Home Totolotek kod promocyjny

Totolotek kod promocyjny

Totolotek kod promocyjny – co warto o nim wiedzieć?

totolotek logo

Totolotek to jedna z najstarszych polskich firm bukmacherskich, która oferuje swoim klientom możliwość obstawiania różnych wydarzeń sportowych za pieniądze. Do niedawna firma ta posiadała ciekawy pakiet bonusów na start, jednak obecnie zostały one wycofane. Warto jednak zapoznać się z bonusami, z jakich można było korzystać, ponieważ nie jest wykluczone to, że wkrótce podobne promocje znowu pojawią się w ofercie firmy Totolotek.

Jaki bonus powitalny przysługiwał po użyciu kodu promocyjnego?

Obecnie firma Totolotek nie posiada żadnych promocji startowych dla graczy, ale do niedawna użycie przy rejestracji kodu 574PLN umożliwiało uzyskanie dostępu do atrakcyjnego pakietu bonusów powitalnych obejmującego następujące profity:

 • bonus 100% od depozytu do 500 zł,
 • darmowy zakład o wartości 25 zł.

Pierwsza z tych opcji zapewnia dodatkowe środki pojawiające się na koncie bonusowym. Po ich stosownym obróceniu, zostają one „uwolnione” na konto depozytowe, z którego można je wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę według własnych upodobań.

Druga opcja to freebet, dzięki któremu możliwe jest obstawienie danego wydarzenia bez konieczności ryzykowania własnych funduszy. Jest to świetne wyjście dla osób budujących bankroll niskimi nakładami oraz dla graczy chcących przetestować ofertę bukmachera.

Zasady obrotu bonusu w firmie Totolotek

Firma Totolotek wymagała od graczy trzykrotnego obrócenia bonusem w ramach zakładów o kursie minimalnym 1.35. Do obrotu zaliczane były wyłącznie kupony AKO składające się z minimum trzech zdarzeń.

W przypadku bonusu z aplikacji mobilnej, konieczne było trzykrotne obrócenie bonusu w zakładach z minimalnym kursem 1.90. W obu przypadkach do obrotu zaliczane były tylko zakłady sportowe. W akcji udziału nie brała oferta obejmująca sporty wirtualne.

Niestety obecnie oferta bonusów startowych jest niedostępna w Totolotku. Pozostaje mieć nadzieję, że w przyszłości ta sytuacja ulegnie zmianie.

Totolotek – promocje dla stałych graczy

Trzeba pamiętać o tym, że pomimo braku bonusów dla nowych klientów, Totolotek posiada pewne ciekawe promocje dla obecnych i stałych graczy. Najciekawsza nosi nazwę „King Size”. Jest ona związana z zakładami wielokrotnymi AKO. Polega ona na tym, że im większą liczbę zakładów gracz umieści na kuponie, to wygrana zostanie powiększona o stosowny procent. Szczegółowa rozpiska wielkości bonusu uzależnionej od ilości zdarzeń na kuponie prezentuje się następująco:

 • 5% bonusu za 5 zdarzeń na kuponie,
 • 10% bonusu za 6 zdarzeń na kuponie,
 • 15% bonusu za 7 zdarzeń na kuponie,
 • 20% bonusu za 8 zdarzeń na kuponie,
 • 25% bonusu za 9 zdarzeń na kuponie,
 • 30% bonusu za 10 zdarzeń na kuponie,
 • 35% bonusu za 11 zdarzeń na kuponie,
 • 40% bonusu za 12 zdarzeń na kuponie,
 • 45% bonusu za 13 zdarzeń na kuponie,
 • 50% bonusu za 14 zdarzeń na kuponie,
 • 52% bonusu za 15-29 zdarzeń na kuponie,
 • 66% bonusu za 30 i więcej zdarzeń na kuponie.

