PZBuk Opinie
5.0/5

PZBuk Opinie

Pasjadosportu.pl » PZBuk Opinie

PZBuk  polskie zakłady bukmacherskie to dość młody operator na polskim rynku bukmacherskim. Odpowiednią licencję przyznawaną przed Ministerstwo Finansów uzyskał w połowie 2018.

Oficjalną działalność rozpoczął pod koniec września ubiegłego roku. Ma wiele plusów, ale też minusów. Na całe szczęście interfejs rozwija się na bieżąco, czego dowodem jest aplikacja mobilna, która została dostarczona ostatnio graczom. Dodatkowym plusem jest bardzo szeroka opcja dotycząca e-sportów, która przewyższa niejednego doświadczonego gracza. Mimo negatywnych opinii wśród graczy PZBuk coraz bardziej rozpycha się na polskim bukmacherskim rynku. Sprawdź, na co można liczyć korzystając z bukmachera internetowego PZBuk.

Informacje o bukmacherze (opinie)

Licencja ministerstwa finansów, na podstawie której działa PZ Buk, wydana jest na operatora Cherry Online Polska Sp. z o.o. na okres 6 lat. PZBuk jest więc tylko produktem zagranicznej firmy, stworzonym na polski rynek bukmacherski. Z jego oferty można korzystać bez obaw, bo jest zupełnie legalna. PZBuk prowadzi działalność wyłącznie internetową, co oznacza, że nie posiada ani jednego punktu sprzedaży. Władze bukmachera oficjalnie przyznają, że nie są nawet zainteresowani wejściem na naziemny rynek. Chcą działać jedynie w wirtualnej rzeczywistości. Aby skorzystać z oferty PZBuk, wystarczy tylko zarejestrować się do portalu.

PZBuk to młody operator na rynku, a więc nieposiadający ani doświadczenia, ani sukcesów. To się pewnie szybko zmieni. Bo rozpoczął od zupełnie legalnej gry i z niezłą ofertą dla graczy. Szczególnie docenić gracze powinni tę związaną z e-sportem.

Wygląd ogólny strony PZBuk (opinie)

Pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne. Strona internetowa utrzymana jest w kolorach bieli, czerwieni i zieleni. Interface jest bardzo przyjemny i czytelny. Czasami gracz ma aż wrażenie, że jest bólu prosty. To jego zdecydowana zaleta.

Na górnym panelu strony jest tylko 5 zakładek. Dzięki czemu gracz ma możliwość szybkiego wyboru tej najbardziej go interesującej. Oprócz „Strony głównej” można wybrać wydarzenia „Na żywo”, „Dzisiejsze wydarzenia”, „Wyniki” i „E-sport”. Więcej opcji, z dokładnymi dziedzinami sportowymi, bukmacher ukazuje natomiast na listach z lewej strony ekranu. Bukmacher „podpowiada” też klientom, na co zwrócić szczególną uwagę. Na środku strony znajduje się tabela z trzema opcjami do wyboru: na żywo, najważniejsze i nadchodzące. Po wyborze każdej z nich pojawią się dyscypliny sportowe. W których będą odbywały się spotkania, a po ich wyborze konkretnego spotkania — tabele z dokładnymi danymi. Od rywalizujących drużyn, przez termin spotkania, po dostępne zakłady bukmacherskie i ich kursy.

W prawym górnym rogu strony znajduje się jeszcze jeden przycisk, na który warto zwrócić uwagę. Rozwinie on listę zakładek, z których gracz może skorzystać. Tam też znajdują się takie pozycje jak: „graj odpowiedzialne”. Regulamin pzbuk, polityka prywatności, spis treści czy copyright 2019.

Dopóki gracz się nie zarejestruje po ekranie, będzie, skakał napis „Zarejestruj się”. To pierwszy krok do tego, aby skorzystać z usług pzbuk. Po dokonaniu formalności będzie wystarczało już tylko wybranie opcji „Zaloguj”. Znajdującej się w lewym górnym rogu ekranu.

pzbuk opinie

PZBuk rejestracja i bonus powitalny

To standardowa procedura, której wymóg narzuciła obowiązująca ustawa hazardowa. Ma trzy etapy. W pierwszym kroku gracz musi podać login, adres e-mail oraz hasło. Ten pierwszy musi być unikalny, czyli nie może być wykorzystywany przez innego użytkownika. Adres zaś musi być prawdziwy, bo to na niego klient dostanie link aktywacyjny. Dzięki któremu będzie mógł przejść do weryfikacji konta. Hasło zaś zabezpieczy przed skorzystaniem z konta osób do tego nieuprawnionych.

