Dwa dni w Napoli, Kumbulla wraca. El Shaarawy: „W Romie odrodziłem się na nowo”. Europa League: Zaniolo opuści dwa kolejne mecze

Pasjadosportu.pl » Dwa dni w Napoli, Kumbulla wraca. El Shaarawy: „W Romie odrodziłem się na nowo”. Europa League: Zaniolo opuści dwa kolejne mecze

zaniolo-trigoria-22

Do Roma v Napoli, meczu obowiązującego w jedenastym dniu Serie A, pozostały już tylko dwa dni. José Mourinho może się uśmiechać, ponieważ Marash Kumbulla, który wypadł w meczach przeciwko Betisowi i Sampdorii, trenował z grupą.

Stephan El Shaarawy udzielił długiego wywiadu, w którym prześledził wszystkie etapy swojej kariery, rozwodząc się także nad swoją przygodą z Romą.

Stangata dla Nicolò Zaniolo: UEFA postanowiła przedłużyć jego dyskwalifikację o kolejne dwa dni w Europa League. Numer 22 powróci więc dopiero po fazie grupowej.

Nic do roboty dla Nicoli Zalewskiego, któremu nie udało się zdobyć trofeum Golden Boy 2022: zwycięzcą został zawodnik Barcelony – Gavi.

LINKI DO NAJWAŻNIEJSZYCH WIADOMOŚCI DNIA

THE REPUBLIC – BODØ, THE LAST SGARBI: SOLBAKKEN PRZYBĘDZIE DOPIERO W STYCZNIU

IN THE BOX – „I TELL YOU HOW THINGS WENT”

GOLDEN BOY 2022: GAVI WYGRYWA, NIC NIE ROBI DLA ZALEWSKIEGO. MIRETTI ZDOBYWA WŁOSKĄ NAGRODĘ

HOLANDIA: KARSDORP NA 39 WSTĘPNIE ZWOŁANYCH NA MISTRZOSTWA ŚWIATA

URUGWAJ: VINA WŚRÓD WSTĘPNIE ZWOŁANYCH NA MISTRZOSTWA ŚWIATA (FOTO)

LAROMA24.IT – STADION ROMA: „PROSZĘ CZEKAĆ”

EL SHAARAWY: „ROMA BYŁA DLA MNIE ODRODZENIEM, PELLEGRINI PREDESTYNOWANYM ZAWODNIKIEM. W ZESZŁYM ROKU ATMOSFERA NIE POWSTAŁA NIGDY WCZEŚNIEJ”(VIDEO)

FOTO – TRIGORIA, -2 DO NAPOLI: OK KUMBULLA

EUROPA LEAGUE: ZANIOLO ZDYSKWALIFIKOWANY KOLEJNE DWA DNI

MASSIMO ASCOLTO: GŁOSY I NASTROJE Z RZYMSKICH FAL RADIOWYCH

LR24

Czytaj również:  Austria - Włochy 2-0: Zaniolo na boisku w drugiej połowie