MANGIANTE: „Po konferencji Roma powinna była sprzedać Zaniolo

Pasjadosportu.pl » MANGIANTE: „Po konferencji Roma powinna była sprzedać Zaniolo

maksymalne słuchanie-nowości

Na rzymskich częstotliwościach radiowych głównym tematem pozostaje pożegnanie Nicolò Zaniolo. Numer 22 jest teraz o krok od Galatasaraydo tego stopnia, że przeszedł już pierwszą część badań lekarskich. „Bez niego Romowie nic nie stracili”, państwa Riccardo Trevisani. ’To była dobra transakcja dla klubu Giallorossi’, mówi Fernando Orsi.

_____

To i wiele więcej w„Maximum Listening„, kolumna zlAROMA24.ITkuratorowane przez redakcję. Spacer po najważniejszych programach radiowych w stolicy. Miłego czytania.

_____

Dlaczego Roma wzięła Solbakkena, skoro Mourinho nawet go nie lubi (GUGLIELMO TIMPANO,Tele Radio Stereo, 92.7)

Sprawa Zaniolo była bardzo źle prowadzona od Tirany. Po finale Konferencji Roma powinna była go sprzedać (ANIOŁ JADALNY,Tele Radio Stereo, 92.7)

Sprawa Zaniolo była porażką dla wszystkich, nikt nie zyskał (ALESSANDRO VOCALELLI,Radio Radio, 104,5, Radio Lo Sport)

Tiago Pinto jest poważnie rozważany pod kątem przyszłości, nie wykluczałbym zmiany (ILARIO DI GIOVAMBATTISTA,Radio Radio, 104,5, Radio Lo Sport)

Tego lata Tiago Pinto był oklaskiwany jako człowiek, który sprowadził do Romy Dybalę i Wijnalduma, uznano go za króla rynku. Na rynku przychodzącym prawie zawsze radził sobie dobrze, natomiast bardziej zmagał się z dyspozycjami (ROBERTO MAIDA,Radio Radio, 104,5, Radio Lo Sport)

Potrzebujemy dyrektora sportowego, który ma kontakt ze wszystkimi i który nie zawsze polega na Mourinho. Tiago Pinto jest świetnym menedżerem, ale popełnił też błędy na rynku przychodzącym i w zarządzaniu szatnią (GIANLUCA LENGUA,Radio Radio, 104,5, Radio Lo Sport)

Wszyscy dali latem rynkowi Romy 8, więc pewne uznanie należy się Tiago Pinto (LUIGI FERRAJOLO,Radio Radio, 104,5, Radio Lo Sport)

Tiago Pinto został wybrany przez algorytmy. Reprezentuje społeczeństwo i kiedy mówi, to tak jakby to zrobili Friedkinsowie (FURIO FOCOLARI,Radio Radio, 104,5, Radio Lo Sport)


To co mnie interesuje w wypowiedzi Pinto to przyszłość Dybali i Mourinho. Jeśli trener odejdzie, Argentyńczyk pójdzie za nim gdziekolwiek (FRANCESCO BALZANI, Centro Suono Sport, 101.5, Te la do io Tokyo)

Czytaj również:  Serie A, Milan-Juventus 2-0: Tomori i Diaz nokautują Bianconeri

Nie uważam, że Zaniolo jest wielką stratą biorąc pod uwagę występy. Solbakken będzie musiał strzelić tylko jedną bramkę, aby dokonać tego…. (AUGUSTO CIARDI,Tele Radio Stereo, 92.7)

Roma bez Zaniolo nic na razie nie straciła: odkryli na nowo Abrahama i zespół dobrze funkcjonuje. Z najlepszym Pellegrinim mogą mieć znakomitą drugą połowę sezonu (RICCARDO TREVISANI,Tele Radio Stereo, 92.7)

Zaniolo powinno być lepiej potraktowane na początku, ale teraz prawie wszyscy są zadowoleni z obrotu sytuacji. Teraz Solbakken musi udowodnić swoją wartość. (ROBERTO PRUZZO,Radio Radio, 104.5,Radio Poranek, Sport i Wiadomości)

Zaniolo zostanie zapamiętany jedynie za bramkę w finale Konferencji. Roma cashed in na zawodnika opłaconego na zero, to świetny interes (FERNANDO ORSI,Radio Radio, 104.5,Radio Poranek, Sport i Wiadomości)

Sytuacja Zaniolo była druzgocąca, zwłaszcza postępowanie wszystkich, zawodnika, świty i klubu (MARIO MATTIOLI,Radio Radio, 104.5,Radio Poranek, Sport i Wiadomości)