Puszcza NIEPOŁOMICE – Legia Warszawa: zapowiedź (13.08.2023)

Kibice Puszczy Niepołomice pewnie już nie mogą doczekać się kolejnego spotkania z udziałem ich ukochanego zespołu, ponieważ to absolutny beniaminek Ekstraklasy. Już w najbliższy weekend Puszcza rozegra mecz u siebie z Legią Warszawą. Jak typowane jest to spotkanie? Która drużyna ma największe szanse na wygraną? Gdzie będzie można obejrzeć transmisję z meczu Puszcza – Legia Warszawa? Sprawdź naszą zapowiedź na to spotkanie!

Trzeba przyznać, że będzie to bardzo ciekawe spotkanie, które dostarczy nam wszystkim wielu emocji. Puszcza Niepołomice z pewnością jest w bardzo dobrej formie, co zresztą było widać w poniedziałek. Drużyna odnotowała pierwsze zwycięstwo na poziomie Ekstraklasy w historii klubu i pokazała przewagę nad Stal Mielec, pokonując rywali 1:0 po golu Michała Walskiego. To zwycięstwo było świetną odpowiedzią na wcześniejsze porażki, które Puszcza zaliczyła w dwóch meczach otwierających sezon. Wówczas drużyna przegrała 2:3 z Widzewem Łódź oraz 1:4 z Jagiellonią Białystok.

Legia Warszawa weszła w sezon z mocnym przytupem i zaczęła od zdobycia Superpucharu Polski. W dwóch pierwszych meczach ligowych także była bezkonkurencyjna, co zakończyło się zwycięstwem w starciu z ŁKS-em i Ruchem. Legia Warszawa dobrze też sprawdza się w europejskich pucharach, gdzie wyeliminowała klub Ordabasy Szymkent (2:2 i 3:2). Dlatego stanowi bardzo mocnego przeciwnika.

Puszcza – Legia Warszawa – która drużyna typowana jest do zwycięstwa?

Rywalizacja na pewno będzie zacięta i żadna z drużyn nie będzie chciała się poddać, bo mają sporo do stracenia. Mimo wszystko forma Legionistów jest świetna, więc to pozwala zakładać, że goście wygrają spotkanie.

Puszcza – Legia Warszawa – gdzie oglądać transakcję z meczu?

Mecz pomiędzy Puszczą a Legią Warszawą zostanie rozegrany 13 sierpnia 2023 roku na Stadionie im. Józefa Piłsudskiego w Krakowie. Jego start zaplanowano na 17:30. Kibicie, którzy nie będą mogli osobiście obejrzeć rozgrywek na stadionie, mogą śledzić ją przez tv lub Internet. Spotkanie Puszcza – Legia Warszawa będzie transmitowane w Canal + Sport, jak również online.