Home BETCRIS kod promocyjny

BETCRIS kod promocyjny

BETCRIS – kod promocyjny dla typerów

Obstawianie zakładów bukmacherskich może być ciekawą rozrywką, a także metodą zarabiania pieniędzy na swojej wiedzy i umiejętnościach. Bardzo wiele osób poszukuje ciekawych i nowych firm bukmacherskich, w których możliwe jest założenie konta gracza i uzyskanie bonusu dla nowych klientów. Warto bliżej zapoznać się z tym co ma do zaoferowania firma BETCRIS, jeśli chodzi o promocje dla graczy, którzy dopiero zakładają nowe konta do obstawiania zakładów.

Kod promocyjny BETCRIS – jakie hasło trzeba podać przy rejestracji?

Kodem uprawniającym do skorzystania z promocji w firmie BETCRIS jest BC1400. Wpisanie go w odpowiednim polu podczas wypełniania formularza rejestracyjnego, pozwala na uruchomienie pakietu powitalnego, który w maksymalnej opcji zapewnia aż 1400 zł. W skład tej promocji wchodzą następujące elementy:

 • freebet od pierwszej wpłaty i zagranego kuponu (100% aż do 400 zł),
 • freebet od drugiej wpłaty i pierwszego zagranego kuponu po wpłacie (50% do 500 zł),
 • freebet od trzeciej wpłaty i pierwszego zagranego kuponu po niej (50% do 500 zł).

Gdzie należy wpisać kod promocyjny BETCRIS?

Wspomniany wyżej kod promocyjny BC1400 należy wpisać na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego BETCRIS pod imieniem, nazwiskiem, nazwą użytkownika, wybranym hasłem i adresem e-mail. Jest to więc bardzo prosta czynność zajmująca zaledwie kilka sekund. Zbliżają one jednak znacząco gracza do budowy solidnego bankrollu, czyli puli środków przeznaczonych na grę.

Odbiór bonusu BETCRIS – najważniejsze informacje

Sam proces wypełniania formularza (obejmujący między innymi wpisanie kodu promocyjnego BC1400) nie jest niczym trudnym ani czasochłonnym. Konieczne jest jedynie przejście trzech etapów przedstawionych poniżej:

 1. Wejście do formularza rejestracyjnego korzystając ze specjalnego linku, baneru lub po wpisaniu odpowiedniego adresu strony bukmachera BETCRIS w przeglądarce.
 2. Podanie podstawowych danych osobowych, takich jak imię, nazwisko, adres e-mail, login, hasło (powinno być odpowiednio skomplikowane i składać się z różnych znaków, takich jak duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne). Ponadto trzeba podać numer telefonu oraz wpisać kod BC1400. To pozwoli na skorzystanie ze specjalnej oferty powitalnej.
 3. Uzupełnienie pozostałych istotnych danych, takich jak data urodzenia, numer PESEL, źródło dochodów przeznaczonych na grę, itp. Ponadto niezbędne jest wpisanie kodu SMS, który zostanie wysłany na podany numer. Niezbędne jest też ustalenie limitów wpłat, potwierdzenie pełnoletności i wyrażenie zgody na wiadomości marketingowe. Tożsamość należy potwierdzić przesyłając skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości (np. dowodu osobistego) do firmy.

Ponadto istotną kwestią jest podanie prawidłowego numeru konta bankowego, na które będą wypłacane środki. Dobrą wiadomością jest to, że pracownicy tej firmy bukmacherskiej sprawnie reagują na przesłane dokumenty i informacje, więc weryfikują i aktywują nowe konta nawet w ciągu 15 minut. Po zatwierdzeniu stałego konta można skorzystać z pakietu bonusów powitalnych do 1400 zł.

