MANGIANTE: „Dla Belottiego to tylko kwestia czasu i dopasowania

Pasjadosportu.pl » MANGIANTE: „Dla Belottiego to tylko kwestia czasu i dopasowania

big-massimo-ascolto-new

Drugi dzień Serie A już za nami, a Roma wyjdzie na boisko w poniedziałek na Stadio Olimpico przeciwko Cremonese. „Spis, który wyobrażam sobie na Romę przeciwko Cremonese jest dokładnie taki sam jak formacja Salerno” mówi Riccardo Trevisani.

Jednak sytuacja Nicolò Zaniolo nadal powoduje rozmowy. Według Furio Focolari „nie przedłuży teraz kontraktu, to nie jest dla niego wygodne. Ma świetny rok i w przyszłym sezonie będzie miał przewagę”.

_____

To i wiele więcej w „Massimo Ascolto„, felietonie LAROMA24.IT red. Spacer po najważniejszych programach radiowych w stolicy. Miłego czytania.

_____

Jestem przekonany, że Belotti zdobywa swoje 10-12 bramek, nawet jako rezerwowy, i przynosi je do domu. Moim zdaniem niewiele ustępuje Abrahamowi, to świetny zawodnik, który sprawiłby, że nogi przeciwników drżałyby widząc jego wejście w ostatnich 20-30 minutach (MARIO SCONCERTI, Tele Radio Stereo, 92,7)

Chalobah ma wielkie dary fizyczne, w takiej lidze jak włoska powinien pracować nad poziomem taktycznym. Nadal uważam, że ideałem jest lewy środkowy obrońca (STEFANO BORGHI, Tele Radio Stereo, 92,7)

Jest bardzo niedojrzały Chalobah, dla mnie to jedno z nazwisk wrzuconych tylko dlatego, że odchodzi z Chelsea… (ROBERTO INFASCELLI, Tele Radio Stereo, 92,7)

Dla Belottiego to tylko kwestia czasu i dopasowania. To, że oczekuje najpierw transferu, jest gwarancją przyszłości projektu, z klubem uważnym na rachunki (ANGELO MANGIANTE,Tele Radio Stereo, 92,7)


Jeśli Mourinho wystawia cię ze składu to znaczy, że czegoś ci brakuje. Kluivert musi zakasać rękawy i z wielką pokorą zacząć od nowa, by odbudować swoją karierę (ALESSIO NARDO, Tele Radio Stereo, 92,7)

W środku pola będzie wiele jakościowych rotacji i to jest dobra rzecz (VALENTINA CATONI, Tele Radio Stereo, 92,7)

Mam wielkie oczekiwania co do tego roku, już w zeszłym sezonie Roma mogła rywalizować o Ligę Mistrzów. To bardzo dobrze, że wygraliśmy z Salernitaną, ale w meczu wystarczy jeden epizod i może on zmienić wszystko (AUGUSTO CIARDI, Tele Radio Stereo, 92.7)

Spis jaki sobie wyobrażam na Roma-Cremonese to skopiowanie dokładnie formacji z Salerno, jedyne co można by zmienić to Matic za Cristante, ale czy usunęlibyście tego, który rozstrzygnął pierwszy mecz? (RICCARDO TREVISANI, Tele Radio Stereo, 92,7)

Zaniolo pozostał w Romie, ponieważ nie nadeszła oferta, której oczekiwali dyrektorzy Giallorossich, a w międzyczasie Mourinho zrewidował swój osąd (FRANCO MELLI, Radio Radio, 104,5, Radio Mattino, Sport i Wiadomości)

Wyzwanie przeciwko Cremonese nie jest łatwe. Musimy najpierw myśleć o tym meczu, a potem o Juventusie. Mecz Salernitana v Roma powinien zakończyć się 0-3/0-4, ale zakończył się 0-1: 3 punkty i tak przyszły, a kibicom na tym zależy. Wynik zawsze ukierunkowuje analizę meczu (ANDREA CORALLO, Tele Radio Stereo, 92,7)

To jasne, że Zaniolo nie przedłuży teraz kontraktu, nie pasuje mu to. Ma świetny rok i w przyszłym sezonie będzie miał przewagę (FURIO FOCOLARI, Radio Radio, 104,5, Radio Radio Mattino, Sport i Wiadomości)