarz kod promocyjny. Zaakceptuj regulamin i zgody marketingowe.
 3. Po przejściu procesu rejestracji warto od razu zweryfikować konto, aby odblokować wszystkie możliwości oferowane przez tego bukmachera. W tym celu należy przejść do ustawień konta i załączyć skany lub zdjęcia dokumentu tożsamości.
 4. Dokonaj wpłaty na min. 50 PLN, aby uzyskać dostęp do poszczególnych prezentów wchodzących w skład pakietu powitalnego Fuksiarz.
 5. Po zaksięgowaniu pierwszej wpłaty otrzymasz darmowy freebet o wartości 20 PLN do wykorzystania w obrębie zakładów na La Liga w przeciągu kolejnych trzech dni.
 6. Pierwszy zakład obstawiony po dokonaniu wpłaty będzie zakładem bez ryzyka. Należy postawić kupon AKO z min. 2 zdarzeniami, a kursy tych zdarzeń nie mogą być niższe, niż 1,60. Stawka zakładu to min. 50 PLN. Jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot 50% stawki zakładu maksymalnie do 500 zł.
 7. Zainstaluj aplikację mobilną i obstaw za jej pośrednictwem dowolny zakład za min. 25 PLN. W ten sposób otrzymasz freebet 50 PLN do wykorzystania przez trzy dni na dowolny kupon AKO, w którym min. kurs selekcji wynosi 1,40.

I to już wszystko. Pamiętaj, że od początku swojej obecności w serwisie bukmacherskim Fuksiarz możesz również korzystać z promocji cashback bez limitu, w ramach której bukmacher przyznaje zwroty za przegrane zakłady AKO. Wysokość zwrotu jest uzależniona od liczby zdarzeń na kuponie. Jeśli w trakcie procesu rejestracji natrafisz na nieoczekiwane trudności, pamiętaj, że w każdej chwili możesz poprosić o pomoc pracowników działu obsługi klienta.

Jak dokonać wpłaty w serwisie bukmacherskim Fuksiarz?

Gracz, który chce otrzymać bonusy przewidziane w ramach kodu promocyjnego Fuksiarz powinien dokonać pierwszej wpłaty na min. 50 zł. Tylko w ten sposób zyska możliwość skorzystania z promocji zakład bez ryzyka. W jaki sposób można wpłacić pieniądze na konto w serwisie bukmachera? Do dyspozycji graczy pozostaje kilka możliwości, a mianowicie:

 • szybkie przelewy bankowe realizowane za pośrednictwem PayU lub Tpay,
 • płatność kartą płatniczą VISA lub Mastercard,
 • płatność mobilna BLIK,
 • płatność Apple Pay.

Powyższe metody płatności pozwolą zrealizować wpłatę w przeciągu zaledwie kilku minut, dzięki czemu gracze mogą szybko przejść do obstawiania zakładów bukmacherskich. Szybkie wpłaty są oczywiście wolne od jakichkolwiek opłat czy prowizji, a minimalny depozyt można zrealizować już od kwoty 1 zł. Bukmacher Fuksiarz realizuje również błyskawiczne wypłaty z konta. Po zleceniu wypłaty środki mogą trafić na wskazany rachunek bankowy w przeciągu zaledwie kilkunastu minut. Tutaj wiele zależy jednak od tego, w jakich godzinach Twój bank księguje płatności.

Bonus powitalny Fuksiarz a warunek obrotu

Przed skorzystaniem z oferty promocyjnej bukmachera warto zapoznać się z regulaminem. Duży wpływ na atrakcyjność wybranej promocji ma bowiem warunek obrotu, który decyduje o tym, kiedy gracz zyska możliwość wypłacenia bonusowych środków wraz z ewentualnymi wygranymi. Jak wygląda warunek obrotu dla poszczególnych bonusów powitalnych dostępnych w ofercie Fuksiarza?