Drugi etap rejestracji to formularz z danymi osobistymi. Gracz musi więc wpisać imię, nazwisko, adres, swój numer telefonu, datę urodzenia. Też płeć i numer dokumentu tożsamości. Może to być dowód osobisty albo paszport. Oferta pzbuk jest więc dostępna również dla obcokrajowców, którzy nie legitymują się polskim dokumentem. Ważne jest, aby na tym etapie wpisać PZBuk kod bonusowy. Dzięki któremu na konto gracza wpłyną bonusowe środki do wykorzystania na zakłady u Pzbuk. Po wyrażeniu odpowiednich zgód i oświadczeń gracz przechodzi do ostatniego etapu rejestracji. W którym może ustawić limity: czasu gry oraz obrotu. Do wyboru jest limit dzienny oraz miesięczny. Po kompletnym uzupełnieniu formularzy gracz może od razu rozpocząć zabawę. Tym bardziej że na jego koncie znajdzie się 60 zł. To prezent od pzbuk do wykorzystania na darmowy zakład. Konto w PZBuk założone tymczasowo nie uprawnia jednak do wypłaty środków finansowych. Do tego potrzebna jest pełna weryfikacja. Więc wpisanie numeru osobistego konta bankowego oraz załączenie zdjęcia dowodu tożsamości.

Weryfikacja konta

PZBuk jak wszyscy legalni bukmacherzy musi przestrzegać obowiązującego w Polsce prawa. Rejestracja konta gracza i jego weryfikacja jest więc podobna jak u innych bukmacherów.

Zgodnie z przepisami obowiązującej ustawy hazardowej. Sprawdzenie prawdziwości danych gracza opiera się o przesłany skan dowodu osobistego lub paszportu. Muszą być to kolorowe fotografie, zrobione obustronnie i czytelne. Widoczne na nich muszą być dane osobowe jak imię i nazwisko oraz data urodzenia. Zdjęcie może być dołączone w formie pliku .PDF lub .PNG. Mieć wielkość mniejszą niż 800 KB.

Podczas procesu weryfikacji sprawdzany jest też numer konta bankowego, który podał gracz. Musi być to osobisty rachunek, założony na jego nazwisko, a nie osoby trzeciej. PZBuk wymaga też przesłania skanu (czy zdjęcia) z wyciągiem z konta bankowego. Muszą się na nim znaleźć takie informacje jak imię i nazwisko gracza, numer tego rachunku. Logo banku oraz data wyciągu (zrobiony nie wcześniej niż 3 miesiące przed weryfikacją). Wszelkie informacje finansowe znajdujące się na nim muszą być zakryte. Taka weryfikacja konta jest jednorazowa. Jeśli gracz w trakcie zabawy zmieni swój numer rachunku bankowego. Będzie musiał przeprowadzić całą procedurę jeszcze raz. Dokumenty muszą być umieszczone wyłącznie w przeznaczonej do tego zakładce; kategorycznie nie mogą być wysłane mailem. Po skończonej rejestracji i weryfikacji graczowi pozostanie tylko logowanie.

PZBuk bonus powitalny, czyli bonus na start

Wspomnieliśmy, że podczas rejestracji gracz może wpisać odpowiedni kod bonusowy PZBuk. W zamian dostanie bonusowe środki. Ta oferta powitalna na pierwszy rzut oka wydaje się dobra, jak pokazuje nasz ranking bonusów powitalnych. Jest to typowy PZBuk darmowy zakład, czyli freebet 50 zł pzbuk. Dopiero w regulaminie widać różnicę. Aby był on dostępny gracz, musi obstawić za co najmniej 50 zł. Po kursie w wysokości co najmniej 2.00. Jeśli to zrobi, dostanie bonus powitalny PZBuk w kwocie 50 PLN. Które będzie mógł przeznaczyć na dalszą grę. Bukmacher stawia kolejne warunki bonusu – kupony znów muszą mieć kurs co najmniej 2.00. Osiągnięta dzięki tym pieniądzom wygrana będzie pomniejszona o przyznany PZBuk opinie. W przypadku przegranej – gracz nie straci własnego depozytu. Dobra wiadomość jest taka, że wygrana nie podlega warunkowi obrotu. Typowy bonus bez depozytu u tego nowego bukmachera nie istnieje.

