Paryż SG

Pasjadosportu.pl » Paryż SG

Więcej akcji Ligue 1 dzisiaj z ustnym meczu Paris SG – Lille, który oczywiście będzie transmitowany w telewizji, z zapowiedzią kanałów poniżej.

Zapping National Football Laure Boulleau: „Mogę sobie wyobrazić sekwencję, w której Mbappé opowiada o meczu The Blues …”

Kolejny bardzo ciekawy mecz w Ligue 1 dzisiaj z meczem Paris SG – Lille, który zapowiada się na liczący się 24 dzień Ligue 1. Mecz będzie transmitowany na żywo na Prime Video, a kick-off o godzinie 13:00.

Paris SG – Lille będzie można śledzić na Ligue 1 na żywo od 13:00

Jak oglądać mecz na Prime Video
Oglądanie meczu na Prime Video nigdy nie było prostsze. Pierwszym krokiem jest wykupienie subskrypcji Amazon Prime (49€ za rok lub 5,99€ za miesiąc), jest ona niezobowiązująca. Następnie trzeba aktywować karnet Ligue 1 (12,99€ miesięcznie). Mecze można oglądać na telewizorze, komputerze, smartfonie ….

Skorzystaj z oferty Prime Video Ligue 1

League One jest ciekawsza niż kiedykolwiek, ale jeśli nie jesteś pewien, możesz wypróbować Amazon Prime przez 30 dni za darmo.

Wypróbuj Amazon Prime za darmo

Podsumowując

Paris SG wybiera się dziś do Lille na kolejny przyjemny dla oka mecz Ligue 1. Mecz pomiędzy tymi dwoma drużynami będzie można obejrzeć na żywo w telewizji. Foot National, zawsze tutaj, aby przynieść Ci najnowsze relacje z meczów, informuje, gdzie oglądać ten mecz pomiędzy Paris SG i Lille

Dziennik

Każdego wieczoru znajdź wybór artykułów w twoja skrzynka pocztowa.

Czytaj również:  Leverkusen