W promocji uwzględniane są zakłady o kursie minimalnym 1.21. Zakłady z niższymi kursami są oczywiście uwzględniane w wygranej, ale nie jeśli chodzi o przyznanie bonusu. Wygrane środki od razu trafiają na konto gracza. Można je więc wypłacić lub wykorzystać w inny sposób bez konieczności spełniania wymagań z zakresu obrotu.

totolotek 1

O czym jeszcze warto pamiętać?

Prezentowany bukmacher posiada szeroką ofertę dyscyplin sportowych oraz innych zdarzeń do obstawiania. Brak oferty powitalnej z pewnością zrekompensuje fakt, że mamy do czynienia z bardzo doświadczonym i godnym polecenia bukmacherem. Ponadto firma ta działa sprawnie, bezpiecznie i uczciwie, jeśli chodzi o transakcje z zakresu wpłat, jak i wypłat.

Wpłata środków jest możliwa w ramach jednej z błyskawicznych i bezpiecznych metod. To właśnie w dziale płatności można wpisywać ewentualne kody bonusowe do Totolotka, jeśli jeszcze takowe się pojawią w przyszłości. Firma obsługuje następujące metody składania depozytu:

 • Tpay,
 • Dotpay,
 • Paysafecard,
 • Skrill,
 • BLIK,
 • karty płatnicze Visa i MasterCard.

Jak widać, mamy do czynienia ze znanymi, sprawdzonymi i bezpiecznymi metodami płatności. Wpłata minimalna to zaledwie 4 zł. Ponadto atutem jest to, że firma nie pobiera żadnych prowizji od dokonywanych wpłat. Po kilku chwilach od potwierdzenia transakcji, wpłacone środki pojawią się od razu na koncie gracza.

Jeśli chodzi o wypłaty to oczywiście konieczna jest weryfikacja konta przy pomocy skanu dokumentu tożsamości. Należy również podać prawidłowy numer rachunku bankowego. Firma Totolotek realizuje wypłaty w ramach tradycyjnego przelewu bankowego. Maksymalny czas oczekiwania na pieniądze to 7 dni roboczych. Minimalna kwota wypłaty to 10 zł. Dobrą wiadomością jest to, że transakcje wypłat również nie są obarczone żadnymi prowizjami, więc całość wypłaconych środków trafia na wskazane i zweryfikowane konto bankowe.

Bezpieczne płatności oraz wygodny i sprawny kontakt to bardzo istotne atuty prezentowanego bukmachera. Warto regularnie zaglądać na jego stronę internetową oraz do działu z aktualnościami. Być może w przyszłości pojawią się ponownie jakieś bonusy startowe, a także inne promocje dla nowych i stałych graczy, które pozwolą na spore wygrane bez ryzykowania dużej ilości własnych środków.

Jak działa kod promocyjny Totolotek?

Na wstępie warto zaznaczyć, że bonus powitalny w serwisie Totolotka jest dostępny wyłącznie dla tych graczy, którzy przy rejestracji wykorzystają kod promocyjny. To dość nietypowa praktyka. W większości przypadków bonus na start mogą otrzymać wszyscy gracze, natomiast kod promocyjny pozwala jedynie odblokować dostęp do ekskluzywnej oferty. Natomiast w przypadku tego bukmachera, oferta powitalna nie jest nawet wymieniona w gronie dostępnych promocji. Wykorzystując Totolotek kod promocyjny możesz jednak uzyskać dostęp do następujących bonusów na start:

 • Bonus 100% do 500 zł – podstawową formą promocji powitalnej w serwisie bukmacherskim Totolotek jest bonus 100% do 500 zł. Jest on przyznawany przy pierwszej wpłacie. Innymi słowy, pierwsza wpłata zostanie podwojona, maksymalnie do kwoty 500 zł.
 • Darmowy zakład do 25 zł – jest to bonus przyznawany bez depozytu po rejestracji konta. Podobnie jak w przypadku powyższej premii, warunkiem koniecznym do otrzymania tego prezentu na start jest wykorzystanie kodu promocyjnego Totolotek przy rejestracji konta.