pzbuk oferta

Bonus powitalny czyli cashback 200 PLN

Najważniejszym bonusem dostępnym w ofercie marki PZBUK jest oczywiście cashback na 200 zł. Dzięki tej ofercie możemy właściwie zakładać pierwsze darmowe zakłady w ofercie tego bukmachera. Sam bonus powitalny polega na tym , że w wypadku przegranej otrzymujemy od bukmachera wpłacone przez siebie środki. Środki z zakładów możemy oczywiście wypłacić i cieszyć się nimi znów na naszym koncie. Dzięki temu nasza przygoda z bukmacherem nie jest zła już od samego początku.

W ofercie zakładów bukmacherskich PZBUK zadbano aby cashback był dostępny także w formie darmowego zakładu. Tutaj mówimy już o mniejszej kwocie, ponieważ zaledwie 10 zł na nasze potrzeby rozgrywki. Jak zdobyć wspomnianą kwotę? Wystarczy zarejestrować swoje konto a następnie dokonać jego weryfikacji i wpłacić na konto 20 zł. Kiedy przegramy nasz pierwszy zakład, wtedy 10 zł zostanie przypisane do naszego konta. Nasze 10 zł możemy wykorzystać na dowolny cel w ofercie bukmachera PZBUK.

Jeśli mamy problem z otrzymaniem któregokolwiek z bonusów to do naszej dyspozycji jest obsługa klientów, dzięki której rozwiążemy każdy problem. W ofercie zakładów mamy pełne pole do manewru z bonusem, który jest nam przyznawany zarówno na 200 zł jak i na 10 zł.

Należy pamiętać że w promocji biorą udział kupony po kursie minimalnym 1.40 na każde zdarzenie. Oznacza to tyle, że musimy każde wydarzenie na kuponie zamieścić z kursem minimum 1.40. Tzw. „bezpieczna dyszka” to oferta darmowych zakładów w ofercie bukmachera. Pozwoli nam szybko i łatwo spróbować swoich sił w świecie sportu, bez konieczności wpłacania dodatkowych środków.

Graj w wirtualne sporty bez podatku!

Kolejną ofertą promocyjną jest możliwość grania w zakłady sportowe, takie jak chociażby piłka nożna, mając do dyspozycji +14% podatku. Jest to bardzo dobra oferta, dzięki której możemy być zadowoleni z wygodnej możliwości gry w wirtualne gry.

Aby wziąć udział w promocji trzeba postawić kupon z minimum dwoma zdarzeniami o kursie minimalnym 1.35 na każde spotkanie. Dzięki temu do naszego konta zostanie doliczone +14% podatku. W ofercie biorą udział wszystkie wirtualne sporty dostępne w karcie bukmachera PZBUK. Jest to świetna okazja do zapoznania się z ofertą zmagań e-sportowych, które zyskują coraz większą popularność wśród graczy hazardowych. Jest to oferta zakładów obok której nie można przejść obojętnie. W razie problemów obsługa klienta pomoże rozwiązać nam wszystkie pytania a także wszelkie kwestie związane z grą w tej kategorii.

Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty na wirtualne sporty oferowane przez bukmachera PZBUK. Jest to aktualnie najlepsza oferta w tej kategorii zakładów.

