Feyenoord, Toornstra: „Zirytowany grą Giallorossich w Tiranie”. Linssen: „Wygrali dzięki Mourinho”

Pasjadosportu.pl » Feyenoord, Toornstra: „Zirytowany grą Giallorossich w Tiranie”. Linssen: „Wygrali dzięki Mourinho”

jens-toornstra

1908.NL – Dwóch byłych zawodników m.in Feyenoord, Jens Toornstra, teraz wUtrecht, e Bryan Linssenktóry przeniósł się do Japonii naUrawa Red Diamonds, udzielił kilku wypowiedzi dla holenderskiej strony internetowej dotyczących finału Liga Konferencyjna przegrany z Roma. Obaj zgłosili się do trwającego w nocy w Tiranie wyścigu.

To są ich wypowiedzi.

Toornstra: „To była moja jedyna szansa na zdobycie trofeum w Europie. I zniknęła. Potem przyszły łzy. To był świetny europejski sezon, zabrakło tylko pucharu w Tiranie. To naprawdę bolało. Strasznie mnie denerwowały ciągłe teatrzyki piłkarzy Romy. To, co się stało, nie miało nic wspólnego z holenderskim sposobem postępowania. W Serie A pewnie doświadczają tego co tydzień. Nie podobało mi się to.

Linssen: „Nadal myślę o tym kilka razy w tygodniu. Znowu nie mogę zobaczyć zdjęć z finału. Nie uważam za porażkę tego, że nie udało mi się strzelić bramki w finale. Chodzi o to, że nie zdobyliśmy pucharu. Roma wygrała, bo ma za trenera José Mourinho. Naprawdę tak myślę. Wydobył z tego meczu to, co najlepsze. Gdybyśmy spotkali się z Romą w półfinale, wygralibyśmy. Nie byliby w stanie pokonać nas w dwóch meczach. Ale w Tiranie, w suchym meczu, udało im się to”.

PRZEJDŹ DO ORYGINALNEJ WIADOMOŚCI

Czytaj również:  Rynek piłkarski Romy, historia wstecz: Andrey Santos w ostatnich miesiącach również proponowany Giallorossim