Home Eredivisie Oficjalnie: Thilo Kehrer nowym piłkarzem AS Monaco

Oficjalnie: Thilo Kehrer nowym piłkarzem AS Monaco

Oficjalnie: Thilo Kehrer nowym piłkarzem AS Monaco

Oficjalnie: Thilo Kehrer piłkarzem AS Monaco

AS Monaco ogłosiło dzisiaj, że Thilo Kehrer dołączył do klubu. Niemiecki obrońca podpisał dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Kehrer, który wcześniej występował w Paris Saint-Germain, jest bardzo ekscytowany nowym wyzwaniem w Monaco. W wywiadzie udzielonym klubowej telewizji powiedział: „Jestem podekscytowany możliwością gry w AS Monaco. To fantastyczny klub z wielką historią i potencjałem. Chcę pomóc drużynie w osiąganiu sukcesów i cieszę się, że będę mógł rozwijać swoje umiejętności pod wodzą świetnego sztabu szkoleniowego”.

Trener AS Monaco, Niko Kovac, również wyraził swoje zadowolenie z nowego nabytku. Powiedział: „Thilo to utalentowany i wszechstronny zawodnik. Jego doświadczenie w czołowych klubach europejskich będzie nieocenione dla naszej drużyny. Jestem pewien, że przyniesie znaczący wkład w nasze osiągnięcia w przyszłym sezonie”.

Kehrer, mający 25 lat, rozpoczął swoją profesjonalną karierę w VfB Stuttgart, skąd przeniósł się do Schalke 04. W 2018 roku związał się kontraktem z Paris Saint-Germain, gdzie spędził trzy udane sezony, zdobywając między innymi mistrzostwo Francji.

AS Monaco zakończyło poprzedni sezon na trzecim miejscu w Ligue 1, awansując tym samym do eliminacji Ligi Mistrzów. Klub planuje wzmocnić swoją drużynę przed kolejnym sezonem i pozyskanie Kehrera jest pierwszym krokiem w tym kierunku.

Transfer Thilo Kehrera do AS Monaco spotkał się z entuzjazmem zarówno ze strony klubu, jak i kibiców. Niemiecki obrońca ma potencjał, by stać się kluczowym graczem w nowej drużynie. Możemy być pewni, że zobaczymy go w akcji już w najbliższych meczach Monaco.

Podsumowanie:

– Thilo Kehrer dołączył do AS Monaco
– Podpisał dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia
– Kehrer jest podekscytowany nowym wyzwaniem
– Trener Niko Kovac zadowolony z transferu
– Kehrer ma doświadczenie w czołowych klubach europejskich
– AS Monaco zakończyło poprzedni sezon na trzecim miejscu
– Transfer spotkał się z entuzjazmem klubu i kibiców