Zasady promocji powitalnej w Totolotku są zatem bardzo proste i klarowne, a jedyną kwestią, na którą należy zwrócić uwagę jest właśnie kod promocyjny oraz to, aby w formularzu rejestracyjnym zaznaczyć opcję, że chce się otrzymać bonus powitalny. Nie jest to bowiem standardowa oferta, która byłaby dostępna dla wszystkich osób zakładających konto w serwisie Totolotka. Poniżej znajdziesz instrukcję, która pozwoli Ci poprawnie wykorzystać kod promocyjny Totolotek i zarejestrować konto.

Jak wykorzystać Totolotek kod promocyjny krok po kroku?

Bonus powitalny jest przyznawany wszystkim graczom, którzy wykorzystają kod promocyjny Totolotek przy zakładaniu nowego konta. Rejestracja i weryfikacja konta to prosta czynność, która nie powinna sprawić graczom żadnych trudności. Jeśli jednak chcesz mieć pewność, że wszystko pójdzie po Twojej myśli, przygotowaliśmy instrukcję krok po kroku, która pokazuje to, jak należy zrealizować Totolotek kod promocyjny, aby odebrać bonus na start. Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami:

 1. Wybierz kod promocyjny Totolotek dostępny na naszej stronie internetowej, przejdź do serwisu bukmachera, a następnie wybierz opcję rejestracji konta.
 2. Należy wypełnić formularz rejestracyjny i wpisać kod promocyjny Totolotek we właściwe okienko. Na dole znajdziesz okienko „Bonus” – zaznacz, że chcesz otrzymać prezent powitalny. Zaakceptuj regulamin serwisu oraz zgody marketingowe.
 3. Warto od razu przejść proces weryfikacji konta, aby zakończyć wszelkie formalności związane z rejestracją. W tym celu przejdź do ustawień konta, a następnie załącz zdjęcia lub skany dokumentu tożsamości.
 4. Za rejestrację i weryfikację konta otrzymasz bonus bez depozytu o wartości 25 zł. Możesz go wykorzystać do sprawdzenia możliwości oferowanych przez serwis bukmacherski Totolotek.
 5. Dokonaj pierwszej wpłaty w serwisie bukmachera. Czeka na Ciebie bonus depozytowy 100% do 500 zł. Innymi słowy, aby odebrać maksymalny bonus na start, wpłać na swoje konto 500 zł, a drugie tyle otrzymasz w prezencie od bukmachera.
 6. I to już w zasadzie wszystko. Aby wypłacić bonusowe środki wraz z ewentualnymi wygranymi należy jeszcze dokonać wymaganego obrotu bonusem, o którym powiemy w następnych akapitach.

Cała procedura rejestracji i weryfikacji konta nie powinna zająć graczom więcej, aniżeli kilkanaście minut. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcją, aby wykorzystać aktualny kod promocyjny Totolotek i zagwarantować sobie prezent na start, który pozwoli udanie rozpocząć obstawianie zakładów bukmacherskich. Jeśli jednak natrafisz na nieoczekiwane trudności przy rejestracji lub dokonywaniu wpłaty, zawsze możesz skontaktować się z pracownikami serwisu za pośrednictwem chatu na żywo.

Metody płatności dostępne w serwisie Totolotek

Wykorzystując kod promocyjny Totolotek możesz zapewnić sobie bonus bez depozytu, który pozwoli zapoznać się z możliwościami serwisu bukmacherskiego bez narażania swojego kapitału. Jednak do otrzymania głównej części pakietu powitalnego, a zatem bonusu 100% do 500 zł, potrzebne jest dokonanie pierwszej wpłaty. A zatem, recenzując kod promocyjny Totolotek warto powiedzieć kilka słów o tym, jakie metody płatności obsługuje ten bukmacher. Depozyt na konto możesz zrealizować na trzy popularne sposoby, a mianowicie:

