Home STS kod promocyjny

STS kod promocyjny

STS kod promocyjny – na jakie bonusy można liczyć?

STS to jedna z najbardziej znanych i renomowanych firm oferujących legalne zakłady bukmacherskie na polskim rynku. Serwis ten posiada bardzo szeroką ofertę różnych wydarzeń sportowych i nie tylko. Dba on również o swoich stałych, jak i nowych klientów, zapewniając im dostęp do licznych oraz bardzo atrakcyjnych promocji. Jeśli chodzi o bonusy dla nowych graczy, ich wykorzystanie wiąże się z koniecznością użycia specjalnego kodu podczas rejestracji.

Jaki jest kod promocyjny STS i co on daje?

Jeśli chodzi o kod promocyjny STS to jest nim hasło STS100 podawane w odpowiednim polu formularza rejestracyjnego. Jego użycie sprawia, że gracz uzyskuje dostęp do specjalnego pakietu bonusów powitalnych. Składa się on z następujących promocji:

 • zakład bez ryzyka do 100 zł,
 • bonusy od depozytów do 1500 zł,
 • bonus za wykonanie określonych zadań (60 zł).

Skorzystanie z kodu STS100 pozwala na wykorzystanie wszystkich powyższych bonusów. Promocje te nie wykluczają się wzajemnie.

Zakład bez ryzyka do 100 zł

Wyłącznie gracze, którzy skorzystali z kodu promocyjnego STS100 podczas rejestracji konta, mają dostęp do cashbacku, czyli tak zwanego zakładu bez ryzyka do 100 zł. Innymi słowy, w przypadku przegranej, bukmacher zwraca część środków graczowi. W firmie STS promocja ta aktywuje się w ramach zwrotu środków po przegranym kuponie. Od zwrotu odejmowana jest kwota podatku. Dlatego, aby otrzymać maksymalny możliwy bonus, należy obstawić kupon na 113,64 zł. Zwrotem objęte są zakłady typowane ze środków własnych lub wykorzystywanych w ramach innego bonusu.

Pozostałe warunki zakładu bez ryzyka są następujące:

 • dokonanie depozytu,
 • dwukrotne obrócenie bonusu po kursie minimalnym 1.91,
 • tylko wygrane zakłady są zaliczane do obrotu bonusem,
 • do obrotu nie zaliczają się kupony z typami obejmującymi „Superofertę”, „Hit dnia” oraz zdarzenia z kategorii Betgames.

Bonusy od depozytów w STS

Kolejną interesującą ofertą promocyjną przygotowaną przez firmę STS jest bonus od pierwszych trzech depozytów. Łączna wartość tych bonusów to 1500 zł. W przypadku pierwszej wpłaty można liczyć na 100% do 300 zł. Drugi depozyt to bonus 50% do 500 zł, a trzeci to również bonus 50% do 700 zł.

Bonus od pierwszego depozytu jest przyznawany automatycznie, natomiast w przypadku drugiej i trzeciej wpłaty, taką promocję należy zaakceptować. Środki otrzymane w ramach bonusu pojawiają się na koncie bonusowym gracza. Zwykle można je wykorzystywać do typowania zdarzeń w ofercie przedmeczowej, jak również na żywo.

Aby wypłacić środki, należy zagrać kupony za sumę stawek równych lub większych niż wartość przyznanej kwoty bonusowej. Kurs nie może być mniejszy niż 1.85. Jeśli chodzi o zasady obrotu to prezentują się one następująco:

 • dwukrotny obrót bonusu,
 • maksymalny kurs kuponu to 1.91,
 • tylko wygrane kupony zaliczają się do obrotu.

Innymi słowy, w przypadku maksymalnych kwot bonusów, należy obrócić kolejno 600, 1000 i 1400 złotych. Do obrotu nie wliczają się kupony obejmujące „Hit dnia”, „Superofertę”, Betgames, Maxikombi, zakłady bezpieczne i wypłacone metodą cashout. Dobrą wiadomością jest to, że w panelu użytkownika można wygodnie i bezproblemowo sprawdzić bieżące saldo obrotu środków.

Bonusy za wykonywanie zadań w STS

Klienci firmy STS mogą również cieszyć się dodatkowymi bonusami, które są im przyznawane w zamian za wykonywanie różnych zadań. Oczywiście konieczne jest posiadanie konta gracza zarejestrowanego z kodem STS100. Wartość przyznawanej premii to 60 zł.

Przede wszystkim bonus ten obejmuje trzy wpłaty. Każda z nich odblokowuje dwa zadania do wykonania. Nie da się jednak skorzystać z części bonusu za wykonanie tylko kilku zadań. Można więc otrzymać 60 zł za wykonanie całości lub pozostanie się z niczym. Zadania do wykonania prezentują się następująco:

 • zadania po wykonaniu pierwszego depozytu:
  • wytypowanie kuponu w aplikacji mobilnej, którego stawka to minimum 15 zł, a kurs to minimum 1.91,
  • wytypowanie kuponu ze zdarzeniem z przedmeczowej oferty sportowej o stawce 15 zł i minimalnym kursie 1.91,
 • zadania po wpłaceniu drugiego depozytu:
  • wytypowanie kuponu z oferty LIVE o minimalnej stawce 15 zł i minimalnym kursie 1.91,
  • typowanie kuponu z przynajmniej jednym zdarzeniem Betgames o minimalnej stawce 15 zł i minimalnym kursie 1.91,
 • zadania po wpłaceniu trzeciego depozytu:
  • wytypowanie kuponu z przynajmniej jednym zdarzeniem ze sportów wirtualnych o minimalnej stawce 15 zł i minimalnym kursie 1.91,
  • wytypowanie kuponu z przynajmniej jednym zdarzeniem e-sportowym o minimalnej stawce 15 zł i minimalnym kursie 1.91.

Wykonanie powyższych zadań gwarantuje 60 zł wpłacanych na konto bonusowe gracza. Czas na wykonanie wszystkich zadań to 30 dni od momentu rejestracji konta. Zakłady, które kwalifikują się do realizacji zadań, powinny być obstawiane z wykorzystaniem własnych środków. Uzyskany bonus 60 zł należy obrócić trzykrotnie w ciągu 90 dni na wygranych kuponach, których minimalny kurs to 1.91.

Jak widać, nowi gracze mają dostęp do atrakcyjnego pakietu promocji na start. Ponadto firma ta posiada wiele ciekawych promocji, bonusów i ofert dla stałych graczy. Nic więc dziwnego, że cieszy się ona od wielu lat ogromną popularnością na polskim rynku zakładów bukmacherskich.