Twitter, Pallotta pozdrawia zmarłego dziś Onofriego: „Wśród moich najmilszych wspomnień w Romie są wieczory w jego restauracji”

Pasjadosportu.pl » Twitter, Pallotta pozdrawia zmarłego dziś Onofriego: „Wśród moich najmilszych wspomnień w Romie są wieczory w jego restauracji”

pallotta-onofri

Odszedł dziś w wieku 66 lat, Angelo Onofriwłaściciel zabytkowej restauracjiW Spaghettari”, w rejonie Trastevere. Wśród jej częstych gości jest były prezydent Romy, James Pallotta, który napisał na Twitterze: „Mamz bólem serca dowiaduję się, że mój drogi przyjaciel Angelo Onofri odszedł. Niektóre z moich najlepszych wspomnień w Rzymie były z Angelo siedzącym przed swoją restauracją Ai Spaghettari, rozmawiającym o swojej miłości do Romy i pasji do Harleya-Davidsona. Przesyłam modlitwę Francesce, Roberto, Annie i całej jego rodzinie”.

Z bólem serca dowiedziałem się, że mój dobry przyjaciel Angelo Onofri zmarł. Jedne z moich najlepszych wspomnień z Rzymu to siedzenie z Angelo przed jego restauracją Ai Spaghettari, rozmowy o jego miłości do #ASRoma i pasji do Harley-Davidsonów. Przesyłając modlitwy do Franceski, Roberto, Anny i całej jego rodziny pic.twitter.com/IWaAZ53A1H


– Jim Pallotta (@jimpallotta13)
30 grudnia 2022 r

Czytaj również:  Abodi: "Odwołanie Juve? Spodziewam się przejrzystej ścieżki'