Home PZBUK kod promocyjny

PZBUK kod promocyjny

PZBuk kod promocyjny – co warto o nim wiedzieć?

pzbuk logo

Firma bukmacherska PZBuk przygotowała dla swoich nowych klientów ciekawą promocję. Wystarczy tylko zarejestrować w niej konto gracza wraz ze specjalnym kodem lub korzystając ze specjalnego linku, aby uzyskać dostęp do atrakcyjnych bonusów. Jest to świetna opcja dla osób chcących pomnażać swój bankroll bez wpłacania nadmiernej ilości swoich prywatnych pieniędzy.

Jaki kod bonusowy obowiązuje w PZBuk?

Obecnie firma ta zrezygnowała z opcji wpisywania kodu w formularzu rejestracyjnym. Aby być uprawnionym do skorzystania z promocji, należy przejść do formularza rejestracji korzystając ze specjalnego odnośnika (może to być link lub banner). Jest to więc bardzo prosta czynność, dzięki której gracze uzyskają dostęp do pakietu bonusów wartych łącznie 2023 zł. W skład tego pakietu wchodzą następujące promocje:

 • cashback do 1000 zł,
 • bonusy od depozytu do 1000 zł,
 • darmowy zakład o wartości 23 zł.

Dobrą wiadomością jest to, że każdy gracz może wykorzystać ten bonus w pełni. Wspomniane wyżej promocje nie wykluczają się bowiem wzajemnie.

Podstawowe informacje o cashbacku do 1000 zł

Nowi gracze rejestrujący swoje konta ze specjalnych linków lub banerów mogą skorzystać z zakładu bez ryzyka o wartości do 1000 zł. Oprócz skorzystania z linku, wymogiem jest pozytywne zweryfikowanie swojego numeru telefonu (podanie kodu wysłanego w wiadomości SMS na wskazany numer).

Prezentowana promocja polega na zwróceniu stawki pierwszego przegranego zakładu spełniającego przedstawione niżej warunki:

 • stawka zakładu mieści się w zakresie od 200 do 1000 zł,
 • na kuponie muszą się znajdować minimum dwa zdarzenia,
 • minimalny kurs każdego zdarzenia to 1.40.

Pozytywną informacją dla graczy jest to, że można zawrzeć wiele wygranych zakładów bez utraty dostępu do bonusu, który aktywuje się dopiero przy pierwszym błędnym typowaniu. Środki uzyskane w ramach tego bonusu należy obrócić w ciągu 30 dni. Warunkiem jest jednokrotny obrót na kuponie AKO, w których każde zdarzenie posiada minimalny kurs 1.40.

Prezentowany bonus powinien zostać zaznaczony przy rejestracji konta. Niezbędne jest zaznaczenie zgód marketingowych. W przypadku rezygnacji, nie ma możliwości aktywowania bonusu w późniejszym terminie, więc warto dobrze przemyśleć swoją decyzję.

Bonusy od depozytów w PZBuk

Firma PZBuk oferuje również bonusy przyznawane przy okazji drugiego, trzeciego i czwartego depozytu. Łącznie promocje te są warte 1000 zł i prezentują się następująco:

 • 25% drugiej wpłaty do 250 zł,
 • 25% trzeciej wpłaty do 350 zł,
 • 25% czwartej wpłaty do 400 zł.

W każdym przypadku bonus należy obrócić w odpowiedni sposób, aby trafił on na konto depozytowe. Warunki obrotu prezentują się następująco:

 • konieczne jest zagranie kuponów, których suma stawek jest równa wartości depozytu oraz bonusu,
 • kupon typowany w ramach obrotu musi obejmować przynajmniej trzy zdarzenia,
 • minimalny kurs kuponu to 3.50,
 • czas na wykonanie obrotu to 14 dni.

W związku z faktem przyznawania 25% wpłaty, do uzyskania maksymalnych bonusów konieczne jest wpłacenie kolejno 1000 zł, 1400 zł oraz 1600 zł w ramach drugiego, trzeciego i czwartego depozytu.

