Wspierajcie teraz PRAWDZIWE RAZEM! Wcześniejsze bezpłatne przetestowanie członkostwa

Pasjadosportu.pl » Wspierajcie teraz PRAWDZIWE RAZEM! Wcześniejsze bezpłatne przetestowanie członkostwa

Na nasz własny rachunekOd teraz każdy, kto chce, może aktywnie wspierać REAL TOTAL i przyczynić się do dalszego istnienia internetowego magazynu o Realu Madryt. W zamian za to jest niemal całkowita wolność od reklam.

Drodzy czytelnicy,

REAL TOTAL pod koniec września obchodziła swoje dziesięciolecie i jesteśmy z tego dumni. Od tego czasu codziennie dostarczamy Wam wyczerpujących relacji ze wszystkiego, co dzieje się w Realu Madryt i wokół najbardziej prestiżowego klubu piłkarskiego na świecie.

Pomysł był kiedyś dość prosty: Tak jak można informować się o niemieckich klubach po niemiecku jako zagorzały kibic lub po prostu jako osoba zainteresowana, tak samo trzeba umieć zrobić to samo w przypadku Realu Madryt w naszym regionie. Umożliwiliśmy to, umożliwiamy to.

Dla nas, redaktorów, ta strona jest sprawą serca, która w większości przypadków jest po prostu ogromną frajdą. Siedząc przy klawiaturze, relacjonujemy profesjonalnie i z niezbędnym dystansem, ale z dala od biurka, oczywiście, drzemie w nas także prawdziwy pasjonat. Dlatego kochamy naszą pracę i mamy nadzieję, że będziemy mogli ją wykonywać jeszcze przez długi czas.

Wielu z naszych pisarzy zaczęło pisać artykuły i wiadomości o królewnach tutaj dla Ciebie na boku – do tego stopnia, że teraz zajmują się światem piłki nożnej i Realem Madryt w szczególności w pełnym wymiarze godzin. W ten sposób mogliśmy się rozwijać jako strona, również dzięki Wam, wiernym czytelnikom, którzy często mówią nam, jak bardzo są szczęśliwi, że zawsze mogą uzyskać wyczerpujące informacje o Realu Madryt w języku niemieckim.

Ze względów ekonomicznych nie jest przesądzone, że tak będzie dalej. Ale żeby tak pozostało, my jako projekt niszowy możemy skorzystać z Waszego wsparcia poza zwykłym kliknięciem na realtotal.de. Zostań teraz dobrowolnym członkiem!

Ważne: Proszę używać tego samego adresu e-mail dla swojego profilu w Steady, co w REAL TOTAL-Wspólnota.

++ To jest droga do stabilizacji ++

Dlaczego warto skorzystać z członkostwa w REAL TOTAL

+ Wspieraj projekt. Kiedy REAL TOTAL i wesprzeć redakcję niewielkim wkładem miesięcznie, aktywnie pomożesz nam zagwarantować w przyszłości codzienne relacje z Realu Madryt.

Czytaj również:  MŚ 2022: Rüdiger musi drżeć, Asensio i Carvajal jak najbardziej do przejścia

+ Najlepsze miejsce na świecie. www.realtotal.de to podstawowe i najlepsze miejsce, w którym można znaleźć informacje o Realu Madryt w świecie niemieckojęzycznym. Nigdzie nie znajdziesz strony, która tak kompleksowo, starannie, jakościowo i szybko raportuje.

+ Eksperci. Jesteśmy ekspertami, jeśli chodzi o Real Madryt. Jeśli chodzi o samo dziennikarstwo, to niektórzy z nas śledzą klub od ponad dziesięciu lat. Informujemy zgodnie z naszą najlepszą wiedzą i przekonaniem, nie skaczemy na każdą plotkę, wiele rzeczy klasyfikujemy.

+ Wolność reklamy. Jako członek nie musisz już mieć do czynienia z irytującymi banerami reklamowymi – są tylko minimalne wyjątki, ale gwarantowane, że będą znośne. Członkostwo daje prawie wolne od reklam i przyjemne doświadczenie czytania i przeglądania. Twój wielki atut jako kibica.

+ Wolny miesiąc. Możesz najpierw przetestować członkostwo przez 30 dni – bezpłatnie!

+ Możliwość odwołania w dowolnym momencie. Po upływie bezpłatnego miesiąca obowiązują opłaty miesięczne. Jeśli wybierzesz miesięczny abonament, możesz łatwo anulować swoje członkostwo w dowolnym momencie na koniec danego okresu miesięcznego.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, opinie, sugestie lub problemy z założonym przez Ciebie kontem Steady, nie wahaj się napisać e-maila na adres: support@greenvertical.de, to są Twoje kontakty dotyczące Steady.

/21630049872/Realtotal_bet365_News

/21630049872/Realtotal_bet365_mobil_320x50

Read More