Autopromocja obok Stowarzyszenia Franca Cassola Pasquali

Pasjadosportu.pl » Autopromocja obok Stowarzyszenia Franca Cassola Pasquali

Wczoraj, w sali obrad Rady ds Pałacu Centurione w Castelnuovo, Z okazji dostarczenia 48 peruk dla stowarzyszenia Franca Cassola Pasquali zaOddziału Senologii Szpitala w Tortoniezakupiony, a następnie przekazany dzięki zbiórce pieniędzy promowanej przez „Azure Woman’, obecna była również jedna z naszych delegacji pod przewodnictwem Micheli Soldini Gavio z zawodniczkami Francescą Leonardi i Ashley Ravelli oraz menedżerami Franco Fornito, Roberto Fossati i Luciana Rattegni.

Wicekoordynator krajowy Azzurro Donna, Maria Rosa Porta i wiceprezydent prowincji Alessandria Matteo Gualco zilustrowali projekt, który daje możliwość pomocy pacjentom przechodzącym leczenie raka. Inicjatywa ta odbyła się w całym regionie i dała wsparcie lokalnym organizacjom wolontariackim pomagającym chorym na raka.
Dzięki dostępności lokalnej przedstawicielki Azzurro Donna, Castelnovese Micheli Delton, wraz z każdą dostarczoną peruką oferowana będzie również usługa personalizacji peruk przeznaczona dla każdego pacjenta, który zechce z niej skorzystać.
Na uroczystości obecni byli również zastępca burmistrza Paola Pisa z radnymi Gaia Breglia i Paola Isetta, szef Senologii, Provincial Breast Unit, dr Francesco Millo, i oczywiście prezes stowarzyszenia „Franca Cassola Pasquali” Helenio Pasquali z kilkoma wolontariuszami.

Nasza firma, która zawsze była wrażliwa na kwestie społeczne i kampanie o celu charytatywnym, była dumnym świadkiem Stowarzyszenia, którego logo z dumą nosimy na naszych mundurach, i zawsze jest u jego boku w każdej inicjatywie wspierającej Jednostkę Senologii w Tortonie.

© REPRODUKCJA ZASTRZEŻONA

Czytaj również:  Austria - Włochy 2-0: Zaniolo na boisku w drugiej połowie