Inter Miami – Charlotte FC: zapowiedź (12.08.2023)

Ćwierćfinał Leagues Cup przed nami, a wraz z nimi mecz pomiędzy Inter Miami a Charlotte FC. Kto będzie górą? Która drużyna typowana jest na zwycięzcę? Sprawdź naszą zapowiedź na mecz z udziałem Messiego i Karola Świderskiego!

Inter Miami – Charlotte FC – kiedy odbędzie się mecz?

Mecz Inter Miami z Charlotte FC odbędzie się 12 sierpnia 2023 roku na stadionie DRV PNK Stadium. To już ćwierćfinał Leagues Cup 2023, więc to spotkanie zapowiada się bardzo interesująco z perspektywy każdego kibica. Zobaczyć będzie można nie tylko Messiego, ale również polskich zawodników. Mowa oczywiście o Kamilu Jóźwiaku i Karolu Świderskim. Początek meczu o godzinie 1:00 czasu polskiego.

Inter Miami – Charlotte FC – kto typowany jest do wygranej?

Inter Miami prezentuje się ostatnio dość dobrze. Wygrali swoje trzy ostatnie mecze, w tym spotkanie z Atlanta United, które zakończyło się do dla drużyny z wynikiem 4-0, czy z Orlando City 3-1. W ostatniej rundzie Leagues Cup Inter Miami zmierzył się z FC Dallas. Było to dość emocjonujące i zarazem wyrównane spotkanie, które ostatecznie zakończyło się na korzyść Inter Miami po remisie 4-4 i rzutach karnych.

Charlotte FC także nie jest w gorszej formie, co potwierdzają statystyki przed jej kolejnym meczem. Jak do tej pory na cztery spotkania, Charlotte FC za każdym razem odnotowała zwycięstwo. Wygrała z Necaxa 4-1, Cruz Azul po rzutach karnych, czy nawet z Houston Dynamo FC 2-1.

Trzeba przyznać, że to będzie bardzo ciekawe spotkanie, ponieważ obie drużyny prezentują wysokich poziom gry. Inter Miami na pewno będzie błyszczeć w ofensywie, zwłaszcza że ma Lionela Messiego. Charlotte FC też ma świetnego strzelca i jest nim Polak, Karol Świderski. Dlatego pojawiają się różne typy na to spotkanie, a najwięcej z nich sugeruje remis.

Inter Miami – Charlotte FC – gdzie oglądać?

Mecz Inter Miami z Charlotte FC będzie transmitowany na żywo przez różne kanały sportowe. W Polsce najprawdopodobniej obejrzymy go tylko w sieci.