PRUZZO: „Trudno znaleźć rozwiązanie dla Karsdorp

Pasjadosportu.pl » PRUZZO: „Trudno znaleźć rozwiązanie dla Karsdorp

massimo-ascolto-new

Podczas gdy Roma jest na tournee w Japonii, sprawa Karsdorp jest w wiadomościach po ostatnich wydarzeniach. Według Roberto Pruzzo jest to „skomplikowane, aby znaleźć rozwiązanie dla Karsdorp”. „Mourinho swoimi wypowiedziami o Karsdorp pokazał, że ma carte blanche” dodaje Max Palombella.

Francesco Balzani natomiast otwiera rozdział rynkowy: „Teraz zobaczmy, jak pójdzie ta styczniowa kampania zakupowa, ale ostatecznie czas zacząć poważnie kwestionować działania Pinto”. Pozostając w temacie rynku, Enrico Camelio dodaje: „Mourinho chce środkowego pomocnika, nie wiadomo jeszcze czy może to być Frattesi”. Jednym z tych, którzy już przybyli jest Ola Solbakken, który według Giulii Mizzoni, „będzie potrzebował czasu, aby zadomowić się w kontekście, który obecnie nie jest idylliczny”.

_____

To i wiele więcej w „Massimo Ascolto„, felietonie LAROMA24.IT red. Spacer po najważniejszych programach radiowych w stolicy. Miłego czytania.

_____

Frattesi jest faworytem na środek pola, ale nie jest jedynym celem. Roma chciałaby rozpocząć negocjacje, które obejmowałyby również Karsdorp, dlatego profil McKenniego może się podobać (SANDRO SABATINI, Radio Radio, 104,5, Radio Radio Lo Sport

Nie sądzę, aby Frattesi mógł przybyć w styczniu, myślę, że latem zostanie graczem Romy. Juventus wolałby Odriozolę niż Karsdorpa, ale to konkretniejsza okazja (STEFANO AGRESTI, Radio Radio Radio, 104,5, Radio Radio Lo Sport

Mourinho chce środkowego pomocnika, nie wiadomo czy może to być Frattesi. Juventus i Allegri chcą Karsdorpa, jest jeszcze Bologna (ENRICO CAMELIO, Radio Radio, 104,5, Radio Radio Lo Sport)

Solbakken będzie potrzebował czasu, aby zadomowić się w kontekście, który obecnie nie jest sielankowy. Wzięto go, by stał się przydatnym graczem dla sprawy Giallorossich (GIULIA MIZZONI, , 92.7)

Wierzę, że latem ktoś odejdzie, nawet spośród tych, którzy są uważani za ważnych graczy (ANDREA DI CARLO, Tele Radio Stereo, 92,7)

Frattesi bardzo przydałby się Romie ze względu na swoją charakterystykę, myślę, że dyskurs Aouar jest zamiast tego związany z Wijnaldumem (FEDERICO NISII, Tele Radio Stereo, 92,7

Ronaldo w Romie byłby grubym błędem, zniszczył dwie ostatnie drużyny, dla których grał. Myślę, że Giallorossi poruszą się trochę na rynku, rozmawiają z agentami Aouara i nie wykluczam nazwiska Frattesiego (PIERO TORRI, Tele Radio Stereo, 92,7)


Trudno jest znaleźć rozwiązanie dla Karsdorp, ponieważ niewiele jest klubów chętnych do płacenia określonych wynagrodzeń. Gracz dał też niewiele (ROBERTO PRUZZO, Radio Radio, 104,5, Radio Mattino, Sport i Wiadomości)

Sprawa Karsdorp grozi przybraniem konturów prawnych, piłkarz, jak sądzę, ma broń do odwetu na Romie, piłkarz został postawiony w skomplikowanej sytuacji z punktu widzenia środowiskowego i osobistego. Roma nie jest zadowolona z sytuacji stworzonej przez Mourinho (STEFANO AGRESTI, Radio Radio, 104,5, Radio Mattino, Sport i Wiadomości)

To jasne, że Karsdorp nie zagra już dla Romy i jasne jest, że piłkarz ma w tej sprawie przewagę (FURIO FOCOLARI, Radio Radio, 104,5, Radio Mattino, Sport i Wiadomości)

Mourinho swoimi wypowiedziami na temat Karsdorpa pokazał, że ma carte blanche. Uważam, że klub zaakceptował wszystko, co zrobił Mourinho wiedząc, że może to stworzyć trudności na rynku dla zawodnika. Jeśli Arabia Saudyjska wygra z Argentyną dzięki dobremu trenerowi i organizacji Roma nie powinna potrzebować zjawisk na boisku, by wygrać z Sassuolo (MAX PALOMBELLA, PlayRoma – New Sound Level)

Roma od dawna zabiega o Aouara, dziś jeśli Milan złoży tę 8 mln ofertę, o której czytaliśmy, to go wezmą. Dzieje się tak dlatego, że wczoraj trzeba było pozyskać zawodnika za 5 mln euro, a nie dziś, że kosztuje więcej i nie stać cię na niego. Roma na rynku płaci dziś za wszystkie niepowodzenia poprzedniego zarządu i w dodatku Pinto stawia na swoim, patrz różne pieniądze wyrzucone za Vina, Shomurodova. Teraz zobaczmy jak pójdzie ta styczniowa kampania zakupowa, ale ostatecznie czas zacząć poważnie kwestionować działania Pinto (FRANCESCO BALZANI, Centro Suono Sport, 101,5, Te la do io Tokyo)

Pomijając aspekt techniczny, jeśli idziesz po Aouara przewidując nawet konkurencję innych drużyn, ale nigdy nie udaje ci się zamknąć negocjacji, to normalne, że dziś przyjeżdża taki zespół jak AC Milan, który może wydać, i wyrywa ci go sprzed nosa, jakby nic się nie stało. To niedopuszczalne, nigdy nie ma chwili, kiedy Pinto zdoła działać szybko (ANTONIO FELICI, Centro Suono Sport, 101.5, Te la do io Tokyo)