Wijnaldum: złamanie prawej kości piszczelowej na dzisiejszym treningu, wróci w 2023 roku. Roma: „Forza Gini!” (RELACJA PRASOWA)

Pasjadosportu.pl » Wijnaldum: złamanie prawej kości piszczelowej na dzisiejszym treningu, wróci w 2023 roku. Roma: „Forza Gini!” (RELACJA PRASOWA)

wijnaldum-a-trigoria-tagliata

ASROMA.COM – Zła wiadomość dla Josè Mourinho i kibiców Romy: jak podano na oficjalnej stronie klubu Giallorossi „ po kontuzji odniesionej podczas dzisiejszej sesji treningowej, Wijnaldum przeszedł dziś wieczorem badania kliniczne, które ujawniły złamanie prawej kości piszczelowej. Zawodnik przejdzie kolejne badania w najbliższych dniach„. Giallorossi chcieli pokazać swoje wsparcie dla nowego podpisu poprzez „Forza Gini!„.

Trudno przewidzieć czas powrotu do zdrowia Wijnalduma: istnieje wiele zmiennych, od rodzaju złamania po sposób, w jaki piłkarz zdecyduje się leczyć uraz – operacja czy nie – ale szanse na to, że zobaczymy Holendra ponownie noszącego koszulkę Romy przed 2023 rokiem są praktycznie zerowe, także ze względu na przerwę zaplanowaną na Mistrzostwa Świata w Katarze.

VAI ALLA NOTA UFFICIALE


Nieco więcej informacji na temat dynamiki kontuzji Georginio Wijnalduma przefiltrowuje: według specjalistycznej strony złamanie nastąpiło w wyniku starcia z Felixem na treningu, tym w fazie wykańczania przed meczem z Cremonese.

(calciomercato.com)

VAI ALL’ARTICOLO ORIGINALE

Czytaj również:  Karty raportowe. CAMARA "Dynamika, której brakowało" 6,5