Wymagania dotyczące bonusów powitalnych BETCRIS

Wszystkie bonusy w formie przedstawionych wyżej freebetów mają takie same wymagania. Różnią się jedynie kwoty bonusów (100% do 400 zł przy pierwszym depozycie oraz 50% do 500 zł przy drugiej i trzeciej wpłacie). Przy każdym z trzech depozytów konieczne jest wykonanie następujących czynności i spełnienie poniższych warunków, aby móc cieszyć się określoną promocją:

 • posiadanie stałego, zatwierdzonego konta z zaznaczonymi zgodami marketingowymi,
 • złożenie depozytu na minimalną kwotę 50 zł,
 • postawienie kuponu za minimum 50 zł,
 • na kuponie muszą znajdować się przynajmniej 3 zdarzenia o minimalnym kursie 1.30,
 • ponadto kupon musi zawierać wyłącznie zdarzenia wchodzące w skład oferty sportowej (nie można więc obstawiać gier karcianych ani wirtualnych).

Bonus od pierwszej wpłaty

Otrzymanie tego bonusu wiąże się z poniższymi wymaganiami:

 • założenie konta gracza z kodem BC1400,
 • wpłata minimum 50 zł (maksymalne wykorzystanie bonusu jest możliwe przy wpłacie 400 zł),
 • obstawienie kuponu AKO za wartość depozytu z minimum trzema zdarzeniami o minimalnym kursie 1.30,
 • w przypadku trafienia kuponu, wygrana trafia na główne konto gracza,
 • w przypadku porażki, gracz otrzymuje freebet stanowiący 100% depozytu do kwoty 400 zł,
 • freebet trzeba obrócić raz w ciągu 3 dni na kuponie AKO (3 zdarzenia sportowe po kursie 1.30).

Jest to więc świetna opcja, dzięki której można obstawić nawet ryzykowny zakład po wysokim kursie. W przypadku wygranej można zrobić ze środkami co się chce. Po porażce nie trzeba się martwić, ponieważ kwota wraca w formie freebetu, więc można odzyskać swoją inwestycję, tym bardziej, że warunki obrotu nie są trudne do spełnienia.

Bonus od drugiej i trzeciej wpłaty

Wymogi prezentują się następująco:

 • posiadanie konta zarejestrowanego z kodem promocyjnym BC1400,
 • wpłacenie minimum 50 zł w ramach drugiego depozytu (maksymalne wykorzystanie bonusu jest możliwe przy depozycie 1000 zł),
 • obstawienie kuponu AKO za wartość depozytu z 3 zdarzeniami o kursie 1.30,
 • wygrana trafia na konto,
 • porażka oznacza zwrot 50% kwoty w formie freebetu do 500 zł,
 • freebet trzeba trzykrotnie obrócić na kuponie AKO z 3 zdarzeniami sportowymi o kursie 1.30.

W przypadku trzeciego bonusu, gracz otrzymuje freebet zarówno po wygranej, jak i przegranej. Pozostałe warunki nie ulegają zmianie.

Pakiet powitalny w BETCRIS

Oferta powitalna dostępna w serwisie bukmacherskim BETCRIS prezentuje się obiecująco na tle wielu innych legalnych bukmacherów. Gracze mogą liczyć na pakiet powitalny o wartości 1400 zł. Jest on podzielony na trzy prezenty przydzielane do trzech pierwszych depozytów. Bonusy można otrzymać w formie freebetów, które są przyznawane na następujących zasadach:

 • freebet o wartości 100% stawki (maksymalnie do 400 zł), jeśli kupon zawarty po dokonaniu pierwszej wpłaty okaże się przegrany,
 • freebet o wartości 50% stawki (maksymalnie do 500 zł), jeśli kupon zawarty po dokonaniu drugiej wpłaty okaże się przegrany,
 • trzeci freebet jest wypłacany na analogicznych zasadach, do drugi.

Na ten moment w ofercie legalnego bukmachera BETCRIS nie znajdziemy natomiast tradycyjnej premii depozytowej, która powiększałaby wpłatę lub też zakładu bez depozytu. Kod promocyjny BETCRIS może zatem zaoferować dość przyzwoity bonus, ale też bez nadmiernych fajerwerków. Jeśli jednak chcesz wypróbować możliwości tego bukmachera i zdecydujesz się na założenie konta, z całą pewnością warto skorzystać z możliwości oferowanych przez bonus powitalny.