 • Ekspresowy przelew bankowy – wpłatę można dokonać poprzez szybki przelew bankowy obsługiwany przez platformę Dotpay lub Tpay. Wystarczy w bramce płatniczej wybrać swój bank, co sprawi, że gracz zostanie przekierowany do strony banku. Po zalogowaniu należy zatwierdzić przelew, a środki trafią na konto w przeciągu zaledwie kilku minut.
 • Płatności kartą – gracze mogą zrealizować depozyt za pośrednictwem karty płatniczej VISA lub Mastercard. W tym celu należy podać najważniejsze informacje z karty, a mianowicie: imię i nazwisko właściciela, numer karty, kod CVV oraz termin ważności.
 • BLIK – za pośrednictwem serwisu Dotpay gracze mogą wykorzystać także szybki przelew mobilny. Wystarczy przejść do aplikacji bankowej, wybrać opcję BLIK, przepisać 6-cyfrowy kod, a następnie zatwierdzić przelew.

W serwisie bukmacherskim Totolotek można również dokonać wpłaty za pośrednictwem portfela internetowego Skrill, a także za pomocą karty przepłaconej Paysafecard. Minimalna kwota depozytu dla większości dostępnych metod wynosi 4 zł. Przy pierwszym depozycie należy jednak pamiętać o tym, że jego wysokość warunkuje wartość przyznanego bonusu. Aby odebrać maksymalny bonus na start, gracze powinni wpłacić na konto przynajmniej 500 zł. A co z ewentualnymi wygranymi? Środki możesz wypłacić z serwisu Totolotka za pośrednictwem standardowego przelewu bankowego. Są one realizowane w dni robocze ok. godziny 12:00. Czas oczekiwania na przelew wynosi do 2 dni roboczych.

Warunki obrotu bonusem powitalnym w Totolotku

Recenzując bonus powitalny dostępny w serwisie Totolotek wzięliśmy pod uwagę także warunek obrotu, który ma duże znaczenie w kontekście tego, czy wybrany bonus jest atrakcyjny. Warunek obrotu to wymóg, który musi spełnić gracz, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty z konta. Jak wygląda warunek obrotu w przypadku pakietu powitalnego oferowanego przez Totolotek kod promocyjny?

 • Freebet bez depozytu należy obrócić 2 razy obstawiając zakłady z kursem 2,00 lub wyższym,
 • Bonus 100% do 500 zł należy obrócić 3 razy obstawiając zakłady AKO zawierające przynajmniej trzy selekcje z kursem 1,35 lub wyższym.

Dodatkowym wymogiem jest to, aby warunek obrotu zrealizować w przeciągu 30 dni od momentu przyznania bonusu powitalnego. Jak oceniamy ten warunek obrotu? Jest on bardzo standardowy. U wielu bukmacherów znajdziemy łagodne, ale też dużo bardziej restrykcyjne warunki obrotu. Te obowiązujące w przypadku Totolotka są przejrzyste i klarowne, a dzięki temu gracze nie powinni mieć trudności z tym, aby zrozumieć zasady działania bonusu na start.

Aplikacja mobilna Totolotek a kod promocyjny

Coraz większa liczba graczy regularnie obstawia zakłady bukmacherskie za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Wystarczy posiadać urządzenie z dostępem do Internetu, aby zyskać możliwość obstawiania zakładów w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie, np. w podróży. Jest to zatem duże udogodnienie dla zabieganych typerów, którzy chcą obstawiać wyniki wydarzeń sportowych. Posiadanie aplikacji mobilnej jest zatem standardem w ofercie niemal każdego bukmachera. I nie inaczej jest w przypadku bukmachera Totolotek, który oddaje do dyspozycji swoich klientów całkiem dobrą i przejrzystą apkę.

