Roma Femminile, Spugna: „Uważaj na Pomigliano. Obrót? Zagrają najlepszą możliwą formacją” (WIDEO)

Pasjadosportu.pl » Roma Femminile, Spugna: „Uważaj na Pomigliano. Obrót? Zagrają najlepszą możliwą formacją” (WIDEO)

femminile-sassuolo-roma-bartoli-spugna-4

Alessandro Spugna, trener Roma Femminile, wypowiedział się dla oficjalnych kanałów klubu w przeddzień meczu z Pomigliano, obowiązującego w dziesiątym dniu mistrzostw i zaplanowanego na jutro na 12:30. Oto jego słowa: „Musimy kontynuować nasz wzrost. Teraz przychodzimy przeciwko drużynie, która ostatnio dobrze sobie radzi i osiąga ważne wyniki, więc musimy być bardzo ostrożni.”

Jakie jest ryzyko rozgrywania meczów na bardzo różnych poziomach?
„Jeśli chcemy być wielkim zespołem, musimy myśleć mecz po meczu, z bardzo wysoką koncentracją. Wszystkie zespoły, które zagrają przeciwko Romie, dadzą z siebie wszystko, ponieważ jesteśmy na szczycie tabeli, wszystkie będą chciały uzyskać wyniki przeciwko nam.”

Ci saranno cambi?
„Oceniamy stan i stopień zmęczenia niektórych zawodników. Ale skład pokazał, że ci, którzy wchodzą na boisko, robią to na maksa, ci, którzy wejdą na boisko, zrobią to, by rywalizować w wielkim meczu i zagrają najlepszą możliwą formacją.

?️ „Wszystkie drużyny dadzą z siebie wszystko przeciwko nam, ponieważ w tej chwili prowadzimy w klasyfikacji.”

Alessandro Spugna w przeddzień meczu z Pomigliano #ASRomaFemminile pic.twitter.com/ieeNBieU5w

– AS Roma Femminile (@ASRomaFemminile) November 25, 2022

Czytaj również:  Roma Femminile, Spugna: "Wspaniale być wśród najlepszej szesnastki w Europie. Będziemy potrzebowali pokory i odwagi"