Darmowy zakład w PZBuk

W ofercie powitalnej PZBuk można znaleźć również darmowy zakład. Aby go otrzymać, należy zarejestrować konto gracza oraz wpłacić depozyt na minimalną kwotę 50 zł. Następnie trzeba postawić zakład o stawce 50 zł lub wyższej. Kupon ten musi zawierać przynajmniej dwa zdarzenia, a jego minimalny kurs to 2.00.

Po spełnieniu powyższych warunków, gracz otrzyma darmowy zakład w wysokości 23 zł, który można wykorzystać na kuponie AKO z 2 lub większą ilością zdarzeń. Minimalny kurs każdego zdarzenia to w tym przypadku 1.40. W przypadku wygranej, otrzymuje się środki pomniejszone o 23 zł, których nie trzeba dodatkowo obracać i można je od razu wypłacić albo wykorzystać do dalszej gry według własnych upodobań.

pzbuk 1

Promocje PZBuk dla stałych klientów

Firma PZBuk dba nie tylko o nowych graczy, ale również o swoich stałych klientów. Mają oni możliwość korzystania z wielu różnych ofert i promocji, takich jak między innymi:

 • Kombo+ (promocja ta zwiększa wygrane w zakładach wielokrotnych – im więcej zdarzeń na kuponie, tym wyższa jest wygrana, pod warunkiem zdarzeń o minimalnym kursie 1.30 i minimalnym kursie całego kuponu na poziomie 1.40),
 • zakłady Kardio (typowanie przedziału czasowego, w którym padnie bramka),
 • Mega Kurs (wyższe kursy na wydarzenia wybrane przez bukmachera),
 • sklep gracza, w którym można wymieniać zbierane punkty lojalnościowe na różne nagrody i promocje,
 • atrakcyjne promocje dla najbardziej aktywnych graczy należących do klubu VIP.

O czym jeszcze warto wiedzieć?

Rejestracja w serwisie PZBuk jest bardzo łatwa i polega na wypełnieniu kilkuczęściowego formularza. Następnie należy potwierdzić swoje dane, przesyłając do firmy skan dowodu osobistego, paszportu lub innego akceptowanego dokumentu tożsamości. Tylko pełna weryfikacja konta umożliwia późniejszą wypłatę środków na wskazany rachunek bankowy.

Depozyty są wykonywane przy wykorzystaniu zabezpieczonych metod, takich jak BLIK, DotPay, Przelewy24, Paysafecard, karty płatnicze Visa i MasterCard. W każdym przypadku minimalna kwota depozytu to 5 zł.

W jaki sposób działa kod promocyjny PZBUK?

Aktualny kod promocyjny dostępny na stronie legalnego bukmachera PZBUK oddaje do dyspozycji graczy aż pięć bonusów o łącznej wartości 2046 zł. W ich skład wchodzą: darmowy freebet o wartości 46 zł oraz cztery bonusy do kolejnych depozytów. Poszczególne bonusy różnią się od siebie wysokością premii oraz sposobem jej przyznania, a w związku z tym warto powiedzieć kilka słów o tym, jak dokładnie działa PZBUK kod promocyjny.

 • Freebet 46 zł – jest to promocja dostępna wyłącznie dla graczy, którzy wykorzystają kod promocyjny PZBUK. Aby  go otrzymać, należy dokonać depozyt na przynajmniej 50 zł, a następnie obstawić zakład AKO za co najmniej 50 zł z kursem min. 2,00. Niezależnie od wyniku tego kuponu, gracz otrzyma freebet o wartości 46 zł.
 • Bonusy do depozytów – PZBUK oferuje aż cztery bonusy do czterech kolejnych wpłat. Są one przyznawane w następujący sposób: 100% do 500 zł przy pierwszej wpłacie, 25% do 500 zł przy drugiej wpłacie, 25% do 500 zł przy trzeciej wpłacie oraz 50% do 500 zł przy czwartej wpłacie.

