LIVE

as-roma-v-genoa-cfc-coppa-italia-5

W ostatnich godzinach uporczywie mówi się o możliwym transferze Nicolò Zaniolojuż w styczniu na rynku. Giallorossi i numer 22 nigdy nie byli tak daleko od siebie, dlatego zawodnik może zaakceptować nową destynację i na dzień dzisiejszy Tottenham to klub najbardziej zainteresowany. Oto aktualizacje na żywo dotyczące negocjacji.

23:30 – Tutaj pojawia się również tweet od eksperta rynku piłkarskiego Fabrizio Romano: the Rzym jest gotowy do poddania się Zaniolo już w styczniu, w zasadzie kontakty do odnowienia są już całkowicie gotowe. Na stronie Tottenham zdaje sobie sprawę z sytuacji, ale stołeczny klub żąda 40 milionów.

AS Roma jest obecnie otwarta na sprzedaż Nicoló Zaniolo w styczniu. Rozmowy o nowej umowie są całkowicie wyłączone – Roma może pozwolić Zaniolo odejść na stałe. ??? #transfery

Tottenham jest dobrze poinformowany o sytuacji – Roma chce 40 mln euro opłaty przy stałej umowie, a nie prostego wypożyczenia. #THFC pic.twitter.com/jErBEuONmf

– Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) January 19, 2023

23:12 – Dziennikarz Paolo Bargiggia donosi, że Claudio Vigorelli, agent Zaniolo, jest w Londynie z zamiarem sprowadzenia Rzym oferta współmierna do wyceny Giallorossich. Dziś pojawiły się kontakty ze Spurs, natomiast West Ham pozostaje zainteresowany, ale stołeczny klub nie otwiera się na wypożyczenie.

Agent Zaniolo przebywa w Londynie próbując przynieść @OfficialASRoma propozycję pozwolenia na odejście zawodnika. Kontakt z @SpursOfficial na dzień dzisiejszy. Zainteresowanie również ze strony @WestHam, ale na dzień dzisiejszy Giallorossi nie akceptują formuły wypożyczenia.

– Paolo Bargiggia (@Paolo_Bargiggia) 19 stycznia 2023 r

23:10 – Według doniesień z Gianluca Di Marzio, Nicolò Zaniolo jest oficjalnie na rynkuzawodnik jest coraz bardziej przekonany do pomysłu zmiany drużyny, a klub również pracuje nad znalezieniem dla niego miejsca już w styczniu. Klubem najbardziej zainteresowanym jest m.in Tottenham, ale zaproponował m.in pożyczkę z warunkowym prawem i obowiązkiem (kwalifikacje do Ligi Mistrzów, występy itp.). Roma chce więcej gwarancji (bezwarunkowe lub bezwarunkowe zobowiązanie do zakupu).

Czytaj również:  Calciomercato Roma: kontakty dla Cardoso w styczniu. Spezia i Betis również są zainteresowane pomocnikiem Internacionalu

(gianlucadimarzio.com)

PRZEJDŹ DO ORYGINALNEJ WIADOMOŚCI

23:00 – Jak donosi ekspert rynku piłkarskiego, między Romą a Zaniolo jest całkowity rozłam. Kontakty z innymi klubami są aktywne, ale będziemy musieli poczekać, zanim otrzymamy oficjalne oferty. Na chwilę obecną Tottenham jest najbardziej zainteresowanym klubem i mógłby pójść nawet na 25 milionów plus pięć z obowiązkiem wykupu. Od jutra strony wezmą się do pracy, by w nadchodzącym tygodniu spróbować zamknąć transakcję. Do tej pory West Ham jest bardziej odległy, podobnie jak np Nottingham Forest. Ponadto, jeśli nie dojdzie do rozwiązania, nie można wykluczyć pozycji rozdzielonej u siebie do końca sezonu z Zaniolo poza składem.

(alfredopedulla.com)

PRZEJDŹ DO ORYGINALNEGO ARTYKUŁU

#Zaniolo-#Roma: całkowity rozpad. Aktywne kontakty, ale na oferty musimy poczekać. #Tottenham zainteresowany (może osiągnąć 25 plus 5 mln z obowiązkiem), #WestHam dziś jest w tyle. Na podstawie ofert #Roma podejmuje decyzję

– Alfredo Pedullà (@AlfredoPedulla) 19 stycznia 2023 r

21:35 –Jak podaje brytyjski nadawca, tj.Tottenhamjest mocno zainteresowanyZaniolo, ale chciałby go kupić tylko na wypożyczenie i nie złożył oferty Romie. Giallorossi byliby również skłonni sprzedać numer 22 na wypożyczenie z obowiązkiem odkupienia go, ale żądają co najmniej 35 milionów. Na dzień dzisiejszy pozostaje to bardzo skomplikowana transakcja.

(skysports.com)

PRZEJDŹ DO ORYGINALNEGO ARTYKUŁU

17:15 – Według doniesień na stronie nadawcy, Zaniolo zrozumiał, że nie ma woli ze strony m.in Roma , aby spełnić jego żądania finansowe ani przedłużyć kontrakt, który wygasa w 2024 roku. Jeszcze kilka miesięcy temu numer 22 myślał o pozostaniu w Romie lub ewentualnie o przyszłości w Milan lub na Juventusale teraz zdał sobie sprawę, że żaden klub we Włoszech nie chce naprawdę zainwestować w jego kartę i jest gotów rozważyć doświadczenie za granicą.

Czytaj również:  Napoli, Osimhen i Kvaratskhelia lepsi od Chelsea!

Roma żąda 40 mln sprzedać go, a Europa lubi Zaniolo Tottenham, przy West Ham oraz na Borussia Dortmund. Klub Giallorossich byłby skłonny pozwolić mu odejść nie tylko outright, ale także na wypożyczenie z obowiązkiem wykupu.