Węgry-Włochy, Cristante: „Jesteśmy silni, możemy zrobić dobrze. Kiedy jesteśmy w drużynie narodowej zawsze dajemy z siebie 100%”

Pasjadosportu.pl » Węgry-Włochy, Cristante: „Jesteśmy silni, możemy zrobić dobrze. Kiedy jesteśmy w drużynie narodowej zawsze dajemy z siebie 100%”

whatsapp-image-2022-06-07-at-21-38-10

RAI 1 – Bryan Cristante, pomocnik Romy i reprezentacji Włoch, przemówił do mikrofonów stacji telewizyjnej po zakończeniu meczu z Węgrami, wygranego 0-2. Dzięki temu wynikowi Azzurri zakwalifikowali się do Final Four Ligi Narodów. Jego wypowiedzi.

Ta grupa ma dużo dumy.
„Jeszcze przed meczem na San Siro byliśmy pięć punktów z tyłu i mogliśmy skończyć na pierwszym miejscu. Dobrze zrobiliśmy, że wygraliśmy te dwa mecze, które nie były łatwe, a teraz zagramy w tych Final Four.

O drodze reprezentacji po eliminacjach z mundialu.
„Jest rozczarowanie, my jesteśmy pierwsi. Jedynym rozwiązaniem było ponowne uruchomienie i granie w te gry świetnie. Wzięliśmy finał, teraz musimy wierzyć w naszą drogę, jeśli nie będziemy wierzyć, sprawy nie potoczą się dobrze. Jesteśmy silni, możemy robić dobre rzeczy i musimy grać na 100 procent.”

Czy wszyscy piłkarze kochają drużynę narodową?
„Tak, kto przychodzi, zawsze daje z siebie wszystko. Sezony są długie, jest tyle meczów, a złe komunikaty się przedostają. Kiedy są na obozie treningowym widzę, że dla tej koszulki dają z siebie wszystko i dają z siebie 100%.

Czytaj również:  AC Milan kopie Inter