Przewidywania Bitesize: Guimaraes vs Sporting Lizbona – 24/04/23

Pasjadosportu.pl » Przewidywania Bitesize: Guimaraes vs Sporting Lizbona – 24/04/23

Konkurs: Primeira Liga

Rynek: Zwycięstwo Sportingu Lizbona

Kursy: 8/15 @ PasjadoSportu

Pachnący szansą na zdobycie krajowego wzmocnienia w poniedziałkowy wieczór Sporting Lizbona wybierze się w podróż do zmagającego się z problemami Guimaraes.

Zaczynając od gospodarzy, podczas gdy Guimaraes może nadal prowadzić w pogoni za kolejnym miejscem w pierwszej szóstce w tym sezonie, ludzie Moreno są w środku tego, co szybko stało się koszmarem. Po ostatniej porażce 2:1 z Famalicao 14 kwietnia, Biało-Czerwoni zdobyli zaledwie jeden punkt w pięciu ostatnich meczach Primeira Liga. Z ich przedłużającą się rutyną podkreśloną przez okropne 5-1 na wyjeździe z Benficą podczas marcowej przerwy międzynarodowej, Guimaraes pokazali również kilka dość rażących problemów z tyłu. Z zaledwie jednym czystym kontem w najwyższej klasie rozgrywkowej od 19 lutego, poniedziałkowi gospodarze będą bardziej niż świadomi, że czeka ich ogromne wyzwanie, gdy powrócą na Estadio D. Afonso Henriques.

Jeśli chodzi o gości, Sporting Lizbona, który kilka dni temu zakończył swoją przygodę z Ligą Europy z rąk włoskich gigantów Juventusu, szuka ostatnio stabilizacji. Jednakże, podczas gdy podopieczni Rubena Amorima odnieśli tylko jedno zwycięstwo w ostatnich pięciu występach we wszystkich rozgrywkach, Lwy powinny cieszyć się z podróży do Guimaraes w poniedziałkowy wieczór. Były szef Bragi, który od 8 stycznia nie poniósł ani jednej porażki na wyjeździe z Estadio Jose Alvalade, będzie również podekscytowany imponującym rekordem przeciwko kandydatom do czołowej szóstki. Wygrywając 3:0 z Guimaraes w Lizbonie w meczu rewanżowym 5 listopada, Sporting wygrał każde ze swoich ostatnich pięciu spotkań z gospodarzami poniedziałkowego meczu wynikiem 12:1. Podobnie, smakując tylko jedną porażkę na Estadio D. Afonso Henriques od 2017 roku, spodziewamy się tutaj zwycięstwa na wyjeździe.

Zakład: Sporting Lizbona 8/15 na pokonanie Guimaraes w poniedziałkowym Primeira Liga Showdown @PasjadoSportu

Czytaj również:  Kapitan Napoli Di Lorenzo wzywa do skupienia się, aby wykorzystać "wielką szansę"