Gracze, którzy nie posiadają jeszcze konta w serwisie bukmacherskim Totolotek mogą przejść przez proces rejestracji i weryfikacji konta za pośrednictwem swojej aplikacji mobilnej. Jest to równie łatwe, co w przypadku rejestracji na stronie internetowej. Także za pośrednictwem aplikacji gracze mogą wykorzystać Totolotek kod promocyjny niezbędny do tego, aby otrzymać atrakcyjny bonus na start. Aplikacja daje w zasadzie te same możliwości, co pełnoprawny serwis internetowy. Gracze mogą tu obstawiać zakłady we wszystkich kategoriach, dokonywać depozytów i wypłat, a także korzystać z pozostałych funkcji oraz promocji dostępnych w ofercie Totolotka.

Kto może wykorzystać kod promocyjny Totolotek?

Promocja powitalna dostępna w serwisie internetowym Totolotek jest dostępna dla graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta u tego bukmachera. Jest to najstarszy polski bukmacher, którego początki działalności sięgają 1992 roku. Warto jednak nadmienić, że w formie legalnego bukmachera internetowego (po wprowadzeniu w ustawy) Totolotek działa od 2012 roku. Część graczy może nawet nie pamiętać, że posiada konto u tego bukmachera, zwłaszcza, że serwis przeżył bardzo dużą metamorfozę, a ponadto zmienił właściciela, co wpłynęło na branding. Jeśli nie posiadasz konta, możesz się zarejestrować i wykorzystać dostępny na naszej stronie Totolotek kod promocyjny. Jest to warunek konieczny do tego, aby odebrać bonus powitalny.

Zalety i wady oferty powitanej Totolotek

Czas na krótkie podsumowanie oferty powitalnej dostępnej w ofercie legalnego bukmachera Totolotek. Określenia, jakie przychodzą nam do głowy w pierwszej kolejności, to: standardowy, przeciętny. Bonus dostępny w tym miejscu nie wyróżnia się bowiem w żaden sposób na tle innych promocji powitalnych dostępnych w konkurencyjnych serwisach. Mamy bardzo powszechny bonus 100% do 500 zł przy pierwszej wpłacie, a także bonus bez depozytu 25 zł, który na ten moment jest jednym z największych atutów tego pakietu powitalnego. Na plus na pewno ocenimy także bardzo przejrzyste warunki promocji – gracze nie powinni mieć w tym przypadku żadnych problemów z tym, aby zrozumieć zasady działania bonusu powitalnego.

Jakie są największe wady promocji powitalnej dostępnej u Totolotka? Wartość pakietu na start nie zachwyca, 525 zł to wynik bardzo przeciętny na tle innych bukmacherów. Warunek obrotu jest jednak umiarkowany i nie można powiedzieć, aby był szczególnie restrykcyjny. Poważną wadą jest jednak to, że oferta powitalna Totolotka nie jest widoczna w kategorii promocji na stronie bukmachera. Jest to oferta skierowana wyłącznie do graczy, którzy posiadają kod promocyjny Totolotek. Jeśli nie wykorzystasz się kodu przy rejestracji, nie ma mowy o jakimkolwiek bonusie. Na szczęście aktualny kod promocyjny możesz znaleźć na naszej stronie internetowej.

Co na temat oferty powitalnej sądzą inni gracze?

Totolotek to bez wątpienia znana i ceniona marka, w końcu mówimy tu o najstarszym bukmacherze w naszym kraju. Ciężko jednak nie odnieść wrażenia, że jego oferta w ostatnich latach jest do bólu powszechna i przeciętna. Bukmacher nie wyróżnia się niczym szczególnym i raczej podąża za standardami wyznaczonymi przez inne marki bukmacherskie. Tym samym pod wieloma względami pozostaje jednak w tyle, co zresztą widać po opiniach graczy na temat bonusu powitalnego. Są one zróżnicowane. Część graczy chwali ten pakiet powitalny za proste i przejrzyste zasady, a także umiarkowany warunek obrotu. Nie brakuje jednak opinii, że ja na współczesne realia, bonus powitalny dostępny w Totolotku jest po prostu mocno przeciętny.

