Home Betway kod promocyjny

Betway kod promocyjny

Betway kod promocyjny – co warto o nim wiedzieć?

Konkurencja na polskim rynku, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie jest dość duża. Działalność w naszym kraju prowadzi wiele firm, które walczą o nowych klientów. Efektem tej walki są różne ciekawe promocje i bonusy, dzięki którym osoby zakładające nowe konta u takich bukmacherów, są w stanie znacznie powiększyć swoją pulę środków przeznaczonych na grę. Jedną z ciekawszych firm posiadających ofertę specjalną dla nowych graczy jest bukmacher o nazwie Betway.

Aby uzyskać możliwość typowania ulubionych wydarzeń sportowych, a także oglądania darmowych transmisji, należy założyć konto gracza wraz ze specjalnym kodem uprawniającym do odbioru bonusów.

Jaki jest kod promocyjny Betway?

Aby móc cieszyć się promocjami i bonusami przygotowanymi przez firmę Betway, podczas rejestracji nowego konta gracza konieczne jest wpisanie kodu START. Innymi słowy, uzyskanie uprawnień do skorzystania z pakietów promocyjnych nie jest niczym skomplikowanym ani czasochłonnym. Po jego prawidłowym użyciu można uzyskać dostęp do następującego pakietu bonusów:

  • początkowy freebet (darmowy zakład) na maksymalną kwotę 250 zł,
  • cashback na pierwszy obstawiony kupon, na maksymalną sumę 150 zł,
  • dodatkowe specjalne promocje dla graczy, którzy zarejestrowali konta z kodem START.

Jak widać, już na sam początek można zyskać bonusy warte maksymalnie 400 zł. Ponadto dobrze jest regularnie sprawdzać stronę tego bukmachera i jego oferty, ponieważ planowane jest wprowadzenie kolejnych promocji, dzięki którym zarówno nowi, jak i bardziej doświadczeni gracze, będą w stanie sięgać po dodatkowe środki na grę, a to z kolei sprawi, że nie muszą ryzykować zbyt wiele własnych pieniędzy.

Oczywiście wspomniany wyżej kod promocyjny dotyczy wyłącznie nowych graczy rejestrujących swoje konta u bukmachera Betway. Oznacza to, że nie mogą z niego korzystać osoby, które posiadają już tam swoje konta. Pominięcie wpisania kodu przy rejestracji również eliminuje daną osobę z możliwości skorzystania z bonusu.

Co jeszcze warto wiedzieć na temat kodu promocyjnego Betway?

Zarówno osoby początkujące, jak i zaawansowane, rejestrujące nowe konta Betway z kodem START zyskują dostęp do ciekawych bonusów i promocji pozwalających na szybkie wygrywanie sporych kwot oraz budowanie bankrollu, czyli puli środków przeznaczonych na grę. Bonusy te obejmują tak zwane freebety i cashbacki. Oznacza to, że można skorzystać z darmowych zakładów na określone kwoty oraz z promocji polegających na zwrocie środków w przypadku porażki na danym kuponie. Można więc pokusić się o bardziej ryzykowne typy, skoro w rzeczywistości nie ryzykuje się praktycznie żadnymi własnymi środkami.

Aby móc cieszyć się korzyściami zapewnianymi przez promocje Betway, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny. Znajdują się w nim różne pola, w których trzeba podać swoje dane osobowe, adres, numer telefonu, itp. Dodatkowo jedno z pól jest przeznaczone do wpisania kodu promocyjnego START. Po przejściu procesu rejestracji należy potwierdzić swoje dane poprzez przesłanie zdjęcia lub skanu dowodu tożsamości do firmy. Posiadając aktywne konto z wykorzystanym kodem w czasie rejestracji, można uzyskać bonusy od pierwszych postawionych kuponów. Bardzo ważne jest to, że korzystanie z kodu promocyjnego Betway nie wiąże się z żadnymi kosztami.

Jak działają promocje Betway?

Podobnie jak u wielu innych bukmacherów, promocje w firmie Betway są oferowane na zasadzie bonusów od depozytu. Trzeba jednak pamiętać, że otrzymywane środki są dostępne w ramach darmowych zakładów i cashbacków. Ewentualna wygrana z wykorzystaniem takich środków nie trafia na konto depozytowe, tylko bonusowe i trzeba ją obrócić zgodnie z wymogami firmy, aby można było ją wypłacić. Sam proces uzyskiwania bonusu nie jest jednak trudny i prezentuje się on następująco:

  • rejestracja konta polegająca na wypełnieniu formularzu i wpisaniu kodu START w odpowiednim polu,
  • wpłata depozytu na konto gracza Betway,
  • obstawienie kuponu za własne pieniądze,
  • w przypadku wygranej, środki są dostępne od razu do wypłaty,
  • po przegranej, Betway przekazuje bonus w postaci cashbacku lub darmowego zakładu do ustalonej kwoty.

Oczywiście przed skorzystaniem z oferty bonusowej, dobrze jest zapoznać się ze stroną bukmachera i jego regulaminem. Dzięki temu można upewnić się co do działania bonusów i warunków promocji, a także ustalić czy spełniają one konkretne oczekiwania, jak również potrzeby.

Poza bonusami startowymi, firma Betway szykuje dodatkowe promocje. Na razie nie są one znane, ale prawdopodobnie będą to różnego rodzaju formy wsparcia w postaci zwiększania kursów, programu lojalnościowego, możliwości wypłacania części wygranej jeszcze w trakcie wydarzenia, itp. Bez wątpienia ważną kwestią jest to, że prezentowana firma posiada rozległa ofertę sportową oraz obejmującą inne wydarzenia. Każdy może więc znaleźć dziedzinę, w której czuje się mocny i zarobić na swojej wiedzy. Regularne przeglądanie strony Betway pozwala więc na zapoznawanie się z takimi dodatkowymi promocjami i bonusami, które są dopiero planowane. Oczywiście gracze, którzy nie skorzystają z kodu START podczas rejestracji, nie będą mieli możliwości cieszenia się bonusami.