FELICI: „Za Frattesiego poświęciłbym Bove lub Volpato

Pasjadosportu.pl » FELICI: „Za Frattesiego poświęciłbym Bove lub Volpato

Między rynkiem, analizami a mundialem tuż za rogiem. Na częstotliwościach radiowych oceniane są dotychczasowe występy jednostek, a także potrzeby na rynku. „Full-back mnie nie martwi, problem jest przede wszystkim w środku pola, wziąłbym jednego lub dwóch zawodników w środku pola”, mówi Roberto Pruzzo.Gdyby zapytać, aby dostać się dziś do Frattesiego, być może poświęciłbym jednego jak Bove lub Volpato„, dodaje Antonio Felici.Solbakken? Nie jest łatwym dopasowaniem taktycznym w Romie’, podsumowuje Stefano Agresti.

Federico Nisii szaleje za Frattesim: „Byłby idealny dla Romy”. „To bardziej wyszkolony Veretout,” mówi Mario Sconcerti.

_____

To i wiele więcej w „Massimo Ascolto”, felietonie LAROMA24.IT red. Spacer po najważniejszych stołecznych audycjach radiowych.

_____

Roma pomaga Zaniolo bardziej niż on sam pomaga drużynie. Frattesi jest fajnym zawodnikiem, bardzo pasuje do drużyny, Giallorossim brakuje takiego profilu. Jest bardziej wykształconym Veretoutem. (MARIO SCONCERTI, Tele Radio Stereo, 92,7)

Frattesi byłby idealny dla Romy: Camara zdobył swoje miejsce, ponieważ ma łatwość w bieganiu, podczas gdy Frattesi łączy w sobie również włożenie, jakość dryblingu i poczucie celu (FEDERICO NISII, Tele Radio Stereo, 92.7)

Frattesi raczej nie przyjdzie w styczniu, ale dałbym mu szansę. Dla mnie Sassuolo mogłoby przyjąć ofertę 12 mln plus Bove (PIERO TORRI, Tele Radio Stereo, 92,7)

Solbakken wybrał Romę, ponieważ przyjście, by grać w Serie A i być trenowanym przez Mourinho było dla niego prawdopodobnie najlepszą opcją (ANDREA DI CARLO, Tele Radio Stereo, 92,7)


Camara jest jedynym pomocnikiem Romy zdolnym do odzyskania piłki w ofensywnej trójce (GUGLIELMO TIMPANO, Tele Radio Stereo, 92,7)

Roma powinna płacić pensje charakteryzujące się premiami związanymi z wynikami zawodników i zespołu (ANGELO MANGIANTE, Tele Radio Stereo, 92.7)

Czytaj również:  ROMA-CREMONESE: karty raportowe. CELIK "Splatter" 3,5

Odnowienie Zaniolo prawdopodobnie nie będzie omawiane przed latem. Abraham zawsze podpowiadał, że jego celem jest powrót do Premier League. Prędzej czy później będzie problem Dybali i jest problem Mourinho, który chce grać w Lidze Mistrzów w przyszłym roku (GIANLUCA LENGUA, Radio Radio, 104,5, Radio Radio Lo Sport

Bardziej niż o kontrakt, Zaniolo powinien martwić się o lepszą grę (LUIGI FERRAJOLO, Radio Radio, 104,5, Radio Radio Lo Sport)

Roma jest trzy punkty od czwartego miejsca, ale problemem jest to, jak grają. Nie sądzę, żeby ludzie lubili to oglądać (ALESSANDRO VOCALELLI, Radio Radio, 104,5, Radio Radio Lo Sport

Nie sądzę, żeby Smalling znalazł lepszą propozycję ekonomiczną niż Roma. Mourinho nie był skuteczny w ocenie niektórych zawodników, którzy zostali zmuszeni do odejścia (SANDRO SABATINI, Radio Radio, 104,5, Radio Radio Lo Sport)

Kiedy Mourinho mówi o rynku to jest obraźliwy. Roma ma obowiązek grać bardziej rozpoznawalny i lepszy futbol, niezależnie od tego, kto zajmuje boisko (STEFANO AGRESTI, Radio Radio, 104,5, Radio Radio Lo Sport)


Piłkarze Romy potrzebują pewności siebie. Nawet jeśli nie są one doskonałe, to przecież to Roma je wzięła (FERNANDO ORSI, Radio Radio, 104,5, Radio Mattino, Sport i Wiadomości)

Pomijając Dybalę, ale nawet jeśli wróci Wijnaldum, to nie jest tak, że wszystko jest w porządku. Problemem jest kogo wziąć w styczniu, możemy tak dalej, bez może zbytniego klubowania zawodników publicznie, ale bardziej w szatni (MARIO MATTIOLI, Radio Radio, 104,5, Radio Mattino, Sport i Wiadomości)

Full-back mnie nie martwi, problem jest przede wszystkim w środku pola, wziąłbym jednego lub dwóch zawodników w środku pola. Trzeba też mieć nadzieję, że do pełni sił wróci Paulo Dybala, być może z dodatkowym Abrahamem, który zapomniał o tej części mistrzostw (ROBERTO PRUZZO, Radio Radio, 104,5, Radio Mattino, Sport i Wiadomości)

Romie brakuje zarówno klasycznego registy, jak i świeżego, dynamicznego gracza, potrzebują np. zarówno Frattesiego, jak i być może Aouara, wymieniam dwóch z nich także dlatego, że wtedy w czerwcu będzie spora dziura, biorąc pod uwagę, że Camara prawdopodobnie nie zostanie tak dobrze jak Matic, biorąc pod uwagę jego wiek (FRANCESCO BALZANI, Centro Suono Sport, 101,5, Te la do io Tokyo)

Kiedy nie masz dużo pieniędzy do zainwestowania w kampanię zakupową musisz być gotowy na poświęcenie kilku młodych perspektyw. Jeśli zostałbym zapytany, aby pozyskać Frattesiego poświęciłbym kogoś takiego jak Bove lub Volpato (ANTONIO FELICI, Centro Suono Sport, 101.5, Te la do io Tokyo)

Belotti? Nawet w ostatnim roku w Turynie pojawiły się pewne problemy. Mocno chciał Romy, mam nadzieję, że ta długa przerwa pozwoli mu wrócić na swój poziom. Musi odzyskać swoją najlepszą formę (XAVIER JACOBELLI, Radio Radio, 104,5, Radio Mattino, Sport i Wiadomości)

Problemem Belottiego jest to, że od 3-4 lat nie jest dobrze, musiał zmagać się ze zbyt wieloma kontuzjami. Jest fizycznym zawodnikiem, musi dobrze czuć się fizycznie. Roma ma problemy z przodu, Abraham jest nie do poznania. Nawet Solbakken nigdy nie zdobył bramki (FURIO FOCOLARI, Radio Radio, 104,5, Radio Mattino, Sport i Wiadomości)

Belotti w ostatnich latach dokonał zbyt wielu złych wyborów. Solbakken? Nie jest łatwym dopasowaniem taktycznym w Romie (STEFANO AGRESTI, Radio Radio, 104,5, Radio Mattino, Sport i Wiadomości)