Jak działa freebet powitalny w BETRCIS?

Biorąc pod uwagę, że BETCRIS kod promocyjny oferuje nowym graczom dość specyficzny bonus na start, warto powiedzieć kilka słów o jego działaniu. Pozwoli to uniknąć nieoczekiwanych trudności. Zacznijmy może od tego, że warunkiem niezbędny do otrzymania freebetu jest przegranie zakładu. A zatem gracz dokonuje wpłaty i obstawia zakład promocyjny spełniający określające wymagania (zakład AKO, min. 3 zdarzenia na kuponie, min. kurs selekcji 1,30). Jeśli zakład okaże się wygrany, gracz może cieszyć się zdobytymi środkami, bez żadnego warunku obrotu. Jeśli zakład okaże się przegrany, dopiero wtedy przyznany zostanie freebet podlegający warunkowi obrotu.

Freebet przyznawany od przegranego zakładu po pierwszej wpłacie to 100% stawki tego zakładu, ale maksymalnie jest to 400 zł. Natomiast drugi i trzeci freebet po kolejnych wpłatach wynosi już jedynie 50% stawki przegranego zakładu (maksymalnie do 500 zł). Warto także nadmienić, że minimalna kwota depozytu realizowanego z myślą o możliwości otrzymania freebetu to 50 zł. Jest to również minimalna kwota, jaką trzeba przeznaczyć na zawarcie bonusowego zakładu (kwota brutto, która uwzględnia w tym podatek od stawki).

No dobrze, dokonałeś wpłaty i postawiłeś zakład promocyjny, który okazał się przegrany. Otrzymałeś freebet. Co dalej? Przyznaną kwotę należy w całości przeznaczyć na postawienie zakładu, który będzie zawierał przynajmniej trzy selekcje o kursie min. 1,30. Jest to równoznaczne z wykonaniem warunku obrotu. Jeśli tym razem kupon okaże się wygrany, możesz cieszyć się wygranymi środkami, które nie podlegają już warunkowi obrotu. Jeśli przegrałeś także drugi kupon, niestety nici z bonusu. Otrzymasz jeszcze dwie szanse przy kolejnych dwóch wpłatach.

Jak wykorzystać kod promocyjny BETCRIS krok po kroku?

Zastanawiasz się w jaki sposób wykorzystać pełny potencjał oferowany przez kod promocyjny BETCRIS? Przygotowaliśmy krótką instrukcję, z którą bez trudu przejdziesz przez wszystkie kroki.

 1. Skopiuj kod promocyjny BETCRIS dostępny na naszej stronie i przejdź do serwisu bukmachera.
 2. Wybierz opcję „zarejestruj” w prawym górnym rogu. Uzupełnij wszystkie wymagane dane, wpisz swój kod promocyjny, a także zaakceptuj regulamin i zgody marketingowe.
 3. Po zalogowaniu się na swoje konto dokończ proces rejestracji przechodząc weryfikację konta. W tym celu przejdź do ustawień konta, wybierz opcję weryfikacji i załącz wymagane zdjęcia lub skany dokumentu tożsamości. Podaj także numer bankowy, na który chcesz otrzymywać wypłaty.
 4. Dokonaj pierwszej wpłaty na min. 50 zł i obstaw zakład promocyjny za min. 50 zł (zakład AKO z przynajmniej trzema zdarzeniami po kursie 1,30).
 5. Jeśli Twój zakład okaże się przegrany, otrzymasz freebet w wysokości 100% stawki zakładu. Obstaw otrzymaną kwotę na kupon z trzema zdarzeniami po kursie selekcji min. 1,30.
 6. Tak samo postępuj przy drugiej i trzeciej wpłacie. Tutaj również minimalna kwota depozytu, jak również minimalna stawka zakładu promocyjnego wynosi 50 zł. Różnica polega jedynie na tym, że w przypadku przegranego kuponu otrzymasz 50% stawki w formie freebetu.

