Home Totolotek kod promocyjny

Totolotek kod promocyjny

Totolotek kod promocyjny – co warto o nim wiedzieć?

Totolotek to jedna z najstarszych polskich firm bukmacherskich, która oferuje swoim klientom możliwość obstawiania różnych wydarzeń sportowych za pieniądze. Do niedawna firma ta posiadała ciekawy pakiet bonusów na start, jednak obecnie zostały one wycofane. Warto jednak zapoznać się z bonusami, z jakich można było korzystać, ponieważ nie jest wykluczone to, że wkrótce podobne promocje znowu pojawią się w ofercie firmy Totolotek.

Jaki bonus powitalny przysługiwał po użyciu kodu promocyjnego?

Obecnie firma Totolotek nie posiada żadnych promocji startowych dla graczy, ale do niedawna użycie przy rejestracji kodu 574PLN umożliwiało uzyskanie dostępu do atrakcyjnego pakietu bonusów powitalnych obejmującego następujące profity:

 • bonus 100% od depozytu do 500 zł,
 • darmowy zakład o wartości 25 zł.

Pierwsza z tych opcji zapewnia dodatkowe środki pojawiające się na koncie bonusowym. Po ich stosownym obróceniu, zostają one „uwolnione” na konto depozytowe, z którego można je wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę według własnych upodobań.

Druga opcja to freebet, dzięki któremu możliwe jest obstawienie danego wydarzenia bez konieczności ryzykowania własnych funduszy. Jest to świetne wyjście dla osób budujących bankroll niskimi nakładami oraz dla graczy chcących przetestować ofertę bukmachera.

Zasady obrotu bonusu w firmie Totolotek

Firma Totolotek wymagała od graczy trzykrotnego obrócenia bonusem w ramach zakładów o kursie minimalnym 1.35. Do obrotu zaliczane były wyłącznie kupony AKO składające się z minimum trzech zdarzeń.

W przypadku bonusu z aplikacji mobilnej, konieczne było trzykrotne obrócenie bonusu w zakładach z minimalnym kursem 1.90. W obu przypadkach do obrotu zaliczane były tylko zakłady sportowe. W akcji udziału nie brała oferta obejmująca sporty wirtualne.

Niestety obecnie oferta bonusów startowych jest niedostępna w Totolotku. Pozostaje mieć nadzieję, że w przyszłości ta sytuacja ulegnie zmianie.

Totolotek – promocje dla stałych graczy

Trzeba pamiętać o tym, że pomimo braku bonusów dla nowych klientów, Totolotek posiada pewne ciekawe promocje dla obecnych i stałych graczy. Najciekawsza nosi nazwę „King Size”. Jest ona związana z zakładami wielokrotnymi AKO. Polega ona na tym, że im większą liczbę zakładów gracz umieści na kuponie, to wygrana zostanie powiększona o stosowny procent. Szczegółowa rozpiska wielkości bonusu uzależnionej od ilości zdarzeń na kuponie prezentuje się następująco:

 • 5% bonusu za 5 zdarzeń na kuponie,
 • 10% bonusu za 6 zdarzeń na kuponie,
 • 15% bonusu za 7 zdarzeń na kuponie,
 • 20% bonusu za 8 zdarzeń na kuponie,
 • 25% bonusu za 9 zdarzeń na kuponie,
 • 30% bonusu za 10 zdarzeń na kuponie,
 • 35% bonusu za 11 zdarzeń na kuponie,
 • 40% bonusu za 12 zdarzeń na kuponie,
 • 45% bonusu za 13 zdarzeń na kuponie,
 • 50% bonusu za 14 zdarzeń na kuponie,
 • 52% bonusu za 15-29 zdarzeń na kuponie,
 • 66% bonusu za 30 i więcej zdarzeń na kuponie.

W promocji uwzględniane są zakłady o kursie minimalnym 1.21. Zakłady z niższymi kursami są oczywiście uwzględniane w wygranej, ale nie jeśli chodzi o przyznanie bonusu. Wygrane środki od razu trafiają na konto gracza. Można je więc wypłacić lub wykorzystać w inny sposób bez konieczności spełniania wymagań z zakresu obrotu.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Prezentowany bukmacher posiada szeroką ofertę dyscyplin sportowych oraz innych zdarzeń do obstawiania. Brak oferty powitalnej z pewnością zrekompensuje fakt, że mamy do czynienia z bardzo doświadczonym i godnym polecenia bukmacherem. Ponadto firma ta działa sprawnie, bezpiecznie i uczciwie, jeśli chodzi o transakcje z zakresu wpłat, jak i wypłat.

Wpłata środków jest możliwa w ramach jednej z błyskawicznych i bezpiecznych metod. To właśnie w dziale płatności można wpisywać ewentualne kody bonusowe do Totolotka, jeśli jeszcze takowe się pojawią w przyszłości. Firma obsługuje następujące metody składania depozytu:

 • Tpay,
 • Dotpay,
 • Paysafecard,
 • Skrill,
 • BLIK,
 • karty płatnicze Visa i MasterCard.

Jak widać, mamy do czynienia ze znanymi, sprawdzonymi i bezpiecznymi metodami płatności. Wpłata minimalna to zaledwie 4 zł. Ponadto atutem jest to, że firma nie pobiera żadnych prowizji od dokonywanych wpłat. Po kilku chwilach od potwierdzenia transakcji, wpłacone środki pojawią się od razu na koncie gracza.

Jeśli chodzi o wypłaty to oczywiście konieczna jest weryfikacja konta przy pomocy skanu dokumentu tożsamości. Należy również podać prawidłowy numer rachunku bankowego. Firma Totolotek realizuje wypłaty w ramach tradycyjnego przelewu bankowego. Maksymalny czas oczekiwania na pieniądze to 7 dni roboczych. Minimalna kwota wypłaty to 10 zł. Dobrą wiadomością jest to, że transakcje wypłat również nie są obarczone żadnymi prowizjami, więc całość wypłaconych środków trafia na wskazane i zweryfikowane konto bankowe.

Bezpieczne płatności oraz wygodny i sprawny kontakt to bardzo istotne atuty prezentowanego bukmachera. Warto regularnie zaglądać na jego stronę internetową oraz do działu z aktualnościami. Być może w przyszłości pojawią się ponownie jakieś bonusy startowe, a także inne promocje dla nowych i stałych graczy, które pozwolą na spore wygrane bez ryzykowania dużej ilości własnych środków.