Na opinie korzystnie na pewno nie wpływa to, że bonus powitalny jest dostępny wyłącznie dla tych graczy, którzy posiadają Totolotek kod promocyjny. Na stronie bukmachera próżno bowiem szukać informacji o ofercie powitalnej. Na plus z kolei jest oceniany bonus bez depozytu, który nie jest standardem, a na pewno stanowi ciekawe udogodnienie dla osób, które chcą przetestować możliwości bukmachera bez narażania na szwank swojego kapitału. W ogólnej ocenie, promocja powitalna dostępna w Totolotku jest zatem oceniana w sposób bardzo neutralny. Niewątpliwie jest to jednak dobra opcja dla tych osób, które zdecydują się na zarejestrowanie konta w Totolotku.

Promocje Totolotek adresowane do aktywnych klientów

Wiemy już, że nowi klienci w serwisie bukmacherskim Totolotek mogą liczyć na bonus powitalny. Nie jest to jednak standardowa oferta, co oznacza, że gracze muszą wykorzystać przy rejestracji dostępny na naszej stronie Totolotek kod promocyjny. No dobrze, a co zrobić po wykorzystaniu środków w ramach bonusu powitalnego? Czy bukmacher oferuje jakieś promocje dla aktywnych klientów? W tym miejscu warto wspomnieć o dwóch ofertach stałych, a mianowicie:

 • King Size – w ramach tej promocji gracze mogą liczyć na premię do wygranych zakładów AKO. Wysokość premii zależy od liczby zdarzeń na kuponie. Minimalna premia do 5% do 5 zdarzeń, a najwyższa 66% do 30 zdarzeń.
 • Bet Club – jest to popularny program lojalnościowy, w ramach którego gracze mogą zbierać punkty, a następnie wymieniać je na cenne nagrody, np. darmowe zakłady.

Oferta promocyjna w Totolotku jest zatem mocno ograniczona. Mamy tylko dwie promocje stałe, z których mogą korzystać aktywni klienci. Do tego dochodzą jednak promocje tymczasowe, które pojawiają się przy okazji ważnych wydarzeń sportowych. Warto zatem być na bieżąco, aby nie przegapić okazji do zdobycia dodatkowych środków, zwłaszcza, że tych nie ma za dużo.

Czy warto założyć konto w serwisie bukmachera Totolotek?

Totolotek to najstarszy bukmacher w Polsce, cieszący się dużym uznaniem i renomą. Trzeba jednak przyznać, że w ostatnich latach znaczenie tego bukmachera na naszym rynku znacznie spadło. Warto zauważyć, że obecnie ten serwis bukmacherski jest zarządzany przez międzynarodową grupę  Gauselmann, która chyba nie do końca potrafi wczuć się w realia polskiej branży bukmacherskiej. Przez to bukmacher Totolotek znacznie oddalił się od graczy. Dotyczy do przede wszystkim serwisu internetowego, bo jeśli chodzi o działalność naziemną, pod tym względem firma nadal jest bardzo ceniona i chętnie wybierana przez wielu klientów.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie internetowym tego bukmachera, możesz założyć konto wykorzystując przy tym dostępny na naszej stronie Totolotek kod promocyjny. W ramach promocji powitalnej gracze mogą liczyć na dwa prezenty, a mianowicie: bonus bez depozytu 25 zł przyznawany za rejestrację konta, a także bonus 100% do 500 zł przy pierwszej wpłacie. To przeciętna oferta powitalna na tle innych bukmacherów w naszym kraju, ale jej atutem jest prostota i klarowne warunki. Należy jednak pamiętać, że z oferty tej mogą skorzystać wyłącznie ci gracze, którzy zdecydują się wykorzystać kod promocyjny i wyrażą chęć otrzymania bonusu przy rejestracji nowego konta.

Comments are closed.