I to wszystko. Jak widzisz, proces rejestracji i weryfikacji konta z wykorzystaniem kodu promocyjnego BETCRIS jest bardzo proste i nie powinno nastręczyć żadnych nieoczekiwanych trudności. Jeśli jednak coś pójdzie nie tak, w każdej chwili możesz skontaktować się z dziełem obsługi klienta.

Jak dokonać pierwszej wpłaty w serwisie?

Jednym z warunków niezbędnych do otrzymania bonusu w ramach kodu promocyjnego BETCRIS jest oczywiście zrealizowanie wpłaty na konto. Omawiając bonus na start dla nowych graczy warto zatem powiedzieć kilka słów na temat tego, w jaki sposób można dokonać płatności. Podstawową metodą płatności są błyskawiczne przelewy bankowe, z których można skorzystać za pośrednictwem serwisów zewnętrznych – Przelewy24, PayU lub Autopay. Jak wygląda proces wpłacania środków?

 • wybierz opcję wpłaty na swoim koncie w BETCRIS,
 • wpisz kwotę depozytu (min. 50 zł, aby mieć szansę na freebet),
 • wybierz metodę płatności,
 • zostaniesz przeniesiony do serwisu zewnętrznego, w którym wybierasz swój bank,
 • po zalogowaniu do banku dane do przelewu zostaną automatycznie uzupełnione,
 • po zatwierdzeniu przelewu zostaniesz z powrotem przeniesiony do serwisu płatności, a po kilkunastu sekundach wrócisz na stronę bukmachera.
 • środki zostaną natychmiast zaksięgowane na Twoim koncie. Możesz już przejść do tworzenia promocyjnego zakładu.

Zewnętrzne serwisy płatności obsługują również depozyty realizowane za pośrednictwem karty płatniczej (VISA lub Mastercard) lub płatności mobilnej BLIK. W przypadku karty należy podać najważniejsze dane, takie jak: imię i nazwisko właściciela, numer karty, kod CVV widoczny na odwrocie karty oraz datę ważności. Transakcję najpewniej trzeba będzie autoryzować kodem SMS lub z poziomu aplikacji bankowej. Jeśli chodzi o płatności BLIK, wystarczy przejść do mobilnej aplikacji bankowej, wybrać tę opcję i przepisać sześciocyfrowy kod. Minimalna kwota depozytu w BETCRIS wynosi 10 zł, ale minimalna kwota potrzebna do uzyskania ewentualnego freebetu wynosi 50 zł.

Z kronikarskiego obowiązku warto także napisać kilka słów o wypłatach. Są one realizowane na rachunek bankowy, którego numer podałeś w procesie weryfikacji. Personel zatwierdza wpłaty w godzinach od 9:00 do 22:00 od poniedziałku do niedzieli. Większość banków w Polsce obsługuje natychmiastowe wypłaty, dzięki czemu, jeśli zlecisz wypłatę w powyższych godzinach, pieniądze powinny pojawić się na rachunku bankowym w przeciągu kilkunastu minut. Na stronie bukmachera możesz sprawdzić, jak poszczególne banki księgują wypłaty. Minimalna kwota wypłaty wynosi 20 zł. Pamiętaj, że wypłatę z konta może zlecić wyłącznie zweryfikowany klient.

Bonus powitalny BETCRIS – plusy i minusy

Jeśli weźmiemy kod promocyjny BETCRISpod lupę, znajdziemy w nim kilka istotnych mankamentów, o których powinni pamiętać gracze. Na początek skupmy się jednak na jego mocnych stronach. Plusem jest na pewno kwota bonusu – w sumie wartość pakietu powitalnego może osiągnąć nawet 1400 zł. W porównaniu z innymi bukmacherami nie jest to może najwyższy bonus, ale bez wątpienia mieszczący się w czołówce. Plusem jest również to, że pakiet powitalny w BETCRIS jest podzielony na trzy części przyznawane do trzech pierwszych wpłat. Zaletą jest również to, że w praktyce mamy do czynienia z zakładami bez ryzyka, które pozwolą graczom zagrać o wysokie wygrane, nie obawiając się o rychłą stratę swojego kapitału, przynajmniej w teorii. Na tym niestety kończą się mocne strony.