Oferta PZBuk

Całość oferty skierowanej do graczy podzielona jest na dwie główne kategorie: „Polecane” i „Wszystkie”. Dzięki czemu łatwiej można odnaleźć się w ofercie. W tej pierwszej tabeli znajdują się dyscypliny. Które są najchętniej wybierane przez graczy, a więc Energa Basket Liga (czyli koszykówka). Piłkarska polska Ekstraklasa, siatkarska Plus Liga, Premier League, Bundesliga. La Liga, Liga Mistrzów, Liga Europy, Serie A czy koszykarskie NBA. Wszystkie inne dyscypliny można natomiast znaleźć poniżej. Są to między innymi hokej na lodzie, sporty zimowe, tenis, futbol w wersji amerykańskiej i australijskiej. Boks, ale też takie niestandardowe jak rzutki, futsal, hurling, netball, rugby, czy snooker. PZBuk posiada również w swojej ofercie e-sport oraz zakłady specjalne. Te ostatnie oferują zabawę związaną z aktualnymi wydarzeniami na świecie. Jak na przykład wyborami w USA czy Wielkiej Brytanii.

Warto przyjrzeć się dokładniej zakładce e-sport. Jest ona imponująca. Gracz ma do wyboru 3 rynki: koreański, chiński oraz międzynarodowy. W dwóch pierwszych może wybrać pomiędzy dwoma grami. King of Glory, która jest dostępna zarówno w chińskiej, jak i koreańskiej wersji, League of Legend. Tylko w chińskiej oraz tarcraft BroodWar Korean. Po wybraniu ostatniej, czyli międzynarodowej oferty, niejeden gracz może być mile zaskoczony. Rozwinie się naprawdę pokaźna lista, zawierająca 16 pozycji. Wśród nich znajdują się wszystkie najważniejsze turnieje o światowym zasięgu. Więc między innymi Starcraft 2, Dota 2, Counter-Strike czy League of Legends. A także Overwach, Rainbow Six, czy FIFA. E-sporty są dostępne również w wersji na żywo. To bez wątpienia jedna z najmocniejszych stron bukmachera PZBuk. Jego popularność na świecie może być to strzał w dziesiątkę polskiego bukmachera. Tym bardziej że za e-sportem stoją gigantyczne pieniądze.

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE BONUS POWITALNY VIP Ocena bonusu
Fortuna bonus o wartości 2220 PLN 7/10
STS bonus o wartości  1265 PLN 5/10
eWinner bonus o wartości 650 PLN 6/10
Betclic bonus o wartości 500 PLN 9/10
forBET bonus o wartości 2200 PLN 7/10
Totolotek bonus o wartości 549 PLN 4/10
PZBuk bonus o wartości 200 PLN 3/10
TOTALbet bonus o wartości 5040 PLN 6/10
Superbet bonus o wartości  550 PLN 4/10
NobleBet bonus o wartości 2020 PLN 7/10
LV BET bonus o wartości 3333 PLN 9/10
Etoto bonus o wartości 200 PLN 3/10
BetX bonus o wartości 7807 PLN 7/10
BETFAN bonus o wartości 2931 PLN 6/10

O ile oferta PZBuk jest dość atrakcyjna z punktu widzenia gracza. Ta dotycząca e-sportu nawet bardzo, o tyle trzeba przyznać. Że jest w niej również jeden wielki brak. Chodzi o sporty wirtualne, których bukmacher nie oferuje w ogóle. Konkurenci na rynku jednak uzupełniają tę lukę doskonale. Na pewno zabierają tym część graczy nowemu bukmacherowi. Jeśli PZBuk myśli realnie o pozostaniu na rynku bukmacherskim w Polsce. I byciu jednym z najważniejszych graczy na pewno musi szybko to zmienić. Czy pzbuk sponsorem polskiej koszykówki jest od początku? Tego nie wiemy. Wiadomo natomiast, że pzbuk online wspiera wiele dyscyplin od samego początku. Skutkiem tego, w ramach promocji z kodem promocyjnym mamy zniżki na różne zakłady w punktach stacjonarnych i nie tylko.

W 2019 pzbuk wprowadził wiele zmian. Przykładem na to jest 50zł pzbuk bonusy, który bukmacher oferuje od niedawna.  W ofercie na zakłady mamy mecze reprezentacji polski. Również dostępne są kluby w meczach towarzyskich i w lidze.  Wśród bukmacherów w Polsce jest to na prawdę optymalna oferta. Wybierając pzbuk należy sprawdzić ofertę zakładów przedmeczowych już teraz. Na PZBuk możesz obstawiać zakłady z bonusem 100. Jeśli masz ciekawe typy, możesz wykorzystać je w zakładach. Naszym zdaniem bukmacher otrzymuje na prawdę uznane opinie. Pierwsza aplikacja mobile wyszła bardzo dobrze. Wśród wydarzeń świata MMA znajdziesz same najlepsze postaci w ofercie PZBuk. Tym samym możesz złożyć kupon w serwisie z bardzo dobrym kursem. W razie wątpliwości przeczytaj regulamin i skorzystaj z warunków dla klienta.

