Pellegrini, Mancini i Spinazzola pracują w Dubaju, Wijnaldum trenuje na siłowni. Dybala: „Piękne relacje z Mou”. Zalewski wyeliminowany z Pucharu Świata

Pasjadosportu.pl » Pellegrini, Mancini i Spinazzola pracują w Dubaju, Wijnaldum trenuje na siłowni. Dybala: „Piękne relacje z Mou”. Zalewski wyeliminowany z Pucharu Świata

05-09-2021-san-marino-polska-eliminacje-mistrzostw-swiata-qatar-2022-pilka-nozna

Z Rzym na urlopie przed wznowieniem treningów, Giallorossi kontynuują pracę: Pellegrini, Mancini e Spinazzola trenują razem w Dubaju, podczas gdy Georginio Wijnaldum kontynuuje swój powrót do zdrowia na siłowni. Tymczasem wypowiedzi Paulo Dybala w którym przyznaje się do zrobienia „wszystko, by zagrać ostatnie wyzwanie z Romą”.a ponadto, aby mieć, „piękny związekz José Mourinho. Tych jednak, którzy mówili o możliwym powrocie do Giallorossich jest Bryan Reynoldsobecnie wypożyczony doWesterlo: „Chcę wrócić do Romy. Zainwestowali we mnie dużo pieniędzy i chcę się odwdzięczyć klubowi, który zmienił moje życie. I mam nadzieję, że w przyszłości widzą mnie również jako gracza Romy”.

W końcu, po Viña, kończy się też przygoda Nicoli Zalewski na Mistrzostwach Świata: jego Polska został wyeliminowany w rundzie 16 zawodów przez Francja, który wygrał 3-1.

Marzenie trwa jednak nadal, bo Roma Femminile2-0 u siebie zMilan dzięki dubletowi Manuela Giugliano, umacnia swoją przewagę w klasyfikacji, +6 punktów od zajmującego drugie miejsce Juventusu.

LINKI DO NAJWAŻNIEJSZYCH WIADOMOŚCI DNIA

IL TEMPO – REYNOLDS: „CHCĘ ROMY, ALE MOU DECYDUJE

PAULO: „WALCZĘ DLA MOJEJ ROMY”

CORSPORT – POMYSŁ MOU: DYBALA À LA TOTTI

TOTTI: „TO SĄ MISTRZOSTWA ŚWIATA, KTÓRE CELEBRUJĄ SPORT

INSTAGRAM, WIJNALDUM NA SIŁOWNI: „DOBRA NIEDZIELA, ŻEBY MIEĆ ŚWIETNY TRENING” (FOTO)

FOTO – PELLEGRINI, MANCINI I SPINAZZOLA TRENUJĄ RAZEM W DUBAJU

SERIE A KOBIET, MILAN-ROMA 0-2: DUBLET GIUGLIANO. SKONSOLIDOWANE PROWADZENIE, +6 NAD JUVE (FOTO I WIDEO)

KATAR 2022, FRANCJA W ĆWIERĆFINALE: POKONAŁA POLSKĘ ZALEWSKIEGO 3-1

LR24

Czytaj również:  Jutro mecz rewanżowy z Realem Sociedad, Mourinho i Pellegrini: "Gotowi do walki". Stadion Romy, Gualtieri: "Szybko idziemy do przodu"