NARDO: „W ciągu najbliższego półtora miesiąca Mourinho będzie musiał dokonać kilku rotacji

Pasjadosportu.pl » NARDO: „W ciągu najbliższego półtora miesiąca Mourinho będzie musiał dokonać kilku rotacji

massimo-ascolto-new

Niecały tydzień i Roma powróci na boisko przeciwko Interowi, co zainauguruje ponad miesiąc ognia dla Giallorossich: „Roma zagra teraz 12 meczów w ciągu półtora miesiąca, Mourinho nieuchronnie będzie musiał rotować”, myśli Alessio Nardo. Fundamentalne będzie, dla Josè Mourinho, ponowne odkrycie żyłki swoich ofensywnych interpretatorów, kontynuuje Gianluca Lengua: „Musi również spróbować odblokować inne elementy w dziale ofensywnym oprócz Dybali, w szczególności Abrahama, który ma problemy. W tej chwili Giallorossi są uzależnieni od Dybali.”

_____

To i wiele więcej w „Massimo Ascolto„, felietonie na LAROMA24.IT red. Spacer po najważniejszych programach radiowych w stolicy. Miłego czytania.

_____

Romowie są silniejsi niż w zeszłym roku. Gdyby tak powtórzyć mecz z Atalantą to wygrywamy go 9 razy na 10. Giallorossi zawsze dużo budowali, ale mało kapitalizowali (ALESSANDRO CRISTOFORI, Tele Radio Stereo, 92,7)

Roma musi też spróbować odblokować inne elementy w dziale ofensywnym poza Dybalą, w szczególności Abrahama, który ma problemy. W tej chwili Giallorossi są uzależnieni od Dybali (GIANLUCA LENGUA, Radio Radio, 104.5, Il Calcio è servito)

Dybala doskonale wie, że jeśli nie zagra na swoim poziomie to ryzykuje, że podczas mundialu będzie w domu, wybrał Romę również z tego powodu. Przeciwko Jamajce powinien wejść na boisko tylko wtedy, gdy jest zdrowy, ale i tak trudno, żeby był na 100% dla Interu. W tej chwili Roma ma bardzo krótki skład (ROBERTO MAIDA, Radio 104.5, Il Calcio è servito)

Roma rozegra teraz 12 meczów w ciągu półtora miesiąca, więc Mourinho będzie musiał rotować (ALESSIO NARDO, Tele Radio Stereo, 92.7)

Czytaj również:  Paulo Sergio: "Mourinho pracuje bardzo dobrze. Dybala może zrobić różnicę"