Patrząc jak bukmacher PZBUK rozwija się na Polskiej arenie, widać iż jest to legalny bukmacher z przyszłością. W rankingach coraz częściej widać polskie zakłady bukmacherskie na wysokich pozycjach, co oznacza, że jest to legalny bukmacher z przyszłością. Wybierając polskie zakłady bukmacherskie, stawiamy na ładny interfejs i dobrą szatę graficzną. Oferowane tu zakłady bukmacherskie pzbuk to propozycja, która powinna przypaść nam do gustu. Pamiętajmy także o tym, że zakłady bukmacherskie pzbuk działają na mocy ministerstwa finansów i jego licencji.

pzbuk zakłady na żywo

PZBuk zakłady na żywo – opinie

Ten jeszcze nowy bukmacher, czyli Polskie Zakłady Sportowe PZBuk, ma dość ciekawą ofertę zakładów na żywo. Znajdują się w niej najbardziej popularne dyscypliny sportowe, a szczególnie piłka nożna. Minusem jest brak możliwości oglądania meczów na żywo. PZBuk udostępnia wyłącznie ich wizualizacje live. To kolejny, duży brak w ofercie, który bukmacher również powinien jak najszybciej uzupełnić. U większości bukmacherów jest to już standard. Fakt ten dziwi, tym bardziej że PZBuk umożliwia transmisję nawet meczów koszykarskich NBA. Które cieszą się zdecydowanie mniejszą popularnością wśród graczy. Wśród zalet można też wymienić możliwość gry na żywo w mniej popularne dyscypliny. Takie jak tenis stołowy, bilard, krykiet, czy e-sport. Na mocy licencji ministerstwa finansów, PZBuk ma zgodę na urządzanie zakładów wzajemnych piłki nożnej i nie tylko. Oferowane zakłady na piłkę nożną, czyli ligue 1, ligi mistrzów, czy tez innych sportów są atrakcyjne. Dla nowych graczy bukmacher ma minimum 50zł bonusu. Wśród polskich bukmacherów jest to całkiem dobra kwota. Polski bukmacher Pzbuk kod promocyjny, oferuje najlepsze bonusy bukmacherskie wśród zakładów sportowych. Na rynku zakładów mamy wiele opcji, lecz ta jest bardzo atrakcyjna.

Promocje i bonusy w >PZBuk

Bukmacher pzbuk zadbał o dobre bonusy, które przyciągają do gry. Oferowane pzbuk bonusy to dostęp do wielu opcji. Szczególnie ciekawych wydaje się bonus powitalny, który oferują polskie zakłady. O ile każdy bukmacher dokładnie eksponuje zakładkę z promocyjną ofertą. O tyle w PZBuk trudną ją znaleźć. Może dlatego, że bukmacher ten nie oferuje super ekstra promocji, na które mógłby przyciągać potencjalnych graczy. W ciągu kilku miesięcy zaoferował swoim użytkownikom dokładnie jedną promocję tymczasową. Ze stałych zaś można znaleźć na stronie internetowej PZBuk cztery propozycje:

