Giallorossi w Wolfsburgu, by nie stracić marzeń

Pasjadosportu.pl » Giallorossi w Wolfsburgu, by nie stracić marzeń

champions-league-feminine-roma-wolfsburg-giacinti-4

POGODA (M. VITELLI) – Dzisiaj, z rozpoczęciem o 18.45 (na żywo na Dazn), drużyna kobiet As Roma z Alessandro Spugna odwiedza Wolfsburg. Czwarty dzień grupy B z Liga Mistrzów Kobiet i obie drużyny prowadzą w klasyfikacji z siedmioma punktami. St. Polten utknął na trzech,.. Slavia Praga zamyka się na zero. Mecz pierwszego etapu na Francioni di Latina, który zakończył się 1-1, pokazał, że Giallorossi mogą mieć swoje zdanie nawet przeciwko Niemcom, trener Spugna jest o tym przekonany. „Rozwijamy się nieustannie – mówi mówi podczas zwyczajowej przedmeczowej konferencji prasowej – nasz bilans jest super dodatni i nie chcemy się zatrzymać, możemy osiągnąć ważne cele”.
Na meczu trener kapitulantek pobudza swoje zawodniczki do utrzymania właściwej postawy. 'To będzie bardzo trudne zadanie, Wolfsburg to jedna z najsilniejszych drużyn w Europie – naprężenia – ale mecz pierwszego etapu powiedział nam, że możemy zagrać pewnie”. Na Francioni, w pierwszej części drugiej połowy, Roma popadła w lekką zapaść. „Idąc naprzód od razu zmienili swoje strategie – dodaje kontynuuje
Gąbka – ale te mecze żyją odcinkami i trzeba być gotowym na zmiany w trakcie ich trwania. Celem w tym wyzwaniu jest utrzymanie się w grze z dala od domu„. Napastnik Valentina Giacinti zdobył już cztery bramki w tym Mistrzowie. „Wszystko idzie dobrze – mówi – miejmy nadzieję, że dalej tak będzie. Jeśli cele są moje, w porządku, ale potrzebujemy też tych od innych, wszyscy wygrywamy i chcę, aby Roma wygrywała jak najwięcej”.

Czytaj również:  Fiorentina kontra Milan, Pioli: "Nie myśleliśmy o Tottenhamie". O De Ketelaere..