Każdy bonus przyznany w ramach oferty powitalnej PZBUK jest objęty warunkiem obrotu, o czym jeszcze powiemy w kolejnych akapitach. Bukmacher przygotował jednak bardzo atrakcyjną ofertę, która pozwoli graczom zdobyć dodatkowe środki na obstawianie zakładów bukmacherskich w kilku transach. Warto także nadmienić, że aktualny kod promocyjny PZBUK oferuje jeden z najwyższych bonusów powitalnych dostępnych w tym momencie na polskim rynku.

Jak wykorzystać PZBUK kod promocyjny krok po kroku?

Zastanawiasz się w jaki sposób wykorzystać pełny potencjał, jaki oferuje nowym graczom kod promocyjny PZBUK? W pierwszej kolejności na pewno warto zapoznać się z najważniejszymi zasadami działania tej oferty powitalnej. Można je znaleźć w regulaminie. Jeśli chcesz mieć pewność, że proces rejestracji i weryfikacji konta przebiegnie bez nieoczekiwanych trudności, postępuj krok po kroku zgodnie z poniższą instrukcją:

 1. Wybierz kod promocyjny PZBUK na naszej stronie i przejdź do serwisu bukmachera. Następnie wybierz opcję „Zarejestruj się” w prawym górnym rogu.
 2. Uzupełnij formularz rejestracyjny, wpisując wymagane dane osobowe i adresowe. We właściwe okienko wklej kod promocyjny PZBUK i zaakceptuj regulamin.
 3. Po dokonaniu rejestracji zadbaj o weryfikację konta. W tym celu należy załączyć skany lub zdjęcia dokumentu tożsamości.
 4. Dokonaj pierwszego depozytu (min. na 50 zł) i obstaw zakład AKO za min. 50 zł po kursie 2,00 lub wyższym. Niezależnie od wyniku tego kuponu otrzymasz freebet w wysokości 46 zł.
 5. Przy pierwszej wpłacie otrzymasz bonus 100% do 500 zł. Jeśli chcesz otrzymać maksymalną premię, wpłać przynajmniej 500 zł, a drugie tyle otrzymasz w prezencie.
 6. Dokonaj drugiej, aby odebrać bonus 25% do 500 zł. Jeśli chcesz otrzymać maksymalny bonus, wpłać na konto min. 2000 zł. Identyczne warunki obowiązują przy trzeciej wpłacie.
 7. W ramach czwartego depozytu gracze mogą otrzymać bonu 50% do 500 zł. Aby odebrać maksymalny bonus, gracze powinni wpłacić na konto min. 1000 zł.

I to już wszystko. Postępując zgodnie z powyższą instrukcją możesz w pełni wykorzystać PZBUK kod promocyjny i odebrać wszystkie bonusy powitalne. Proces rejestracji i weryfikacji konta jest bardzo prosty i nie powinien zająć graczom więcej, aniżeli kilka minut. Jeśli jednak napotkasz na jakiekolwiek problemy, zawsze możesz skorzysta z pomocy działu obsługi klienta.

Bonus powitalny w PZBUK a warunek obrotu

Ważnym wyznacznikiem atrakcyjności bonusu powitalnego jest oczywiście warunek obrotu. To od niego zależy, kiedy gracze będą mogli wypłacić środki bonusowe wraz z ewentualnymi wygranymi. Jeśli chodzi o bonus powitalny dostępny u bukmachera PZBUK, warunki obrotu są następujące:

 • Freebet 46 zł – w przypadku tej promocji wystarczy wykorzystać otrzymane środki do obstawienia kuponu AKO z przynajmniej 2 zdarzeniami po kursie 2,00 lub wyższym.
 • Bonusy od depozytu – przy wszystkich czterech bonusach obowiązują te same warunki obrotu. Przyznaną kwotę należy obrócić tylko raz, na kuponach AKO z przynajmniej trzema zdarzeniami i po kursie 3,50 lub wyższym.

Z jednej strony warunek obrotu nie jest bardzo rygorystyczny, ponieważ wystarczy tylko raz obrócić otrzymane środki. Problematyczne może być jednak skuteczne obstawianie zakładów AKO po kursie 3,50 lub wyższym. Atutem takich kuponów jest to, że już przy kilku trafieniach można uzyskać naprawdę satysfakcjonujące wygrane.

