Home Fuksiarz kod promocyjny

Fuksiarz kod promocyjny

Fuksiarz kod promocyjny – istotne informacje

Fuksiarz to znana firma specjalizująca się w zakładach sportowych oraz obejmujących inne wydarzenia. Za pośrednictwem tego serwisu eksperci sportowi oraz kibice, mają możliwość przekuwania swojej wiedzy na wygrane. Ponadto obstawianie wydarzeń sportowych zapewnia dodatkowe emocje podczas kibicowania. Co więcej, wcale nie trzeba nadmiernie ryzykować własnych pieniędzy za sprawą licznych bonusów i promocji gwarantowanych przez bukmacherów. Jedną z ciekawych opcji jest promocja dla nowych graczy przygotowana przez firmę Fuksiarz. Uprawnieni do niej są wszyscy gracze, którzy użyją specjalnego kodu promocyjnego podczas rejestracji.

Jaki kod promocyjny Fuksiarz należy wpisać podczas rejestracji?

W przypadku firmy Fuksiarz, do otrzymania dostępu do ciekawego pakietu promocyjnego, konieczne jest wpisanie kodu MAXBONUS podczas rejestracji konta gracza. Łączna wartość bonusów oferowanych w pakiecie powitalnym to 770 zł. Składa się on z następujących promocji:

 • cashback 50% na pierwszy zakład (brak wymagań dotyczących obrotu bonusu),
 • darmowy zakład za korzystanie z aplikacji,
 • cashback bez limitów,
 • darmowy zakład na La Ligę.

Oczywiście Fuksiarz oferuje również wiele stałych promocji nie tylko dla nowych graczy. To sprawia, że firma ta cieszy się ogromną popularnością wśród szerokiego grona osób typujących różne wydarzenia sportowe i nie tylko.

Cashback 50% dzięki użyciu kodu MAXBONUS

Jednym z podstawowych elementów promocji dla nowych graczy jest zwrot 50% środków w ramach zakładu bez ryzyka. W przypadku nietrafionego kuponu firma zwraca połowę stawki pierwszego zakładu do kwoty 500 zł. Oznacza to, że skorzystanie z maksymalnego bonusu wiąże się z koniecznością zagrania za 1137 zł (od zwrotu odejmowany jest podatek). Minimalna stawka kuponu to z kolei 50 zł. Warunki skorzystania z tej promocji są następujące:

 • złożenie depozytu na przynajmniej 50 zł stanowiące minimalną stawkę kuponu,
 • dwa lub więcej zdarzeń na kuponie objętym cashbackiem,
 • minimalny kurs każdego zdarzenia to 1.60.

Warto dodać, że w przypadku przegranej, środki są zwracane na konto depozytowe, więc nie ma żadnych wymagań odnośnie obrotu. Kupon w ramach zakładu bez ryzyka może obejmować wydarzenia sportowe (zarówno zakłady przedmeczowe, jak i na żywo), a także zakłady zaliczane do sportów wirtualnych. Nie można jednak korzystać z zakładów systemowych oraz obstawiać kuponów z grami karcianymi.

Darmowy zakład za aplikację

Rejestrując się z wykorzystaniem kodu promocyjnego MAXBONUS, otrzymujemy również dostęp do darmowego zakładu na kwotę 50 zł. Do skorzystania z tego bonusu uprawnieni są gracze, którzy postawią zakład korzystając z aplikacji mobilnej na urządzeniu z systemem iOS lub Android. Warunki tej promocji są następujące:

 • minimalna stawka kuponu to 25 zł,
 • kupon należy postawić w aplikacji mobilnej,
 • bonus należy obrócić raz, na kuponach AKO ze zdarzeniami o minimalnych kursach 1.40.

Taki darmowy zakład nie łączy się z pierwszym zakładem bez ryzyka. Oznacza to, że obstawiając w aplikacji pierwszy zakład po depozycie, gracz otrzyma freebet dopiero przy okazji drugiego zakładu. Warto dodać, że od wygranej z freebetu odejmowana jest kwota stawki. Pieniądze te nie podlegają obrotowi i od razu trafiają na konto depozytowe.

Zwrot środków bez limitu do 200 zł

W przypadku nietrafionego kuponu z oferty „Cashback” znajdującej się po lewej stronie witryny firmy bukmacherskiej, gracz może otrzymać zwrot części stawki za kupon, maksymalnie do 200 zł. Wysokość zwrotu jest uzależniona od liczby zdarzeń na kuponie i mieści się ona w zakresie od 5 (1 zdarzenie) do 50% stawki (15 zdarzeń). Sam bonus nie wymaga obrotu. Oznacza to, że zwrócone środki wracają na konto depozytowe i można wykorzystywać je dowolnie na grę lub wypłacać. Jedynym warunkiem jest obstawianie wydarzeń z zakładki „Cashback”.

Darmowy zakład 20 zł na rozgrywki La Liga

Warto przy okazji zaznaczyć, że Fuksiarz został oficjalnym bukmacherem La Ligi w Polsce. W związku z tym gracze, którzy założą konto i dokonają pierwszego depozytu, otrzymają darmowy zakład o wartości 20 zł. Należy przeznaczyć go na typowanie meczów z oferty La Liga. Darmowym zakładem objęte są kupony AKO ze zdarzeniami o minimalnych kursach 1.40.

Gdzie wpisać kod promocyjny Fuksiarz?

Samo wykorzystanie kodu uprawniającego do skorzystania z ofert bonusowych, nie jest niczym trudnym. Po przejściu pierwszych dwóch etapów polegających na podaniu podstawowych danych osobowych i kontaktowych, należy zaznaczyć pole wyboru chęci skorzystania z promocji. Pojawi się następnie pole pozwalające na wpisanie opcjonalnego kodu promocyjnego MAXBONUS. Po wszystkim konieczna jest weryfikacja konta poprzez przesłanie skanu dowodu tożsamości oraz prawidłowego numeru konta. Bez tego nie będzie możliwa wypłata wygranych środków.

Firma Fuksiarz jest godna uwagi ze względu na promocję powitalną oraz liczne promocje dla stałych klientów. Ponadto atutem są wygodne formy płatności, takie jak na przykład:

 • PayU,
 • DotPay,
 • Przelewy24,
 • BLIK,
 • Tpay,
 • Karta płatnicza Visa lub MasterCard.

W każdym z tych przypadków minimalna kwota depozytu to zaledwie 1 zł. Ponadto transakcje są zwolnione z jakichkolwiek prowizji.