 • zakład bez ryzyka do 500 zł – zaletą tej promocji jest brak warunku obrotu. Jeśli przegrasz, zwrot środków ląduje bezpośrednio na koncie depozytowym, dzięki czemu środki można od razu wypłacić lub wykorzystać na obstawianie dowolnych zakładów.
 • freebet 50 zł w aplikacji mobilnej – przyznany bonus należy przeznaczyć na kupon AKO z przynajmniej dwoma zdarzeniami i z kursem selekcji min. 1,40. Ewentualna wygrana trafia od razu na saldo depozytowe, ale od wygranej odejmowana jest stawka freebetu.
 • freebet 20 zł na La Ligę – tutaj mamy zasady analogiczne do powyższej promocji. Wygrane z freebetu są od razu wypłacane na konto depozytowe, ale odejmowana jest od nich stawka.

Trzeba przyznać, że warunki obrotu w serwisie bukmacherskim Fuksiarz są bardzo łagodne, dzięki czemu, cała oferta powitalna wypada dużo korzystniej. Gracze powinni jedynie pilnować takich kwestii, jak: minimalna stawka zakładu, minimalny kurs selekcji oraz wymagana liczba zdarzeń na kuponie.

Fuksiarz kod promocyjny – zalety i wady

No dobrze, czas omówić najważniejsze zalety oraz wady oferty powitalnej dostępnej w serwisie bukmacherskim Fuksiarz. „Na papierze” pakiet powitalny wypada naprawdę dobrze, ale gdy przyjrzymy się poszczególnym promocjom, znajdziemy tu kilka drobnych mankamentów, o których powinni pamiętać gracze, którzy chcą wykorzystać Fuksiarz kod promocyjny. Do najważniejszych zalet pakietu powitalnego dostępnego w tym miejscu zaliczyć możemy:

 • obecność zakładu bez ryzyka oferującego zwrot do 500 zł bez warunków obrotu,
 • wysoki freebet w wysokości do 50 zł do wykorzystania na aplikacji mobilnej,
 • przyzwoita wartość pakietu powitalnego – w sumie 770 zł,
 • freebet do wykorzystania na obstawienie zakładu na rozgrywki La Liga,
 • możliwość korzystania z promocji cashback bez limitu (nawet do 200 zł z kuponu).

Pakiet powitalny Fuksiarz posiada jednak pewne minusy, na które warto zwrócić szczególną uwagę, aby nie rozczarować się warunkami. Do najistotniejszych minusów zaliczymy:

 • zakład bez ryzyka zwraca jedynie 50% stawki przegranego kuponu,
 • zakład bez ryzyka można wykorzystać na kupon AKO z min. kursem selekcji 1,60,
 • cashback bez limitu to promocja stała dla wszystkich graczy, a co za tym idzie, faktyczna wartość pakietu powitalnego w serwisie Fuksiarz wynosi 570 zł.
 • w przypadku freebetów, od wygranej odejmowana jest ich stawka.

Reasumując, czy Fuksiarz kod promocyjny oferuje dobrą promocję na start? No cóż, pomimo pewnych mankamentów na pewno jest to pakiet powitalny warty rozważenia, zwłaszcza ze względu na freebet 50 zł w aplikacji mobilnej i darmowy zakład 20 zł na La Ligę. Nieco gorzej wypada zakład bez ryzyka, który jednak sporym ryzykiem jest obarczony, biorąc pod uwagę, że w przypadku przegranego kuponu gracze otrzymają zwrot jedynie 50% stawki. Jeśli jednak pamiętamy o tym minusie, wciąż możemy efektywnie wykorzystać potencjał takiej promocji powitalnej.

