Ettifaq – Al-Nassr: zapowiedź (14.08.2023)

Z pewnością pojedynek Al-Nassr to jeden z bardziej wyczekiwanych meczów inauguracyjnej kolejki ligi arabskiej, zwłaszcza że prawdopodobnie na murawie zobaczymy Cristiano Ronaldo i Sadio Mane. Po drugiej stronie zobaczymy Ettifaq wraz z Jordanem Hendersonem. Kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku? Która drużyna typowana jest do zwycięstwa? Gdzie będzie można oglądać mecz Ettifaq – Al-Nassr? Sprawdź naszą zapowiedź na to spotkanie!

Przed nami jedno z ciekawszych spotkań piłkarskich w inauguracyjnej kolejce ligi arabskiej, ponieważ z jedną z drużyn wystąpi Ronaldo, zaś z drugą Henderson. Sama historia ostatnich dwunastu lat rywalizacji obu drużyn również prezentuje się ciekawie i naznaczona jest kilkoma remisami. Oczywiście nie zabrakło też zwycięstw na koncie Al-Nassr, czy Ettifaq. Zespół Ronaldo pokonał rywali dziesięć razy. Ettifaq trumfował zaledwie pięciokrotnie, z czego ostatni wygrany mecz odbył się w 2021 roku, więc stosunkowo niedawno. Od tego czasu obie drużyny rozegrały po cztery spotkania – trzy w lidze i po jednym w pucharze. Dwa razy zwycięstwo odnotował Al-Nassr i dwa razy spotkanie zakończyło się remisem.

Mecz Ettifaq – Al-Nassr – która drużyna może wygrać?

Ettifaq na swoim stadionie nie przegrało z Al-Nassr od trzech spotkań. Zatem poziom pojedynku obu zespołów może być dość wyrównany i trudno przewidzieć, kto tak naprawdę wygra. Niektórzy typują remis, inni obstawiają wygraną Al-Nassr, a jeszcze inni Ettifaq. Jak zatem zakończy się to spotkanie? Trudno przewidzieć, więc nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na mecz!

Mecz Ettifaq – Al-Nassr – gdzie oglądać?

Starcie pomiędzy Ettifaq a Al-Nassr zaplanowano na poniedziałek 14 sierpnia 2023 roku. Obie drużyny spotkają się na Prince Mohamed bin Fahd Stadium w Dammam, a początek meczu o godzinie 20:00. Żadna polska stacja nie będzie transmitowała tego spotkania na żywo. Mimo wszystko spotkanie jest na tyle ciekawe, że wiele serwisów online zapewni nam dostęp do transmisji na żywo, w tym na przykład strony najlepszych bukmacherów.