Dazn: automatyczny zwrot 50% opłat abonamentowych dla klientów za nieefektywność

Pasjadosportu.pl » Dazn: automatyczny zwrot 50% opłat abonamentowych dla klientów za nieefektywność

dazn-abbonamento-account-logo_inzn7nmbqtbm1jie9h8h3py0t

Wszyscy abonenci zmagający się z problemem Dazn w ostatnią sobotę i niedzielę otrzymają zwrot pieniędzy automatycznie, bez konieczności wypełniania formularzy: tak, jak dowiaduje się agencja prasowa, brzmi porozumienie osiągnięte przez podsekretarza Valentina Vezzali z platformą telewizyjną, Ministerstwem Rozwoju Gospodarczego, AgCom i Lega Serie A w celu zrekompensowania obywatelom strat po nieefektywności pierwszego dnia mistrzostw. Rekompensata, która dotrze do użytkownika w ciągu najbliższych 15 dni, wyniesie dwukrotność kwoty ustalonej przez AgCom, a więc 50% miesięcznej wartości abonamentu: od 10 do 20 euro, w zależności od opłaty miesięcznej.

Problem technologiczny, który w pierwszym dniu Serie A, w sobotę i niedzielę, spowodował niewydolność abonentów Dazn, został rozwiązany i dlatego nie ma ryzyka powtórzenia się trudności w oglądaniu mistrzostw: platforma Ott zagwarantowała to rządowi, jak dowiaduje się ansa, podczas stołu zwołanego przez podsekretarza ds. sportu, Valentinę Vezzali, w którym uczestniczyła Dazn ze swoim ścisłym kierownictwem, Bernabè i Azzi.

„Szczerze dziękuję wszystkim uczestnikom za konkretnego i konstruktywnego ducha, który charakteryzował dzisiejsze spotkanie, którego celem było rozładowanie kontrowersji, a przede wszystkim ochrona użytkowników i całego systemu piłkarskiego”. Zostało to podkreślone w notatce Valentina Vezzali po spotkaniu z Dazn, Lega, Mise i Agcom w celu rozwiązania problemu niewydolności platformy w pierwszym dniu A. „Z tego powodu wyrażam zadowolenie z wysiłku podjętego przez wszystkie komponenty, które, każdy ze względu na swoje kompetencje, pracowały nad znalezieniem wspólnych i rozwiązujących rozwiązań.”

(ansa)

Czytaj również:  WIDEO