Kod promocyjny Fuksiarz w aplikacji mobilnej

Duża liczba graczy korzysta obecnie z usług legalnych bukmacherów za pośrednictwem swoich smartfonów lub tabletów. To całkowicie zrozumiałe, ponieważ nie każdy ma do dyspozycji swój komputer i czas, aby do niego spokojnie usiąść. Tymczasem zakłady z telefonu można obstawiać tak naprawdę w dowolnym miejscu i czasie. Wystarczy dostęp do Internetu. Z tego względu zdecydowana większość legalnych bukmacherów w naszym kraju posiada swoją aplikację mobilną, a wyjątkiem nie jest tu Fuksiarz, który również zadbał o funkcjonalną apkę.

Czy gracze, którzy nie posiadają jeszcze konta u tego bukmachera mogą się zarejestrować i wykorzystać Fuksiarz kod promocyjny z poziomu aplikacji mobilnej? Jak najbardziej tak! Proces rejestracji i weryfikacji konta w aplikacji mobilnej przebiega dokładnie tak samo, jak w serwisie internetowym. Gracze mogą tu dokonać pierwszej wpłaty oraz wykorzystać wszystkie bonusy wchodzące w skład pakietu powitalnego dla nowych graczy. Z poziomu aplikacji mobilnej gracze mogą również korzystać z innych promocji dostępnych w ofercie tego legalnego bukmachera. Przypomnijmy, że po obstawieniu pierwszego zakładu na kwotę przynajmniej 25 zł w aplikacji mobilnej, gracze otrzymają jeden z prezentów oferowanych przez Fuksiarz kod promocyjny, czyli freebet o wartości 50 PLN. j

Promocje dostępne dla aktywnych klientów serwisu Fuksiarz

Wykorzystałeś już środki otrzymane w ramach kodu promocyjnego Fuksiarz? W ofercie bukmachera dostępny jest szeroki wybór promocji stałych, które mogą zapewnić lepsze warunki do obstawiania zakładów bukmacherskich. W rezultacie, gracze zawsze mogą liczyć na kolejne okazje do zgarnięcia dodatkowych środków. Najpopularniejsze promocje w ofercie bukmachera Fuksiarz to:

 • Early Payout w ramach tej promocji gracze mogą liczyć na wcześniejsze rozliczenie kuponu na piłkę nożną lub tenis jako wygrany, gdy obstawiony przez nich zespół lub zawodnik uzyska dostatecznie wysoką przewagę w meczu.
 • Cashback bez limitu ­klienci serwisu Fuksiarz mogą liczyć na cashback od każdego przegranego zakładu. Zasady są proste – wysokość zwrotu zależy od liczby zdarzeń na kuponie. Przy jednym zdarzeniu jest to jedynie 2%, ale już przy 30 zdarzeniach można otrzymać zwrot 50%. Maksymalny cashback z pojedynczego zakładu wynosi 200 zł.
 • Mega Boost – w ramach tej promocji bukmacher Fuksiarz każdego dnia wybiera popularne wydarzenia sportowe, które będzie można obstawić w jego serwisie z wyższym kursem.
 • Cashback na sporty wirtualne – za każdy przegrany zakład spełniający warunki tej promocji można otrzymać zwrot w wysokości 3% stawki. Liczą się zakłady na wirtualną piłkę nożną, których kurs wynosi min. 1,20.

W ofercie bukmachera Fuksiarz znajdziemy zarówno promocje stałe, z których można korzystać regularnie przez dłuższy okres czasu, jak również promocje tymczasowe, które pojawiają się przy okazji popularnych wydarzeń sportowych oraz szczególnych okazji w roku. Jedno jest pewne, Fuksiarz kod promocyjny to niejedyny sposób na to, aby zapewnić sobie dodatkowe środki na obstawianie zakładów bukmacherskich. Warto zatem być na bieżąco z ofertą promocyjną tego bukmachera.

Co o bonusie powitalnym Fuksiarz sądzą inni gracze?