Jak dokonać wpłaty w serwisie PZBUK?

Legalny bukmacher PZBUK przygotował pakiet powitalny, w którym poszczególne prezenty można otrzymywać przy czterech kolejnych wpłatach. W związku z tym warto sprawdzić, w jaki sposób gracze mogą dokonać wpłaty na swoje świeżo założone konto. Serwis bukmacherskim PZBUK obsługuje następujące metody płatności:

 • Szybkie przelewy bankowe – są one obsługiwane przez serwisy zewnętrzne Dotpay oraz Przelewy24. Po prostu wybierasz swój bank i wykonujesz błyskawiczny przelew, który pozwoli zasilić konto w przeciągu kilku minut.
 • Płatność kartą – gracze mogą dokonać depozytu także za pośrednictwem karty płatniczej. Wystarczy podać następujące informacje: numer karty, kod CVV, termin ważności oraz imię i nazwisko właściciela.
 • BLIK – w PZBUK zrealizujesz także płatność mobilną, która pozwala zrealizować przelew po wyświetleniu i przepisaniu 6-cyfrowego kodu w mobilnej aplikacji bankowej.

Bukmacher PZBUK obsługuje również płatności w ramach aplikacji imoje oraz Tpay. Gracze mogą zatem zrealizować depozyt na kilka wygodnych sposobów. Przy pierwszych czterech wpłatach warto zwrócić uwagę na kwotę depozytu, ponieważ będzie ona warunkować wysokość bonusu. Warto także nadmienić, że bukmacher PZBUK realizuje szybkie wypłaty z konta, co będzie dużym udogodnieniem dla graczy, którzy zdecydują się wypłacić z konta ewentualne wygrane. Przypomnijmy, że wypłatę mogą zrealizować jedynie zweryfikowani gracze, a w przypadku środków bonusowych należy uprzednio zrealizować warunek obrotu.

Kod promocyjny PZBUK w aplikacji mobilnej

Klienci legalnego bukmachera PZBUK mogą obstawiać zakłady bukmacherskie również za pośrednictwem aplikacji mobilnej. To bardzo wygodny sposób dla wszystkich graczy, którzy cenią sobie większą swobodę i możliwość typowania wyników wydarzeń sportowych w różnych miejscach. Wystarczy jedynie urządzenie mobilne z dostępem do Internetu. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera PZBUK, zawsze możesz zarejestrować konto z poziomu aplikacji. Bez problemu wykorzystasz także PZBUK kod promocyjny potrzebny do odebrania bonusu powitalnego, a także dokonasz wpłaty, która jest niezbędna do otrzymania freebetu oraz premii. W gruncie rzeczy, aplikacja mobilna daje graczom te same możliwości, co serwis internetowy.

Oferta powitalna PZBUK – plusy i minusy

Największą zaletą bonusu dostępnego w serwisie bukmacherskim PZBUK jest jego wartość. Wykorzystując kod promocyjny PZBUK gracze mogą liczyć na pakiet powitalny o łącznej wartości 2046 zł. To obecnie jeden z najlepszych wyników na polskim rynku bukmacherskim. Na plus ocenić możemy również to, że w skład pakietu powitalnego wchodzi zarówno freebet, jak również cztery premie depozytowe przyznawane do pierwszych czterech wpłat. Zaletą jest to, że środki bonusowe przyznane na konto gracze wystarczy obrócić tylko raz, aby móc je wypłacić.

Jakie są minusy oferty powitalnej dostępnej w PZBUK? W przypadku warunku obrotu jest to obowiązek obstawiania zakładów AKO zawierających przynajmniej trzy zdarzenia i z kursem całkowitym 3,50 lub wyższym. Trafianie takich kuponów nie jest rzeczą łatwą. Na drobny minus ocenić możemy również to, że w ofercie powitalnej PZBUK nie znajdziemy obecnie zakładu bez ryzyka lub bonusu bez depozytu. Biorąc jednak pod uwagę całokształt oferty powitalnej możemy śmiało stwierdzić, że PZBUK kod promocyjny pozwoli graczom rozpocząć obstawianie zakładów z wysokiego poziomu.

