Kibice Sevilli rezerwują czarter do Turynu na 12 dni przed starciem z Juventusem

Pasjadosportu.pl » Kibice Sevilli rezerwują czarter do Turynu na 12 dni przed starciem z Juventusem

Sevillismo przygotowuje się do wielkiego lądowania w Turynie za dwa tygodnie, kiedy to drużyna José Luis Mendilibar zagra w pierwszym półfinałowym starciu Europa League przeciwko Juventusem.

Klub poinformował, że na dwanaście dni przed meczem kibice wyprzedali wszystkie miejsca na wyjazd organizowany przez klub wspólnie z biurem podróży El Corte Inglés. The Sevilla wypełniła już lot czarterowy i oczekuje się, że wyprzeda wszystkie bilety, które włoski klub udostępni andaluzyjskiemu klubowi w jednej cenie 45 euro.

Około 2000 Sevillistas w Turynie

W oficjalnym komunikacie Sevilla ogłosiła, że wyprzedała już wszystkie miejsca na ten lot. Oczekuje się, że łączna liczba fanów Sevilli na Juventus Stadium wyniesie blisko 2000.

Czytaj także

„Na dwanaście dni przed pierwszym etapem półfinału UEFA Europa League przeciwko Juventusowi, kibice Sevilli wyprzedali czarterowy lot, który Viajes El Corte Inglés, we współpracy z klubem, zorganizował na podróż do Turynu. Samolot wyruszy z lotniska San Pablo o godzinie 9:00 w czwartek 11 maja, w dniu meczu, z lądowaniem powrotnym w stolicy Sewilli w piątek o godzinie 6:30. Godziny te nie zostały jeszcze potwierdzone przez władze lotniska. Ostateczna cena, po odliczeniu udziału Sevilla FC w kosztach, wynosi 399 euro, w tym transfery lotnisko-stadion-lotnisko we Włoszech. Bilety nie są wliczone w cenę, choć są gwarantowane dla wszystkich członków klubu, zarówno posiadaczy karnetów sezonowych, czerwonych, jak i białych. Bilety można nabyć za pośrednictwem portalu członkowskiego”, wyjaśnia Sevilla w nocie wydanej w tę sobotę.

Read More

Czytaj również:  Kolejny tydzień: Barcelona Xaviego do pokazania na DAZN