Zacznijmy od tego, że aby otrzymać choćby bonusową złotówkę w BETCRIS, gracze muszą przegrać kupon. Jest to bowiem warunek konieczny do tego, aby otrzymać freebet. Jeśli wygrasz wszystkie trzy bonusowe zakłady, wówczas w ramach bonusu powitalnego nie otrzymasz ani złotówki, choć oczywiście trzeba przyznać, że przy tak skonstruowanej promocji trzy trafione kupony zagwarantują wysokie wygrane, które zrekompensują brak bonusu. Na minus jest niestety sposób przyznawania freebetów. Choć działają tu podobne zasady, co w przypadku zakładu bez ryzyka, to niestety ryzyko istnieje, i to bardzo duże. Owszem, jeśli przegrasz bonusowy zakład, otrzymasz bonus w formie freebetu w wysokości stawki przegranego zakładu (pierwszy freebet) lub 50% stawki (drugi i trzeci freebet). Tyle tylko, że całą tę kwotę musisz postawić na jeden kupon AKO zawierający przynajmniej 3 zdarzenia po kursie 1,30. Doświadczeni typerzy na pewno zdają sobie sprawę, że trafienie takiego kuponu nie jest zadaniem prostym. W rezultacie, przy braku szczęścia można w sześciu zakładach roztrwonić wszystkie środki przelane w ramach trzech pierwszych wpłat.

Popularne promocje BETCRIS dla aktywnych klientów

Gdy wykorzystasz już BETCRIS kod promocyjny i dołączysz do grona klientów tego bukmachera, możesz korzystać z dostępnych promocji przygotowanych z myślą o aktywnych klientach. Do najpopularniejszych promocji w serwisie BETCRIS zaliczyć możemy:

 • Totalny zwrot podatku – obstawiając zakłady spełniające określone wymagania możesz otrzymać zwrot podatku za ostatnie 7 dni gry u bukmachera. Zwrot zostanie przyznany w formie freebetu, a jego maksymalna wartość wynosi 50 zł.
 • Boost dnia – każdego dnia bukmacher BETCRIS wybiera jedno z najciekawszych wydarzeń sportowych i oferuje graczom podwyższony kurs na to wydarzenie.
 • Kasa na okrągło – każdego dnia klienci serwisu BETCRIS mogą zakręcił specjalnym kołem, na którym rozpisane są różnorodne bonusy. Na jeden dzień przypada jeden obrót.
 • BETCRIS typer – jest to coś w rodzaju ligi typerów, w której masz możliwość rywalizowania z innymi graczami. Za najwyższe miejsca w rankingu można otrzymać bonusy.

Aktywni klienci BETCRIS mogą również liczyć na bonus urodziny, a także na inne promocje, w których istnieje możliwość zdobycia większego kursu na popularne wydarzenia sportowe. Do tego dochodzą oczywiście promocje tymczasowe, które pojawiają się przy okazji szczególnych okazji w roku lub ważnych wydarzeń sportowych. Jak widzisz, BETCRIS kod promocyjny to niejedyny sposób, aby zdobyć dodatkowe środki na obstawianie zakładów bukmacherskich.

BETCRIS kod promocyjny w aplikacji mobilnej

Z usług bukmachera BETCRIS można korzystać także za pośrednictwem wygodnej aplikacji mobilnej. To dobry wybór dla graczy, którzy chcą mieć możliwość swobodnego obstawiania zakładów bukmacherskich w dowolnym miejscu. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, z poziomu aplikacji mobilnej możesz przejść proces rejestracji i weryfikacji, a także wykorzystać BETCRIS kod promocyjny. Aplikacja daje te same możliwości, co pełnoprawny serwis internetowy, a zatem bez trudu zrealizujesz tu wpłatę. Gracze korzystający z aplikacji mobilnej BETCRIS mogą również korzystać ze wszystkich promocji, które są dostępne w ofercie dla aktywnych klientów. Aplikację można pobrać bezpośrednio ze strony internetowej bukmachera lub ze sklepu App Store (tylko dla urządzeń iOS).

