Home Fuksiarz opinie 2024: Czy warto założyć konto u bukmachera?

Fuksiarz opinie 2024: Czy warto założyć konto u bukmachera?

Fuksiarz opinie i recenzja firmy

Firma Fuksiarz działa na polskim rynku bukmacherskim od 2021 roku. Pomimo niewielkiego doświadczenia, temu bukmacherowi udało się już zdobyć sporo opinii graczy i ekspertów, które są raczej pozytywne. Warto więc bliżej zapoznać się z samą firmą oraz elementami oferty, które mają najważniejszy wpływ na ocenę innych osób. Chodzi tu przede wszystkim o bonusy powitalne, ofertę zakładów, metody płatności, obsługę klienta, itp.

Foksiarz Opinie o bonusach powitalnych – Fuksiarz

Podobnie jak w przypadku wielu innych firm bukmacherskich, podstawowym czynnikiem, który pozwala na wyrobienie sobie opinii jest oferta powitalna dla nowych graczy. W przypadku firmy Fuksiarz mamy do czynienia z dość rozbudowanym pakietem promocyjnym docenianym przez spore grono graczy.

Podstawowym elementem pakietu promocyjnego jest cashback 50% do kwoty 500 zł. Szkoda, że nie jest to 100% zwrotu, ale rekompensuje to fakt, że odzyskanych w ten sposób środków nie trzeba w żaden sposób obracać. Aby skorzystać z tego bonusu, należy zarejestrować konto gracza z kodem MAXBONUS, a następnie wpłacić przynajmniej 50 zł (do pełnego bonusu uprawnia jednak wpłata 1137 zł, a nie 1000 zł, ze względu na podatek). Następnie należy obstawić zakład za kwotę depozytu. Kupon musi obejmować przynajmniej dwa zdarzenia o kursie minimalnym 1.60 dla każdego.

Kolejnym ważnym bonusem jest darmowy zakład na kwotę 50 zł przyznawany za korzystanie z aplikacji. Aby otrzymać taki cashback, należy obstawić kupon w aplikacji mobilnej za minimum 25 zł. Nie są to skomplikowane ani wygórowane wymagania.

Po zarejestrowaniu konta w fuksiarzu z kodem MAXBONUS i wpłaceniu pierwszego depozytu, gracz otrzyma darmowy zakład o stawce 20 zł na wydarzenia z hiszpańskiej ligi piłkarskiej La Liga. Wymogiem jest jednak obstawienie kuponu AKO z przynajmniej dwoma zdarzeniami z minimalnym kursem pojedynczym 1.40. Od wygranej odejmowana jest stawka kuponu (20 zł), po czym środki trafiają na konto gracza.

Godny uwagi jest też cashback do 200 zł. Wielkość zwrotu jest uzależniona od liczby zdarzeń na kuponie. Najmniejszy zwrot 5% obowiązuje dla kuponów z 1 zdarzeniem, a największy 50% dla kuponów z 15 zdarzeniami. Z bonusu tego można korzystać wielokrotnie, więc ma to istotny wpływ na pozytywne Fuksiarz opinie o firmie i jej ofercie promocyjnej.

Warto zwrócić uwagę na bonus „Early Payout” obowiązujący w ramach wybranych zakładów piłkarskich. W tym przypadku kupon zostanie rozliczony jako wygrany, gdy dana drużyna osiągnie prowadzenie 2:0, nawet jeśli ostatecznie przegra albo zremisuje.

fuksiarz opinie

Szeroka oferta zakładów w Fuksiarzu

Pozytywne Fuksiarz opinie dotyczą również oferty zakładów przygotowanej przez tę firmę. U tego bukmachera można obstawiać zdarzenia w ramach ponad 25 dyscyplin sportu. Szczególnie rozbudowana jest kategoria piłki nożnej, ale miłośnicy mniej popularnych sportów również znajdą tutaj sporo wydarzeń do obstawiania.