  • Darmowy zakład 50 PLN – to bardzo prosta promocja. Wystarczy wpłacić depozyt. Postawić zakład za 50 zł po kursie nie mniejszym niż 1.8 i odebrać darmowy zakład. Ten będzie musiał być wykorzystany w ciągu 60 dni i mieć kurs nie niższy niż 2.0. Każdy gracz może skorzystać z tej oferty tylko raz.
  • Sklep Gracza – ten swojego rodzaju program lojalnościowy. Aby z niego skorzystać, trzeba być członkiem klubu lojalnościowego – należą do niego wszyscy zarejestrowani gracze. Klienci zbierają punkty lojalnościowe. Za samą rejestrację na koncie pojawia się 600 pkt. Za codzienne logowanie 25 pkt, a 1000 pkt. za zatwierdzenie dokumentów. Dodatkowe punkty PZBuk wpłyną na konto podczas wpłat depozytu. Będzie to dokładnie 50 punktów za każde 50 zł. Kolejny gratis o wartości 50 pkt. za samo postawienie zakładu. Nie ważne, jakiego będzie on typu. Na promocję liczą się zakłady SOLO. Jak i kombinowane, zakłady przedmeczowe i na żywo; w grę wchodzi też zakład wielokrotny. Dokładna rozpiska z poziomem gratisowych punktów znajduje się w regulaminie promocji. Zebrane PZBuk punkty gracz może wymieniać na różne nagrody: od rzeczowych, przez bonusy i darmowe zakłady. Zrobi to w Sklepie Gracza PZBuk Im więcej punktów, tym wyższy poziom przyznawanych nagród. Przykładowo za 50 tys. punktów gracz może otrzymać zakład za 50 złotych.
  • Cash-out – to możliwość wcześniejszego zamknięcia kuponu, z możliwością odzyskania części stawki. To, na jaki zwrot gracz może liczyć bukmacher, określa każdorazowo przy ofercie. Jeśli kwota Cash Out będzie wynosił więcej niż 2280 zł. Bukmacher odliczy też podatek od wygranej, który w Polsce wynosi 10%. Promocja ta dotyczy tylko wybranych zdarzeń i graczy oraz ma określony z góry czas trwania.

Statystyki

To jedna z zakładek na głównej stronie bukmachera. Po jej wybraniu gracz zostanie przekierowany na stronę minisitex.enetscores.com. To angielskojęzyczny serwis ze statystykami dyscyplin sportowych. Pierwszym utrudnieniem dla części graczy jest już sam język strony internetowej, którego nie można zmienić. Drugi to ogólny wygląd strony, która jest nieco nieczytelna. Po lewej stronie w tabeli wybiera się dyscyplinę sportu. Powyżej głównej tabeli ze statystykami zmienia się kraj, rozgrywki, sezon.

Oferowane kursy

W tej dziedzinie bukmacher jest bardzo nierówny. Z jednej strony PZBuk oferuje jedne z najwyższych kursów na polskim rynku bukmacherskim. Dotyczy to zdarzeń na NBA czy NHL oraz czasami na rozgrywki polskiej Ekstraklasy. Z drugiej zaś ich wysokość jest przeciętna na spotkania La Ligi, Serii A czy Premier League. Średnia marża PZBuk na mecze piłkarskie oscyluje w granicach 5%.

Aplikacja mobilna

Aktualnie bukmacher pzbuk zadbał o swoją aplikację. Dzięki niej możemy cieszyć się wygodną możliwością gry na urządzeniach mobilnych. Oprócz standardowej obsługi konta dostępna jest jest także opcja obsługi klienta, dzięki której możemy uzyskać wszelką pomoc i wsparcie.

Dla bukmachera pzbuk najważniejsze jest odpowiednie podejście do klienta, dlatego też bukmacher słucha swoich klientów. Dowodem na to jest wciąć rozwijana aplikacja mobilna, która pozwoli nam cieszyć się wszystkimi walorami gry w zakłady bukmacherskie, które proponuje marka Cherry Online Polska.

W aplikacji dostępne są wszystkie metody płatności dostępne u Cherry Online Polska. Zakładając także swoje konto przez aplikację mobilną, otrzymamy zakład powitalny. Dzięki temu możemy cieszyć się rozgrywką za dodatkowe środki.

Aplikacja mobilna oferuje nam wszystkie zakłady bukmacherskie dostępne w ofercie. Zaczynając od piłki nożnej, przechodząc poprzez inne kategorie bukmacherskie. W ofercie zakładów bukmacherskich znajdziemy także sekcję „Live” która pozwoli nam na obstawianie zakładów na żywo wśród wszystkich dyscyplin sportowych.