W jaki sposób obrócić bonus powitalny w BETCRIS?

Zasady działania bonusu powitalnego w BETCRIS mogą budzić pewne wątpliwości, dlatego warto dokładnie omówić to, jak wygląda warunek obrotu. Zwłaszcza, że sposób skonstruowania tej promocji stwarza spore ryzyko utraty kapitału. A zatem:

 • Freebet 400 zł przy pierwszej wpłacie – jeśli przegrasz swój pierwszy zakład bonusowy po dokonaniu pierwszej wpłaty, otrzymasz freebet w wysokości stawki tego zakładu. Maksymalnie może to być 400 zł, natomiast minimalna kwota bonusu to 44 zł. Przyznany freebet należy obrócić tylko raz, ale należy to zrobić na jednym kuponie. Gracz powinien postawić zakład AKO zawierający przynajmniej 3 selekcje z kursem min. 1,30.
 • Freebet 500 zł przy drugiej i trzeciej wpłacie – ten bonus działa na bardzo podobnych, tyle tylko, że w przypadku przegranego kuponu otrzymasz 50% stawki. Minimalna kwota bonusu to 22 zł, natomiast maksymalna 500 zł. Całość kwoty otrzymanej w formie freebetu trzeba postawić na zakład AKO z min. trzema zdarzeniami po kursie min. 1,30.

No i to w zasadzie wszystko, co należy wiedzieć o warunkach obrotu wykorzystując BETCRIS kod promocyjny. Z jednej strony jest to dość łagodny warunek obrotu, ponieważ otrzymaną kwotę wystarczy obrócić tylko raz, a ponadto rygorystyczne nie są też warunki samego kuponu zaliczanego do obrotu. Największą wadą jest jednak to, że całą kwotę trzeba postawić na raz, co oczywiście stwarza duże ryzyko, że finalnie zostaniemy z niczym.

Czy warto wykorzystać kod promocyjny BETCRIS?

Na papierze promocja powitalna w BETCRIS prezentuje się naprawdę ciekawie. Gracze mają bowiem możliwość zgarnięcia trzech bonusów do trzech pierwszych wpłat o wartości 1400 zł. Jednak sposób przyznawania tych środków sprawia, że kod promocyjny BETCRIS jest obarczony naprawdę dużym ryzykiem. Po pierwsze, aby otrzymać bonusowy freebet trzeba najpierw przegrać kupon. W przypadku wygranej gracze nie otrzymają ani złotówki. Po drugie, całość przyznanej kwoty trzeba przeznaczyć na zakład AKO z trzema zdarzeniami (min. kurs selekcji 1,30). Wygranie takiego kuponu nie jest łatwe. W rezultacie, może się okazać, że po dwóch przegranych kuponach stracisz wszystkie środki, które wpłaciłeś na konto w BETCRIS, w celu uzyskania bonusu powitalnego.

Nie oznacza to jednak, że definitywnie należy zrezygnować z bonusu, jaki oferuje nam BETCRIS kod promocyjny. Zdecydowanie zalecamy jednak dużą ostrożność i zapoznanie się ze szczegółami promocji, aby uniknąć przykrej niespodzianki. Warto także zastanowić się nad optymalną kwotą, którą jesteśmy w stanie zaryzykować. Pamiętajmy o tym, że gracz nie musi stawiać na pierwszy zakład całej przelanej kwoty, ale jedynie jej część, co pozwoli zminimalizować ryzyko. Wówczas bonus powitalny BETCRIS wypada naprawdę nieźle. Innym argumentem przemawiającym na korzyść rejestracji w BETCRIS jest dostęp do kilku ciekawych promocji dla aktywnych klientów.