Na starcie tylko 0:0: Modrić nie zdobywa bramki w meczu Chorwacji z Marokiem

Pasjadosportu.pl » Na starcie tylko 0:0: Modrić nie zdobywa bramki w meczu Chorwacji z Marokiem

Drużyna narodowa

Luka Modrić i jego chorwaccy podopieczni rozpoczęli Mistrzostwa Świata od remisu! W otwierającym mundial meczu Chorwacji z Marokiem w środę w porze lunchu padł tylko bezbramkowy remis 0-0.

W swoim ostatnim meczu na mundialu Chorwaci przegrali w finale z Francją, teraz Modrić i spółka musieli oddać co najmniej dwa punkty. Ponieważ mecz nie przyniósł wielu szans na zdobycie bramki, 37-latek nie rozegrał też szczególnie efektownego spotkania, ale mimo to włożył wysiłek jako podpora chorwackiego środka pola.

Punkty wciąż oznaczają jedno z czołowych miejsc w grupie F, ale tylko dlatego, że pozostali dwaj grupowi przeciwnicy są w akcji dopiero wieczorem. Belgia i Kanada zmierzą się ze sobą od 20:00, a następnym przeciwnikiem Chorwacji będzie w niedzielę (17:00) Kanada. Królewski pojedynek będzie miał miejsce następnie w trzecim meczu grupowym: Chorwacja i Belgia zmierzą się ze sobą 1 grudnia – czy obie te drużyny awansują do ostatniej 16? Wślizg przeciwko Maroku powinien pomóc Modrićowi tylko w ograniczonym stopniu.

/21630049872/Realtotal_bet365_News

/21630049872/Realtotal_bet365_mobil_320x50

Read More

Czytaj również:  Przed półfinałem Supercopy: Ostatni trening Realu Madryt bez Mendy'ego