Home BetFan opinie

BetFan opinie

BetFan – opinie graczy na temat bukmachera

Betfan opinie

Wśród wielu firm bukmacherskich działających legalnie na terenie naszego kraju znajduje się BetFan. Dzięki temu serwisowi, zainteresowani gracze, kibice oraz eksperci sportowi (i nie tylko), mogą obstawiać różne zdarzenia. To z kolei stanowi świetną zabawę, zapewnia dodatkowy dreszcz emocji oraz pozwala na generowanie sporych wygranych. Warto szerzej poznać opinie na temat tej firmy, a także jej atuty i ewentualne słabsze strony.

Czy warto zagrać u bukmachera BetFan?

W większości przypadków, opinie na temat firm bukmacherskich buduje się bazując na ofertach ich bonusów powitalnych, czyli dla nowych graczy. Pod tym względem BetFan jest niezwykle ciekawą firmą, ponieważ posiada ofertę obejmującą bonus 200% od pierwszego depozytu do kwoty 300 zł. Wystarczy tylko skorzystanie z kodu [KOD] w formularzu rejestracyjnym.

Firma BetFan zawdzięcza pozytywne opinie nie tylko swojej ofercie bonusowej dla nowych graczy. Istotny jest bowiem całokształt prowadzonej działalności bukmacherskiej. Bardzo ważnym atutem przyciągającym wiele osób do tej firmy jest jej obszerna oferta zakładów. Okazuje się bowiem, że klienci mają dostęp do typowania wydarzeń sportowych, a także ekonomicznych, politycznych, rozrywkowych, społecznych, a nawet atmosferycznych.

Z pewnością istotny wpływ na pozytywne opinie o firmie BetFan ma również fakt, że mamy do czynienia z doświadczonym bukmacherem, który prowadzi działalność na rynku od 2019 roku. Ponadto jest to firma działająca legalnie, ponieważ posiada ona licencję Ministerstwa Finansów niezbędną dla takiej formy działalności.

betfan 3

Mocne strony i ewentualne wady firmy BetFan?

Poza dość atrakcyjną ofertą bonusu startowego, firma BetFan może się pochwalić wieloma innymi zaletami. Pierwszą z nich jest bogata oferta zakładów wykraczających poza wydarzenia sportowe. Typować można między innymi zdarzenia wchodzące w skład następujących kategorii:

 • sport,
 • wydarzenia sportowe na żywo,
 • rozrywka (show biznes, ekonomia, polityka, a nawet pogoda),
 • e-sport,
 • gry karciane,
 • gry wirtualne.

Dodatkowo wielu graczy i ekspertów docenia elementy specjalne, takie jak „MyBet”, czyli opcja samodzielnego proponowania zdarzeń do obstawiania, a także „BetBuilder”. W tym drugim przypadku istnieje możliwość połączenia kilku zakładów w ramach jednego wydarzenia.

Warto dodać, że oprócz standardowego bonusu powitalnego, firma BetFan dość często uruchamia promocje dodatkowe. Można więc śmiało stwierdzić, że bukmacher ten nie zapomina również o swoich stałych klientach. W tym przypadku bonusy mają charakter czasowy i trzeba po prostu czekać na komunikaty bukmachera.

Kolejnym elementem mającym wpływ na pozytywne opinie o firmie BetFan jest z pewnością jego aplikacja mobilna. Gracze doceniają jej stabilne działanie, komfortowe i łatwe użytkowanie oraz regularne aktualizacje. Nie jest to nic nowatorskiego, ale dla graczy najważniejsze jest bezproblemowe i szybkie działanie.

Jeśli mowa o ważnych zaletach bukmachera BetFan to warto pamiętać o szerokiej ofercie szybkich metod płatności, które są dodatkowo szyfrowane, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo klientów i ich kont bankowych.

W przypadku słabszych stron, zdaniem wielu graczy, firma BetFan oferuje zbyt skromny bonus powitalny. Problemem może być też dość skromna oferta transmisji w ramach zakładów na żywo.

Opinie o stronie internetowej BetFan?

Oczywiście, z serwisu BetFan można korzystać nie tylko w ramach wspomnianej wyżej aplikacji mobilnej. Istnieje bowiem standardowa, przeglądarkowa wersja strony tego bukmachera. Pozytywne opinie o BetFan bardzo często dotyczą tego serwisu www, który jest po prostu przejrzysty i prosty w obsłudze nawet dla osób początkujących. Kolorystyka serwisu jest oczywiście ściśle powiązana z logo bukmachera. Istnieje też możliwość uruchomienia trybu ciemnego przy pomocy specjalnego przycisku umieszczonego obok zakładki „Promocje”.

Zarówno panel klienta, jak i kuponów oraz dostępnych zdarzeń sportowych, wygląda schludnie oraz jest łatwy do odczytania i zrozumienia. To z kolei przekłada się na sprawne dokonywanie pojedynczych, jak i większych zakładów. Sprawne działanie serwisu internetowego BetFan jest doceniane zarówno przez początkujących typerów, jak również przez graczy posiadających większe doświadczenie.

platnosci betfan

Płatności w serwisie BetFan

Mocną stroną firmy BetFan są płatności on-line. Depozytów oraz wypłat można dokonywać korzystając z następujących sposobów:

 • przelew bankowy,
 • BLIK,
 • karta płatnicza (Visa lub MasterCard),
 • Paysafecard.

Mamy tu więc do czynienia ze znanymi, błyskawicznymi i bezpiecznymi metodami płatności. Nie trzeba więc martwić się o wyciek danych albo utratę pieniędzy w związku ze słabo szyfrowanymi transakcjami. Niezależnie od wybranej metody, minimalna kwota wpłaty to zaledwie 2 zł. Transakcje nie są obarczone żadnymi dodatkowymi prowizjami.

Profesjonalna obsługa klienta BetFan

Istotnym atutem poprawiającym opinie o BetFan, jest obsługa klienta. Wszelkie pytania można zadawać za pośrednictwem poniższych kanałów kontaktu:

 • wiadomość e-mail,
 • czat na żywo dostępny od 9:00 do 23:00,
 • formularz reklamacyjny,
 • dział FAQ.

Co prawda firma ta nie zapewnia całodobowej obsługi, jednak odpowiada sprawnie na wszelkie pytania i wątpliwości. Pod względem kontaktu nie można się więc do niczego przyczepić.

Comments are closed.