Home LV BET kod promocyjny

LV BET kod promocyjny

LV BET kod promocyjny

Wielu graczy poszukuje ciekawych ofert oraz promocji zapewnianych przez firmy bukmacherskie. Godne uwagi są między innymi powitalne bonusy oferowane przez bukmachera LV BET. W tym przypadku mamy do czynienia z bukmacherem, który przygotował dość rozbudowany pakiet powitalny uzyskiwany po wpisaniu specjalnego kodu podczas rejestracji. Dzięki niemu można budować spory bankroll bez konieczności nadmiernego ryzykowania własnych środków.

Jaki jest kod promocyjny LV BET i do czego on uprawnia?

Kodem promocyjnym, jaki trzeba wpisać w czasie rejestracji nowego konta gracza w LV BET jest LV1500. Taka forma rejestracji umożliwia uzyskanie dostępu do rozbudowanego pakietu promocji powitalnych o łącznej wartości 2065 zł. Promocja powitalna składa się z następujących bonusów:

 • bonus od pierwszej wpłaty do 500 zł,
 • bonus od drugiego depozytu do 600 zł,
 • bonus od trzeciej wpłaty do 900 zł,
 • darmowy zakład na kwotę 20 zł,
 • darmowy zakład (freebet) na 25 zł,
 • cashback za grę w aplikacji (20 zł).

Skorzystanie z kodu LV1500 jest więc bardzo korzystne. Istotnym atutem jest też to, że wspomniane promocje nie wykluczają się wzajemnie.

Bonus od 1. depozytu – podstawowe informacje

Rejestracja z kodem LV1500 premiuje gracza poprzez przyznanie mu bonusu w kwocie do 500 zł. W ramach tej promocji, grający otrzyma podwojenie swojego pierwszego depozytu. Jeśli chodzi o wpłatę minimalną to jest nią 10 zł, ale wówczas bonus będzie dużo mniejszy i wyniesie zaledwie 10 zł.

Po wykonaniu wpłaty, trafia ona wraz z bonusem na konto bonusowe. Uwolnienie środków wiąże się z koniecznością spełnienia warunków dotyczących ich obrotu. Prezentują się one następująco:

 • czterokrotny obrót kwoty wpłaty i bonusu,
 • kupon kwalifikujący się do obrotu musi obejmować zdarzenia z oferty sportowej,
 • minimalny kurs kuponu to 1.75,
 • gracz ma 30 dni na obrót środkami.

Oznacza to, że nie da się obrócić środków korzystając z zakładów obejmujących sporty wirtualne, systemowe oraz zakładów z opcją cashout.

Co warto wiedzieć o bonusie od 2. depozytu?

Gracze dokonujący drugiego depozytu (posiadający konto zarejestrowane z kodem LV1500) mogą również liczyć na ciekawy bonus stanowiący 50% wpłaty do 600 zł. W związku z tym maksymalne skorzystanie z promocji wiąże się z wpłatą na poziomie 1200 zł. Kwota minimalna uprawniająca do otrzymania bonusu to z kolei 10 zł.

Oczywiście, podobnie jak w przypadku pierwszej promocji, bonus od drugiego depozytu jest objęty wymogami dotyczącymi jego obrotu. Zarówno depozyt, jak i środki bonusowe trafiają więc na konto bonusowe gracza. Łączną kwotę bonusu i depozytu należy obrócić trzykrotnie na kuponach o minimalnym kursie 1.75. Ponadto taki kupon musi obejmować zakłady pochodzące wyłącznie z oferty sportowej. Środki zostaną przeniesione na konto depozytowe, jeśli uda się dokonać obrotu w ciągu 30 dni.

Do obrotu tego bonusu nie zaliczają się sporty wirtualne, zakłady systemowe i zakłady z opcją cashout. W przypadku posiadania innych bonusów, prezentowana promocja zostanie umieszczona w kolejce.

Warunki bonusu od trzeciej wpłaty

Firma LV BET oferuje również bonus od trzeciego depozytu. Jest on aktywny przez 30 dni. Stanowi on 50% trzeciej wpłaty do 900 zł, więc maksymalną wartość można uzyskać wpłacając 1800 zł. Sama promocja polega na wykorzystaniu mnożnika 25x (kurs kuponu jest mnożony 25 razy). Promocję można wykorzystać na więcej niż jednym kuponie, ale jej maksymalna wartość to 900 zł.

Warunki kuponu bonusowego z mnożnikiem są następujące:

 • minimum 3 zdarzenia,
 • minimalny kurs zdarzenia to 1.25,
 • minimalny kurs kuponu to 2.50.

Aby wypłacić środki, należy obrócić go trzykrotnie po minimalnym kursie 2.00 dla kuponów SOLO oraz 1.50 dla kuponów AKO.

Freebet bez depozytu

Dobrą wiadomością jest to, że gracz rejestrujący konto z kodem LV1500 jest uprawniony do otrzymania darmowego zakładu o wartości 20 zł bez konieczności wpłacania własnych środków. Promocję tą należy aktywować w czasie rejestracji poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola wyboru.

Bonus bez depozytu jest oferowany z mnożnikiem 20x. Aktywuje się go na kuponie zawierającym przynajmniej trzy zdarzenia z oferty sportowej. Minimalny kurs całego kuponu to 2.50, a minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1.25. Cały bonus należy dwukrotnie obrócić po minimalnym kursie 2.00 na zdarzeniach 1-X-2.

Darmowy zakład 25 zł

Posiadanie konta zarejestrowanego z kodem LV1500 pozwala również na otrzymanie freebetu 25 zł po dokonaniu pierwszego depozytu. Warunkiem jest wpłata minimalna na kwotę 50 zł oraz zagranie pierwszego kuponu AKO po stawce 50 zł i kursie 1.75 lub wyższym. Bonus z mnożnikiem uruchamia się na kuponie spełniającym poniższe warunki:

 • 3 zdarzenia sportowe,
 • kurs minimalny zdarzenia to 1.25,
 • kurs minimalny kuponu to 2.50.

Środki wygrane z tego zakładu należy obrócić dwukrotnie na zakładach 1-X-2 po kursie 2.00 na kuponach SOLO i 1.50 na kuponach AKO.

Cashback 20 zł dla graczy korzystających z aplikacji

Gracze korzystający z aplikacji mobilnej mają dodatkowo dostęp do zwrotu środków do 20 zł za pierwszy zakład wytypowany z własnych środków w aplikacji mobilnej bukmachera. Pieniądze są przyznawane za przegrany zakład na kuponie o minimalnej stawce 20 zł i minimalnym kursie 1.75.