Kod promocyjny Fuksiarz jest pozytywnie oceniany przez graczy, którzy doceniają przede wszystkim brak warunków obrotu i klarowne zasady wykorzystania poszczególnych promocji. Mankamentem wskazywanym przez wielu graczy jest jednak zakład bez ryzyka do 500 zł. W praktyce promocja ta powinna raczej nosić nazwę cashbacku, ponieważ ryzyko przy tej promocji jest dość duże. W przypadku przegranego zakładu gracz otrzyma jedynie 50% stawki zakładu. Plusem są natomiast freebety, które można otrzymać za dokonanie pierwszej wpłaty oraz postawienie pierwszego zakładu z poziomu aplikacji mobilnej. Na tle innych bukmacherów oferta powitalna w Fuksiarzu wypada dość korzystnie, choć oczywiście można znaleźć lepsze pakiety powitalne. Niemniej jednak, większość opinii pod adresem kodu promocyjnego Fuksiarz ma charakter pozytywny.

Czy warto założyć konto w serwisie Fuksiarz?

Fuksiarz to bukmacher cieszący się coraz większą popularnością na polskim rynku bukmacherskim. Duży wpływ na taki stan rzeczy mają chociażby charakterystyczne reklamy telewizyjne, sponsorowanie rozgrywek La Liga, czy też zatrudnienie w roli ambasadora Krzysztofa Stanowskiego, jednego z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych w naszym kraju. Bukmacher na pewno może pochwalić się solidną ofertą oraz kilkoma ciekawymi promocjami, które oferują lepsze warunki do obstawiania zakładów bukmacherskich. Jedną z takich promocji jest chociażby Early Payout, czyli wcześniejsze rozliczenie kuponu jako wygrany, w momencie, gdy nasz faworyt uzyska wysoką przewagę.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie bukmacherskim Fuksiarz, aktualnie możesz się zarejestrować i odebrać atrakcyjny pakiet powitalny. Na naszej stronie znajdziesz kod promocyjny Fuksiarz, który pozwoli Ci odebrać wszystkie prezenty wchodzące w skład pakietu powitalnego. A są to: zakład bez ryzyka do 500 zł, freebet do 50 zł w aplikacji mobilnej, darmowy zakład 20 zł na La Liga, a także cashback bez limitu do 200 zł. Warto jednak wczytać się w zasady poszczególnych bonusów, aby móc lepiej wykorzystać ich potencjał. Czy warto posiadać konto u tego bukmachera? Biorąc pod uwagę dość dobry bonus powitalny oraz ciekawe promocje stałe, bez wątpienia warto wykorzystać kod promocyjny Fuksiarz i korzystać z usług tego bukmachera choćby co jakiś czas.

Comments are closed.

Entrar no PixBet: Entre e Comece a Apostar

Entrar no PixBet é o primeiro passo para começar a entrar no Pixbet apostar. Com um processo de login simples, os usuários podem acessar rapidamente a plataforma e explorar uma variedade de opções de apostas esportivas e de cassino.

Online casino Paypal: Aproveite a Conveniência dos Pagamentos Paypal em Cassinos Online

O online casino Paypal oferece a conveniência dos pagamentos Paypal para os online casino Paypal jogadores. Com a facilidade e segurança das transações Paypal, os jogadores podem desfrutar de uma experiência de jogo suave e sem complicações em seus cassinos online preferidos.

Betnacional Bônus: Desfrute de Vantagens Exclusivas ao Apostar

Com o Betnacional bônus, os jogadores têm acesso a vantagens exclusivas ao fazerem suas Betnacional bônus apostas. Desde bônus de boas-vindas até promoções regulares, Betnacional oferece uma variedade de incentivos para maximizar a diversão e as chances de ganhar dos seus usuários.

Slottica Kasyno

Czasami działania, które uważamy za niewłaściwe, mogą być trudne do Slottica Kasyno zaakceptowania. Warto jednak pamiętać, że różne perspektywy i wartości mogą wpływać na nasze oceny. Wszyscy mamy prawo do własnych opinii i wyborów. Dlatego ważne jest, aby szanować różnorodność i otwarcie dyskutować na temat naszych przekonań.