Wpłaty i wypłaty, czyli dostępne metody płatności

Dokładne informacje na temat płatności gracz znajdzie w zakładce o tej nazwie. Która umieszczona jest w lewym dolnym roku ekranu. Chyba żaden bukmacher na rynku nie opracował tak dokładnej i zrozumiałej informacji na ten temat. Wśród dostępnych metod płatności można wybrać Przelewy 24, Dotpay, MasterCard, Visa, czy Blik. Minimalna kwota depozytu to 22 zł. Każdy z nich jest bezprowizyjny i trwa poniżej 1 minuty.

Co do wypłaty zaś można ją zrobić na dwa sposoby. Dokładniej przy użyciu Przelewów24 lub Dotpay. Najmniej można wypłacić 5 zł. Od tych transakcji również nie jest pobierana żadna prowizja. Na pieniądze trzeba jednak poczekać dłużej. Bukmacher zapowiada, że mogą one znaleźć się na koncie już po kilku czy kilkunastu minutach. W przypadku problemów przelew może iść nawet do 7 dni. Aby wypłacić posiadane środki, gracz musi mieć zweryfikowane konto. W tej ofercie brakuje więc takich standardów jak PayU czy elektronicznych portfeli, najczęściej Skrill czy Neteller.

Obsługa klienta w PZBuk

W razie pytań i problemów bukmacher udostępnia graczom dwa sposoby na kontakt online z obsługą. Jednym z nich jest kontakt mailowy. Gracz może wysłać wirtualny list na adres kontakt@pzbuk.pl. Drugą opcją jest zaś chat, z którego można skorzystać bezpośrednio ze strony internetowej bukmachera. Niestety, jest on dostępny jedynie od 10 do 17. Więc bardzo krótko i do tego w godzinach pracy większości Polaków. Nie ma więc co liczyć na szybką pomoc serwisu. Tym bardziej, jeśli klienci grają w swoim czasie wolnym od pracy.

Ostatnią, zdawałoby się trochę niedzisiejszą opcją obsługi klienta, jest wysłanie tradycyjnego listu. Patrząc na to, że bukmacher świadczy swoje usługi online PZBuk, zaoferował trochę abstrakcyjne rozwiązanie. Mimo to jest dostępne. Listy można wysyłać na adres Cherry Online Polska sp. z o.o. pod adresem ul. Gedymina 30, 04-120 Warszawa.

Na najczęściej zadawane przez graczy pytania można znaleźć też odpowiedzi w Punkcie Obsługi Klienta. Wybierając FAQ. Jest tam jedynie 20 pytań, a więc nie najwięcej. Gracz znajdzie więc w tym miejscu jedynie podstawowe odpowiedzi na podstawowe pytania.

Jak widać obsługa klienta stoi na bardzo wysokim poziomie. Chcąc obstawiać zakłady bukmacherskie na wysokim poziomie, musimy mieć pewność, że obsługa klienta działa wzorowo. Dzięki temu nasza gra jest ubezpieczona a my jako gracze, mamy pewność iż wszystko jest w jak najlepszym porządku.

PZBuk opinie graczy

PZBuk jest dość krótko na polskim rynku bukmacherskim. Na tyle długo, że można znaleźć o nim już wiele opinii zamieszczonych przez internautów. Te są raczej negatywne. Gracze ostrzegają przed nie do końca jasnymi warunkami bonusów, które są przyznawane w niezrozumiały sposób. Kod promocyjny nie zawsze oznacza dodatkowe środki, a opcja darmowego zakładu – nie do końca jest darmowa. Najwięcej narzekań jest jednak na kontakt z biurem obsługi klienta. Odpowiedzi na wysłane maile przychodzą po kilku dniach albo nikt nie odpowiada. Chat jest dostępny w kolidujących z pracą godzinach. Mimo to trudno jest uzyskać połączenie z konsultantami. Nawet jeśli się to uda – są oni niekompetentni. Gracze są dość dosadni w wyrażaniu swoich opinii.