Jeśli mowa o piłce nożnej to typerzy specjalizujący się w tej dyscyplinie mogą korzystać z opcji Fuks Kreator pozwalającej na łączenie kilku zdarzeń w ramach jednego meczu piłkarskiego. Wspomniana wyżej opcja Early Payout jest również dostępna tylko w zakładach piłkarskich.

W szerokiej ofercie firmy Fuksiarz znajdują się też zdarzenia nie tylko ze świata sportu realnego, ale również e-sportu. Poszukiwanie konkretnych typów jest bardzo łatwe, dzięki intuicyjnej stronie internetowej.

Bogatą ofertę Fuksiarza uzupełniają typy na gry karciane i sporty wirtualne. Każdy może więc znaleźć elementy oferty dopasowane do własnych potrzeb.

fuksiarz 4

Zakłady na żywo w ofercie Fuksiarza

Szczególnie ciekawym elementem oferty firmy Fuksiarz, jest możliwość obstawiania zakładów na żywo. W ramach tej oferty dostępne są najważniejsze wydarzenia z dyscyplin, takich jak:

  • tenis,
  • piłka nożna,
  • koszykówka,
  • e-sport,
  • hokej na lodzie,
  • tenis stołowy,
  • krykiet,
  • siatkówka,
  • rzutki, itp.

Możliwość reagowania na to co dzieje się na arenie zmagań, pozwala generować lepsze zyski i rekompensować straty. Wadą jest jednak to, że firma nie oferuje możliwości bezpośredniego podglądu sytuacji w ramach transmisji na żywo.

Fuksiarz opinie – Profesjonalna obsługa klienta

Oczywiście bardzo ważnym aspektem obsługi klienta jest przejrzysta i prosta w obsłudze strona internetowa, która prezentuje się estetycznie. Gracze mogą bez problemu wyszukać odpowiednie dyscypliny sportu i zdarzenia do typowania, ponieważ wszystko zostało właściwie uporządkowane i pogrupowane.

Ważną zaletą jest dostęp do oferty Fuksiarza za pomocą aplikacji mobilnej iOS lub Android. Dzięki temu można korzystać z telefonu albo tabletu, aby uzyskać dostęp do kompletnej oferty zakładów, które są obstawiane bardzo szybko, łatwo i wygodnie. Dzięki aplikacji można też zarejestrować konto, skorzystać z bonusów lub promocji i cieszyć się możliwością realizowania szybkich, a także bezpiecznych płatności, które są pozbawione prowizji.

W przypadku pytań i wątpliwości, firma udostępnia dział FAQ, a także pozwala na zadawanie pytań poprzez formularz kontaktowy. Poza tym możliwa jest rozmowa z pracownikiem firmy w ramach czatu na żywo od 8:00 do 23:00.

FAQ – Fuksiarz Opinie

Co to jest bukmacher Fuksiarz?

Fuksiarz to legalny bukmacher działający w Polsce, oferujący zakłady bukmacherskie online na różnorodne wydarzenia sportowe oraz inne wydarzenia.

Jakie są opinie o bukmacherze Fuksiarz?

Opinie o Fuksiarz są różnorodne, jednak wiele osób chwali bogatą ofertę zakładów, szybkie wypłaty oraz atrakcyjne promocje dla graczy.

Czy warto założyć konto u bukmachera Fuksiarz?

Tak, Fuksiarz oferuje bogatą ofertę zakładów, atrakcyjny bonus powitalny oraz wygodną aplikację mobilną, dlatego warto rozważyć założenie konta u tego bukmachera.

Jak skorzystać z bonusu powitalnego w Fuksiarz?

Aby skorzystać z bonusu powitalnego w Fuksiarz, należy zarejestrować się na stronie, dokonać pierwszego depozytu zgodnie z warunkami promocji, a następnie postawić określoną liczbę zakładów.

Czy Fuksiarz posiada aplikację mobilną?

Tak, Fuksiarz oferuje wygodną aplikację mobilną, która umożliwia graczom obstawianie zakładów oraz korzystanie z innych funkcji bukmachera na urządzeniach mobilnych.