PZBUK – promocje dla aktywnych klientów serwisu

Gdy wykorzystasz już kod promocyjny PZBUK możesz zapoznać się bliżej z ofertą promocyjną adresowaną do wszystkich aktywnych klientów posiadających konto w tym serwisie. Na pewno znajdziesz tu przynajmniej kilka promocji dających okazję do zdobycia dodatkowych środków. Do najpopularniejszych promocji PZBUK zaliczyć możemy:

 • Program lojalnościowy w serwisie PZBUK obowiązuje program lojalnościowy, w ramach którego gracze mogą zbierać punkty za obstawianie zakładów oraz inne formy aktywności, a następnie wymieniać te punkty na cenne nagrody.
 • Mega Kurs każdego dnia bukmacher wybiera popularne wydarzenia sportowe i oferuje swoim klientom podwyższone kursy na te wydarzenia.
 • Kombo+ w ramach tej promocji gracze mogą liczyć na premię do wygranych zakładów AKO zbudowanych z dostatecznie dużej liczby zdarzeń.
 • Klub VIP – najbardziej aktywni klienci bukmachera PZBUK mogą liczyć na zaproszenie do zamkniętej grupy. Przynależność oferuje wiele korzyści, w tym spersonalizowaną ofertę promocyjną.

Poza stałymi promocjami, bukmacher PZBUK może zaoferować również promocje tymczasowe związane z popularnymi wydarzeniami sportowymi lub specjalnymi okazjami w roku. Warto być na bieżąco, aby nie przegapić okazji do zdobycia nowego bonusu.

Czy warto założyć konto u bukmachera PZBUK?

PZBUK to bez wątpienia oryginalny bukmacher, który kojarzy się z ciekawą koncepcją i stylistyką kojarzoną z czasami PRL-u. Serwis oraz aplikacja mobilna oferują jednak szereg nowoczesnych udogodnień, dzięki którym obstawianie zakładów bukmacherskich w tym miejscu jest wygodne i szybkie. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta u tego bukmachera, obecnie możesz założyć konto wykorzystując kod promocyjny PZBUK dostępny na naszej stronie internetowej. Wykorzystując kod bonusowy przy rejestracji konta gracze gwarantują sobie pakiet powitalny o wartości do 2046 zł złożonych z pięciu prezentów: freebetu 46 zł oraz czterech premii depozytowych do 500 zł przyznawanych przy czterech pierwszych wpłatach w serwisie PZBUK. Gracze mogą zatem pokaźnie zwiększyć swój kapitał początkowy na obstawianie zakładów u tego bukmachera.

Comments are closed.

Entrar no PixBet: Entre e Comece a Apostar

Entrar no PixBet é o primeiro passo para começar a entrar no Pixbet apostar. Com um processo de login simples, os usuários podem acessar rapidamente a plataforma e explorar uma variedade de opções de apostas esportivas e de cassino.

Online casino Paypal: Aproveite a Conveniência dos Pagamentos Paypal em Cassinos Online

O online casino Paypal oferece a conveniência dos pagamentos Paypal para os online casino Paypal jogadores. Com a facilidade e segurança das transações Paypal, os jogadores podem desfrutar de uma experiência de jogo suave e sem complicações em seus cassinos online preferidos.

Betnacional Bônus: Desfrute de Vantagens Exclusivas ao Apostar

Com o Betnacional bônus, os jogadores têm acesso a vantagens exclusivas ao fazerem suas Betnacional bônus apostas. Desde bônus de boas-vindas até promoções regulares, Betnacional oferece uma variedade de incentivos para maximizar a diversão e as chances de ganhar dos seus usuários.

Slottica Kasyno

Czasami działania, które uważamy za niewłaściwe, mogą być trudne do Slottica Kasyno zaakceptowania. Warto jednak pamiętać, że różne perspektywy i wartości mogą wpływać na nasze oceny. Wszyscy mamy prawo do własnych opinii i wyborów. Dlatego ważne jest, aby szanować różnorodność i otwarcie dyskutować na temat naszych przekonań.