Proponujemy jednak się nimi nie zrażać i samemu spróbować usług, które oferuje ten bukmacher. PZBuk zakłady wzajemne oferuje na polskim rynku dość krótko, bo tylko kilka miesięcy. Przez ten czas się rozwija i wprowadza widoczne zmiany. Daje to nadzieję na polepszenie się oferowanych usług – nie tylko tych oferowanych na portalu internetowym. Jak na przykład wprowadzenie do użytku aplikacji mobilnej. Czy możliwość stawiania zakładów wzajemnych na wirtualne sporty do regularnej oferty. PZBuk bez wątpienia jest w stanie zaoferować polskim graczom obsługę na najwyższym poziomie. Najważniejsze jednak jest to, że to legalny bukmacher, który oferuje zupełnie bezpieczne zakłady bukmacherskie PZBuk. Oznacza to, że wpłacone przez gracza pieniądze będą wykorzystane wyłącznie na postawienie zakładów. Wygrane pieniądze faktycznie znajdą się na koncie bankowym gracza.

O potencjale i chęci pozostania na polskim bukmacherskim rynku może też świadczyć fakt. Że bukmacher w tak krótkim czasie został głównym sponsorem dwóch dyscyplin sportowych. Wygląda to tak, jakby PZBuk zakłady bukmacherskie szykował sobie grunt. Bez zmian w swojej codziennej ofercie może jednak być mu trudno utrzymać się na rynku. Dobra oferta i czasami też niezłe kursy to dziś nie wszystko. O tym świadczą opinie graczy, które krążą w sieci na temat Polskich Zakładów Bukmacherskich. Pzbuk bardzo szybko dostał zezwolenie, czym pokazał klasę. Dziś na kuponie możemy obstawiać spotkania tenisa, czy dodatkowych dziedzin sportu. Same kmentarze pokazują, że użytkownik może liczyć na wsparcie i pomoc bukmachera. Jeśli masz jakiś problem, skontaktuj się z bukmacherem już teraz. Sporo wątków zostało rozwiązanych dzięki naszemu serwisowi. Jeśli szukasz informacji na temat rozgrywek hokeja, lub innych dyscyplin które obejmuje PZBUK, zapraszamy. Z pewnością znajdziecie Państwo tutaj wszystkie niezbędne informacje do obstawiania. Dodatkowo otrzymasz wsparcie techniczne do swojego konta. Bukmacher oczywiście czeka na każdego użytkownika. Jak wiadomo internet daje duże możliwości. Dziś możemy brać udział w świecie piłk i i wygranych u każdego bukmachera. Wpłata i inne kwestie są szybko rozwiązywane, tak samo jak w PZBuk.

Z czasem bukmacher pzbuk staje się coraz ciekawszą propozycją do gry. Wpływa na to bonus powitalny, dobre kursy na zakłady na polskie zakłady bukmacherskie i nie tylko. Na podstawie licencji ministerstwa finansów bukmacher działa już sporo czasu, dlatego też oferuje fajne warunki. Docenione już polskie zakłady bukmacherskie to propozycja dobra dla początkujących graczy, którzy szukają dobrych ofert na start. Legalny bukmacher w swojej ofercie ma kilka ciekawych propozycji do naszego wyboru. Skutkiem tego bukmacher PZBUK na przewagę nad konkurencją.

Dlatego też aby wejść z najlepszą ofertą, polecamy kod rejestracyjny, który pozwala legalnie obstawiać polską ligę i inne sporty. Dostępna jest także liga narodów, siatkówka i wiele innych spotkań.

Sprawdź także nasz aktaulny ranking bukmacherów 2021 – zapraszamy!

Jak wyglądają opinie o PZBUK?

Tego dowiesz się na naszym serwisie! Podpowiemy jednak że jest to jeden z ciekawszych bukmacherów na Polskim rynku.

Jak wygląda PZBuk Oferta?

Wszystko wyjaśniliśmy w obszernym artykule na temat bukmachera. Każda z zainteresowanych osób znajdzie wszystkie niezbędne informacje na temat tego bukmachera.

Czy PZBuk to legalny bukmacher?

Oczywiście że tak! Możesz bez obaw zakładać konto na terenie Polski i korzystać z jego usług.

Czy polecacie bukmachera PZBuk?

Tak! Jego oferta jest bardzo przychylna dla nowych użytkowników dlatego polecamy też z niej skorzystać.

5.0
Trust & Fairness
5.0
Games & Software
5.0
Bonuses & Promotions
5.0
Customer Support
5.0 Overall Rating

Dodaj komentarz